Indywidualna lekcja śpiewu – Warszawa

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lekcja trwa 45 min.

Lokalizacja

Studio Stage Voice przy ulicy Marszalkowskiej 138 m69

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu, realizacja odbywa się w studio wokalnym.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się wygodnie.

Wymagania

Brak.

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość kontynuacji nauki. Zajęcia prowadzi trener wokalny Agnieszka Przestrzelska-Świderska.

Ważność vouchera

365

2019-08-27
5/5

Lekcja śpiewu

Moja córcia uwielbia śpiewać, jest bardzo uzdolnioną dziewczyną, dlatego postawiła na zakup takiej realizacji. Była bardzo zadowolona z takiego prezentu! Lekcje umówiłyśmy bardzo szybko! Panie nauczycielki mega pomocne i widać, że znają się na rzeczy. Na pewno powrócimy do serwisu, tym razem może po jakiś prezent dla mnie bądź męża.

2019-06-24
5/5

Świetna prowadząca

Kupiłem, bo chciałem rozbudzić pewność siebie u swojej dziewczyny. Zawsze coś nuciła pod nosem i śpiewała w samochodzie. Lubie jak śpiewa. Może kiedyś wyjdzie na scenę :D . Agnieszka jest naprawdę pro. Mega doświadczenie.

2014-11-13
5/5

Ja postanowiłam rozbudzić u swojej córki nową pasję i udało się! Od najmłodszych lat ładnie śpiewała ale teraz potrafi znacznie więcej. Najpiękniejsze jest to, że lekcje z Panią Agnieszką przynoszą jej wiele radości i z chęcia na nie uczęszcza! Pozdrawiam

2014-11-13
5/5

Mnie do lekcji śpiewu zmobilizowali znajomi, to właśnie od nich dostałem ten prezent. Jestem im bardzo wdzięczny. Kto wie, może za sprawą tego prezentu stanę kiedyś na jakiejś scenie? :) Pozdrawiam serdecznie

2014-11-13
5/5

Mnie takim oto prezentem obdarowała mama. Chciała żebym uwierzyła w siebie, bo kiedyś, jako dziecko śpiewałam, brałam udział w różnych konkursach piosenki ale ogromna trema skłoniła mnie do zrezygnowania z dalszej wokalnej przygody. Dzięki Pani Agnieszce znów obudziła się we mnie chęć uczenia się śpiewu. Pani Agnieszka to prawdziwa profesjonalistka, potrafi naprawdę wiele nauczyć! Polecam serdecznie te lekcje!

2014-11-13
5/5

Zawsze lubiłam śpiewać ale moje wokalne umiejętności głównie słyszalne były podczas kąpieli pod prysznicem;p dzięki tej jednej lekcji rozwinęła się we mnie chęć uczenia się jeszcze więcej! Teraz na zajęcia uczęszczam systematycznie, nie wstydzę się już stanąć przed mikrofonem na karaoke. Może niedługo pójdę o krok dalej :)

2014-04-19
5/5

Swietne

Ucze sie spiewac w studiu stage voice od okolo 6 miesiecy i moj glos przeszedl niesamowita zmiane. Jestem w tanie zaspiewac kazda piosenke, jestem mega zadowolona i lekcje z Agnieszka to sama przyjemnosc! Serdecznie polecam!!!

2014-02-14
5/5

Znajomi mi mówili

Znajomi mi mówili, że mam świetny głos, ale nigdy nie miałam odwagi zrobić czegoś więcej z tym faktem. Dostałam od nich prezent i tutaj razem z Panią Agnieszką przekonałam się, że nie ma rzeczy niemożliwych, a dla chcącego nic trudnego, zdecydowanie będę trenować dalej!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

15.11.2017

Czy voucher można wykorzystać w każdy dzień tygodnia ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam serdecznie,
studio jest otwarte przez cały tydzień, natomiast termin jest ustalany indywidualnie z instruktorem z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

Pozdrawiam,
Nina Seroka

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Indywidualna lekcja śpiewu – zajęcia 45 minutowe. Zajęcia prowadzi trener wokalny Agnieszka Przestrzelska-Świderska.

Komu podarować Indywidualną lekcję śpiewu?

  • dziewczynie, która uwielbia śpiewać
  • koleżance, która chciałaby podszkolić swoje umiejętności wokalne
  • każdej osobie, która marzy o prawidłowym i wspaniałym śpiewaniu

Indywidualna lekcja śpiewu – Warszawa

Indywidualna lekcja śpiewu pomaga rozwinąć głos, nabrać swobody i pewności w posługiwaniu się nim także podczas mówienia. Technika Speech Level Singing stawia na naturalne i bezpieczne wydobycie dźwięku. Poprzez specjalnie dostosowane ćwiczenia wprowadza do głosu równowagę i pozwala sięgnąć po dowolny repertuar. Profesjonalny trening wokalny poszerza skalę i pozwala śpiewać z niespotykaną dotąd łatwością. Uczniami tej techniki są np. Stevie Wonder, Barbra Streisand, Ray Charles, Whoopi Goldberg, Jennifer Lopez i Michael Jackson.

Lekcja jest przeznaczone dla wszystkich osób, które pragną rozwinąć swoje umiejętności wokalne, nie tylko dla tych śpiewających, ale także dla osób chcących uwolnić swój głos, nabrać pewności w posługiwaniu się nim. Indywidualna lekcja śpiewu – zajęcia 45 minutowe. Zajęcia prowadzi trener wokalny Agnieszka Przestrzelska-Świderska.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • to spełnienie marzeń każdej śpiewającej osoby
  • to możliwość podszkolenia swoich umiejętności wokalnych
  • zajęcia te to nie tylko nauka śpiewu, ale także poprawnego wysławiania się, nabrania pewności siebie przy mówieniu
Czytaj więcej
Ilość osób:  1 osoba

Ocena 

5/5
8