Lot motoparalotnią dla dwojga w Poznaniu

3551
398

Jeśli marzyłeś kiedyś o lataniu, to teraz masz okazję to marzenie spełnić. Podczas lotu motoparalotnią zobaczysz piękne krajobrazy, których nie można dostrzec z ziemi. Z lotu ptaka można podziwiać lasy, jeziora, pola, okoliczne wioski i miasteczka. Widokowo okolica bardzo piękna, szczególnie wiosną, latem i jesienią. Podziwiaj świat, jakiego do tej pory nie miałeś okazji zobaczyć. Widok ziemi z kilkuset metrów jest magiczny. Moment oderwania się od ziemi jest niezwykle przyjemny i zaskakujący. Następny etap to spokojny, delikatny lot pełen wrażeń. Lot motoparalotnią to przygoda, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci.

Lot motoparalotnią w Poznaniu odbywa się z lotniska Aeroklubu Poznańskiego w Kąkolewie.  Instruktor Jan Borowicz z wykształcenia jest konstruktorem samolotów, lata od 1977 roku, od tego roku jest członkiem Aeroklubu Poznańskiego. Był instruktorem lotniowym, obecnie jest paralotniowym, od 1992 roku prowadzi szkołę latania na paralotniach, wyszkolił ponad 600 pilotów. Wykonał ponad 3000 lotów tandemowych. Większość wielkopolskich instruktorów i pilotów paralotniowych szkoliło się w prowadzonej przez niego Poznańskiej Szkole Latania. Drugim pilotem tandemowym jest Jan Masztalski, posiada wszystkie wymagane uprawnienia oraz spore doświadczenie. Jest pilotem paralotniowym, szybowcowym i samolotowym. 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 64 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  lotnisko Aeroklubu Poznańskiego w Kąkolewie, gmina Grodzisk Wielkopolski, ok. 60 km od Poznania

 • Czas trwania

  Dwa indywidualne loty. Każdy lot trwa ok. 15 minut.

 • Pogoda

  Opady oraz wiatr powyżej 3 m/s mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój.

 • Wymagania

  Minimalna waga osoby obdarowanej to 47 kg, maksymalna 110 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Loty realizujemy od maja do końca września.

#Ania i Michał

Bardzo nam się podobało! Pan Jan to pełnoprawny profesjonalista. Pozdrawiamy go serdecznie. Lot możemy polecić wszystkim, bo zdecydowanie warto spróbować :).

#Iwona

Dzień dobry, co to znaczy, że jest to lot motoparalotnią dla dwojga? Rozumiem, że mogą w nim wziąć udział dwie osoby? jak to wygląda? Pozdrawiam, Iwona Sitowska

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak, voucher jest dla dwóch osób. Loty odbywają się jeden po drugim. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności
product