Lot motoparalotnią dla dwóch osób – Poznań

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Dwa indywidualne loty. Każdy lot trwa ok. 15 minut.

Lokalizacja

okolice Pecny, ok. 30 km od Poznania

Więcej informacji

Pogoda

Loty odbywają się w pogodne popołudnia , przy wietrze do 3 m/s. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój sportowy.

Wymagania

Minimalna waga osoby obdarowanej to 47 kg, maksymalna to 100 kg. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Prezent sezonowy, realizowany od maja do końca września.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot motoparalotnią dla dwóch osób – Poznań

FAQ

18.08.2017
Dzień dobry,
co to znaczy, że jest to lot motoparalotnią dla dwojga? Rozumiem, że mogą w nim wziąć udział dwie osoby? jak to wygląda?
Pozdrawiam,
Iwona Sitowska
Odpowiedź z 13.09.2017
Witam,
tak, voucher jest dla dwóch osób. Loty odbywają się jeden po drugim.

Pozdrawiam,
Elżbieta Michałek
17.04.2016
Witam, wraz ze znajomymi chcielibyśmy dwójce naszych przyjaciół sprezentować lot motoparalotnią jako prezent ślubny. Zastanawiamy się czy istniałaby możliwość aby para młoda leciała dwiema paralotniami obok siebie, w tym samym czasie? Byłoby to dla nich na pewno niesamowite przeżycie i idealny prezent dla małżeństwa. I jeszcze jedno pytanie, czy nagrywają Państwo pamiątkowy film dla uczestników lotu? Pozdrawiam
Odpowiedź z 18.04.2016
W lokalizacji Poznań loty są realizowane jeden po drugim. Nie mamy tutaj możliwości wspólnego lotu. Taki wspólny lot mogę zaproponować motolotniami pod Warszawą w miejscowości Chrcynno - https://prezentmarzen.com/lot-motolotniami-dla-dwojga-chrcynno/. Filmowanie lotu we własnym zakresie lub po ustaleniach z instruktorem przy potwierdzaniu rezerwacji. 
Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot motoparalotnią dla dwóch osób. Start w okolicach Pecny, ok. 30 km od Poznania. Loty realizowane są pojedynczo, jeden po drugim.

Komu podarować lot motoparalotnią?

  • Miłośnikom aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu
  • Poszukiwaczom adrenaliny i nowych wyzwań
  • Wszystkim, którzy chcieliby spojrzeć na świat z lotu ptaka

Lot motoparalotnią dla dwóch osób w Poznaniu

Lot motoparalotnią dla dwóch osób to niezapomniana podniebna przygoda i doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń. Loty motoparalotnią realizowane są indywidualnie, w tandemie z pilotem. Każdy z nich trwa ok. 15 minut.

Widoki

Lot odbywa się na wysokości ok. 200-1000 m nad ziemią. Z tej wysokości będzie można podziwiać rozległe obszary leśne oraz kompleks sąsiadujących ze sobą jezior. W zależności od kierunku lotu być może uda się dostrzec również panoramę Poznania.

Bezpieczeństwo

Loty motoparalotnią w Poznaniu realizowane są przez doświadczonych pilotów z Poznańskiej Szkoły Latania na Paralotniach. Instruktor Jan Borowicz z wykształcenia jest konstruktorem samolotów, lata od 1977 roku. Członek Aeroklubu Poznańskiego, instruktor paralotniowy, od 1992 roku prowadzi szkołę latania na paralotniach. Wyszkolił ponad 600 pilotów i wykonał ponad 3000 lotów tandemowych. Większość wielkopolskich instruktorów i pilotów paralotniowych szkoliło się w prowadzonej przez niego Poznańskiej Szkole Latania. Drugim pilotem tandemowym jest Jan Masztalski – pilot paralotniowy, szybowcowy i samolotowy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwala spełnić marzenie o lataniu
  • stwarza okazję do zdobywania nowych doświadczeń
  • dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji 

Realizacja

Poznańska szkoła latania na paralotniach

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
pinezka

Cena: 532 zł

ktoś kupił ten produkt
5 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0001178