Lot motoparalotnią dla dwóch osób – Białystok

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Długość lotu motoparalotnią zależy od panujących warunków atmosferycznych i wynosi minimum 10 minut dla każdej z osób. Na całą atrakcję proponujemy zarezerwować ok. 60 minut.

Lokalizacja

Lądowisko przy lotnisku w Krywlanach (około 4 km od centrum Białegostoku)

Pogoda

Opady oraz wiatr powyżej 3 m/s mogą uniemożliwić realizację atrakcji. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba towarzysząca może przybywać na lotnisku w wyznaczonej strefie. Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, sportowy strój. Obuwie na płaskiej podeszwie

Wymagania

Maksymalna waga każdego uczestnika to 100 kg. Atrakcja dostępna dla osób pełnoletnich. Zakaz uczestnictwa w locie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Prezent sezonowy, realizowany od marca do października. Loty odbywają się oddzielnie, jeden po drugim i realizowane są w tandemie z pilotem – dwukrotnym Mistrzem Świata.

Ważność vouchera

365

2019-09-13
5/5

Świetnie

Zrobiłam mężowi (i sobie ;-)) prezent na rocznicę. Wiedziałam, że lubi latać. Widoki były niesamowite. Mąż zadowolony i ja również. Polecamy gorąco

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot paralotnią z silnikiem dla dwóch osób w Białymstoku to oferta dwóch oddzielnych lotów, realizowanych jeden po drugim. Każda z osób weźmie udział w trwającym minimum 10 minut locie (czas gwarantowany). Loty realizowane są w tandemie z pilotem – dwukrotnym Mistrzem Świata.

Komu można podarować lot motoparalotnią dla dwojga?

 • Osobom lubiącym loty widokowe
 • Miłośnikom przygód
 • Młodej Parze w prezencie ślubnym
 • Parze przyjaciół, którzy lubią atrakcje w powietrzu

Lot motoparalotnią z Mistrzem Świata dla dwóch osób

Lot motoparalotnią dla dwojga w Białymstoku to okazja do ujrzenia rzeczywistości z wysokości kilkuset metrów. Lot realizowany jest z terenu lądowiska przy lotnisku w Krywlanach. Doświadczony pilot – dwukrotny Mistrz Świata – zapozna uczestników z obowiązującym regulaminem, zasadami bezpieczeństwa oraz całym osprzętem. Każdy lot trwać będzie minimum 10 minut. Lot motoparalotnią jest realizowany w tandemie, co oznacza, że każdy uczestnik zajmie miejsce pasażera w dwumiejscowej paralotni.

Dwa oddzielne loty

Lot motoparalotnią dla dwojga to oferta dwóch oddzielnych lotów. Oznacza to, że każda osoba odbędzie indywidualny, tandemowy lot paralotnią z silnikiem. Loty realizowane są na tej samej motoparalotni. Podczas gdy pierwsza z osób realizuje lot, druga czeka na swoją kolej. 

Bezpieczeństwo

Lot motoparalotnią w Białymstoku odbywa się z lądowiska przynależnego do Aeroklubu Białystok – Krywlany. Widokowy lot realizowany jest przez doświadczonego i certyfikowanego pilota. Pan Tomasz Kudaszewicz to pasjonata paralotniarstwa, członek Kadry Polskiej w lataniu sportowym oraz wielokrotny zdobywca złotych oraz srebrnych medali w Mistrzostwach Polski, Europy oraz Świata.

Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu.

Widoki

Lot motoparalotnią rozpoczyna się na terenie lądowiska przy lotnisku w Krywlanach, odległego o niespełna 4 km od centrum Białegostoku. Podczas lotu nad płytami lotniska oraz w okolicy będzie można ujrzeć piękne, zielone lasy oraz panoramę Białegostoku.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot paralotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 20 minut)
 3. Dwa indywidualne loty widokowe następujące po sobie. Każdy lot trwa 10 minut.
 4. Podsumowanie lotów
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz możliwość zobaczenia Białegostoku i okolicy z niecodziennej perspektywy
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci
 • Podarujesz w prezencie wyjątkowe chwile we dwoje

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 599 zł

P0002341

Ocena 

5/5
1