• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Lot motoparalotnią dla dwojga w Warszawie

3551

Lot motoparalotnią dal dwojga w Warszawie to niezapomniana przygoda, która czeka na każdego miłośnika podniebnych podróży. Wraz z bliską Ci osobą oraz instruktorem pojedynczo wyruszycie w niezwykłą wycieczkę z Wilanowa lub Targówka (lokalizacja uzależniona od kierunku i siły wiatru) oraz będziecie mieli okazję podziwiać świat z innej perspektywy niż na co dzień. Po krótkim instruktażu, zapoznaniem ze  sprzętem i zasadami bezpieczeństwa odbędziecie niezapomniany i wyjątkowy lot motoparalotnią nad stolicą Polski. Jeśli szukasz ciekawego prezentu dla bliskiej osoby, podaruj voucher na lot motoparalotnią dla dwojga, będzie on z pewnością wspaniałą niespodzianką i pamiątką na całe życie.

Lot odbywa się motoparalotnią firmy Paraelement Spyder z silnikiem Polini Thor 250 lub Paraelement Cargo z silnikiem Hirth Monster, skrzydło paralotni makri Dudek Orca II 42 lub Hadron Carbrio 34 SL. Pilotem jest  Krzysztof Romicki, instruktor paralotniowy, właściel szkoły dla profesjonalnych pilotów, 5–krotny Mistrz Polski, złoty medalista drużynowy Mistrzostw Świata 2013, medalista drużynowy Mistrzostw Świata Chiny 2007, Czechy 2009, Hiszpania 2012, medalista drużynowy Mistrzostw Europy – Polska 2008.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 57 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Pałacowa (Wilanów) lub ul. Chudoby (Targówek).

 • Czas trwania

  Około 15 minut w powietrzu dla każdej obdarowanej osoby.

 • Pogoda

  Opady oraz wiatr powyżej 3 m/s mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Minimalna waga osoby obdarowanej to 47 kg, maksymalna 115 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Loty realizujemy od maja do końca września. Pilot paralotni jest członkiem Kadry Narodowej. W 2007 roku zdobył Mistrzostwo Polski oraz brązowy medal druzynowo. Srebrny Medalista Mistrzostw Świata PPG - Czechy 2009

#Dawid

Lot okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę. Szkolenie i pilotaż w wykonaniu pana Krzysztofa jak najbardziej w porządku. Możemy z czystym sumieniem polecić atrakcję. Pozdrawiamy Dawid, Kasia.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności