Lot motoparalotnią dla dwojga nad Kazimierzem Dolnym

UWAGA! Po wcześniejszym uzgodnieniu z pilotem ten voucher można zrealizować również w innych lokalizacjach: Janowiec, Zamość lub Krasnystaw.

Lot dla dwojga nad Kazimierzem Dolnym:

Lot rozpoczniemy od startu z Bochotnicy i lecimy w kierunku stoku,który rozciąga się pomiędzy Bochotnicą, a Kazimierzem ,wcześniej podziwiając Bochotnicę i jej położenie w dolinie pomiędzy dwoma wzgórzami. Wlatujemy nad stok wykorzystując prądy wznoszące wiatru opływającego górę i wlatujemy nad pierwsze zabudowania w Kazimierzu czyli Hotel Król Kazimierz, Spichlerz. Następnie dolatujemy do Baszty i w "łagodnych warunkach" możemy przelecieć na jej wysokości w odległości kilkunastu metrów. Za Basztą rozciąga się widok, gdzie na pierwszym planie widać Zamek, dalej kościół Farny, a następnie rynek i za nim kościół z klasztorem Franciszkanów. Lecąc w kierunku rynku po lewej mijamy Górę Trzech Krzyży, na którym jest punkt widokowy i zazwyczaj są tam grupy pozdrawiających nas turystów. Przelatujemy nad stromymi dachami kościoła Farny, a następnie nad rynkiem i zgromadzonymi tam turystami po czym wlatujemy nad stok ,na którym stoi kościół z zakonem Franciszkanów Reformatów. Następnie zawracamy lecąc w kierunku portu na Wiśle, następnie statków i całej promenady. Wlatujemy na bezpiecznej wysokości nad Wisłę by podziwiać widok Kazimierza Dolnego. Wracając doliną Wisły możemy odskoczyć nad skarpę w Nasiłowie do kamieniołomów i lecąc wzdłuż niej dolecimy do przeprawy promowej w Nasiłowie, przelatujemy nad przeprawą na drugą stronę Wisły i podchodzimy do lądowania.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  start w Bochotnicy k. Kazimierza Dolnego

 • Czas trwania

  20 minut lotu.

 • Pogoda

  Opady oraz silny wiatr może uniemożliwić wykonanie lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy kolejny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem. Osoby towarzyszące mogą obserwować lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Maksymalna waga uczestnika, to 100 kg. Minimalny wiek uczestnika, to 15 lat. W takim przypadku wymagana jest pisemna zgoda opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Loty realizujemy przez cały rok. Dowolne dni tygodnia – konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Loty realizowane są jeden po drugim.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł