• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Lot motoparalotnią dla dwojga w Lublinie

3551

Jeśli kochacie przygodę, chcecie zakosztować nowego doświadczenia i poczuć dreszcz emocji to lot motoparalotnią dostarczy Wam tego wszystkiego. Uniesiecie się pod wyżyny nieba po to by móc chłonąć pełną piersią piękne widoki, których nie można dostrzec będąc na ziemi. Podczas lotu motoparalotnią dojrzysz najciekawsze zakątki Lublina oraz okolic, które możecie uwiecznić na swoim aparacie lub kamerze. Obecność instruktora zapewni pełny komfort i bezpieczeństwo lotu, Wy natomiast będziecie mogli w pełni skoncentrować się na tym co najprzyjemniejsze. Ciesz się każdą chwilą spędzoną w powietrzu, sprawdź jakie to wspaniałe uczucie móc latać.

Loty odbywają się w miejscowości Abramów, Ostrów Lubelski i Spiczyn.  W okolicach Abramowa można zobaczyć pałac w Kozłówce, piękną panoramę Lublina i Lubartowa. Sprzęt, którym wykonywane są loty motoparalotnią, to silnik Rotax i Thor 250, o wystarczającej mocy, by wznieść się w kilka minut na wysokość kilometra. Pilot, Marek Furtak, bierze udział w licznych zawodach paralotniowych,  jest Mistrzem Świata w sztafecie 2013, indywidualnie drugim Wicemistrzem Świata 2013 w klasie PF 1 – motoparalotnie jednomiejscowe, start z nóg i Wicemistrzem Polski w slalomach 2013. Instruktor dysponuje wyciągarka paralotniową, więc oprócz lotu motoparalotnią, istnieje możliwość lotu swobodnego, bez użycia silnika.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 59 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Spiczyn, Abramów, Ostrów Lubelski (o dokładnej lokalizacji decyduje pilot)

 • Czas trwania

  Około 15 minut w powietrzu.

 • Pogoda

  Opady oraz wiatr powyżej 3 m/s mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Minimalna waga osoby obdarowanej to 47 kg, maksymalna 115 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Loty najczęściej realizowane są od kwietnia do października, głównie w weekendy. W zależności od warunków loty mogą być realizowane przez cały rok.

#Darek

Kochamy Lublin, a widok naszego miasta z lotu ptaka zrobił na nas niesamowite wrażenie. Co do obsługi, Pan Marek Furtak okazał się znakomitym profesjonalistą. Pozdrawiamy ekipę i polecamy gorąco taki lot!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności