Lot motoparalotnią dla dwóch osób – Lublin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Dwa indywidualne loty jedno po drugim - każdy trwa do 10 minut.

Lokalizacja

O dokładnej lokalizacji decyduje pilot. Najczęstsza lokalizacja Abramów, ewentualnie Radawiec.

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój sportowy.

Wymagania

Minimalna waga osoby obdarowanej to 47 kg, maksymalna 115 kg. Za pisemną zgodą prawnego opiekuna osoby niepełnoletnie również mogą latać.

Informacje dodatkowe

Prezent sezonowy, realizowany od kwietnia do października, głównie w weekendy. W zależności od warunków pogodowych loty mogą być realizowane przez cały rok.

Ważność vouchera

365

2020-08-18
5/5

Lot nad Lublinem

Dostałam w prezencie od męża. Już od dłuższego czasu mu marudziłam, że chcę polatać na motoparalotni, i wreszcie mogłam spełnić marzenie!

2020-08-14
5/5

lot motoparalotnią

Pogoda nam w końcu dopisała i w weekend polecieliśmy :) Niesamowite emocje - największe jak dla mnie przy starcie, potem lot na otwartej przestrzeni. Prezent jak najbardziej godny polecenia!!!

2015-12-09
5/5

Niesamowite wrażenia

Kochamy Lublin, a widok naszego miasta z lotu ptaka zrobił na nas niesamowite wrażenie. Co do obsługi, Pan Marek Furtak okazał się znakomitym profesjonalistą. Pozdrawiamy ekipę i polecamy gorąco taki lot!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

15.06.2020

Witam, czy jeśli wykupię voucher, to mogę polecieć wraz z moją dziewczyną odrazu? ona jest lekka, więc myślę ,że się zmieścimy na raz

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Ze względu na bezpieczeństwo loty odbywają się indywidualnie jeden po drugim. Każda osoba poleci osobno z instruktorem. 

10.09.2019

Dzień dobry! Czy jeśli chce kupić lot motoparalotnia dla dwojga i jedna osoba ma 18 lat a ja kończę w styczniu 18 lat to za zgoda rodziców pisemna będzie możliwa realizacja pod koniec października ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Osoby poniżej 18. roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Wiek nie będzie przeszkodą w realizacji :)

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot motoparalotnią dla dwóch osób w okolicach Lublina. Start z miejscowości Abramów lub Radawiec – o dokładnej lokalizacji decyduje pilot. Loty realizowane pojedynczo, jeden po drugim. Każdy lot trwa do 10 minut.

Komu podarować lot motoparalotnią?

  • Osobom aktywnym, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu
  • Miłośnikom adrenaliny i zapierających dech w piersiach widoków
  • Wszystkim, którzy zawsze marzyli o locie motoparalotnią

Lot motoparalotnią dla dwóch osób w Lublinie

Lot motoparalotnią dla dwóch osób to ciekawy sposób na aktywne spędzenie czasu z bliską osobą i doskonały pomysł na niezapomniany prezent. Motoparalotnia pozwoli osobom obdarowanym czerpać radość z lotu wszystkimi zmysłami, dostarczając potężnej dawki emocji i zapierających dech w piersiach widoków.

Widoki

Podczas lotu podziwiać można malownicze krajobrazy Lubelszczyzny, z licznymi polami, lasami i zabudowaniami okolicznych miejscowości. W zależności od miejsca startu i kierunku lotu, będzie można zobaczyć m.in. Kozłowiecki Park Krajobrazowy, pałac w Kozłówce, panoramę Lublina i Lubartowa.

Bezpieczeństwo

Przed lotem każdy z uczestników przejdzie krótkie szkolenie teoretyczne i zapozna się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas lotu. Pilot realizujący loty, p. Marek Furtak jest aktywnym uczestnikiem zawodów paralotniowych, Mistrzem Świata w sztafecie 2013, drugim Wicemistrzem Świata 2013 w klasie PF1 – motoparalotnie jednomiejscowe, start z nóg oraz Wicemistrzem Polski w slalomach 2013

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwala spełnić marzenie o lataniu
  • stwarza możliwość ciekawego spędzenia czasu z bliską osobą 
  • dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji 
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 398 zł

P0001181

Ocena 

5/5
3