Lot motoparalotnią dla dwojga

Lot motoparalotnią dla dwóch osób. W zależności od lokalizacji loty realizowane są pojedynczo, jeden po drugim lub na dwóch motoparalotniach lecących obok siebie. Czas trwania lotu zależy od wybranej lokalizacji.

Komu podarować lot motoparalotnią dla dwóch osób?

  • Miłośnikom sportów lotniczych
  • Osobom aktywnym, które nie boją się nowych wyzwań
  • Wszystkim, którzy chcieliby wspólnie z bliską osobą przeżyć niezapomnianą przygodę

Lot motoparalotnią dla dwóch osób

Lot motoparalotnią dla dwóch osób to doskonały pomysł na ekscytujący i niezapomniany prezent dla osób aktywnych. Atrakcja dostarcza obdarowanym potężnej dawki adrenaliny i zapierających dech w piersiach widoków. Loty realizowane są w tandemie z pilotem i w zależności od lokalizacji odbywają się na dwóch motoparalotniach lecących obok siebie lub pojedynczo, jeden po drugim. 

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji, osoby obdarowane przejdą krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Loty realizowane są w tandemie z doświadczonym pilotem, a osoba obdarowana zajmuje miejsce pasażera w dwu miejscowej motoparalotni. Motoparalotnia wyposażona jest w spadochron zapasowy, a w razie awarii silnika lot może być realizowany bez napędu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • stwarza okazję do przeżycia niezapomnianej przygody we dwoje
  • pozwala spełnić marzenie o lataniu
  • dostarcza adrenaliny i zapierających dech w piersiach widoków 
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Białystok 599 zł Giżycko 498 zł Kazimierz Dolny 489 zł Kielce 499 zł Kraków 550 zł Lublin 398 zł Opole 538 zł Płock 500 zł Poznań 398 zł Poznań 398 zł Poznań 398 zł Radom 598 zł Śrem 460 zł Trójmiasto 538 zł Warszawa 498 zł Zielona Góra 420 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł