Lot motoparalotnią dla dwojga

3551
398

Motoparalotnia jest to statek powietrzny o miękkim płacie nośnym (paralotnia), do którego dołączony jest wózek z napędem (zwykle jest to silnik spalinowy). Prędkość lotu uzależniona jest od siły i kierunku wiatru, i wynosi przeważnie ok. 40 km/h, natomiast wysokość na jaką wzbija się motoparalotnia to na ogół 200 metrów. Rekord Świata to wysokość 7589 metrów! Lądowanie jest miękkie i bezpieczne, przeważnie odbywa się przy wyłączonym silniku. Wszystkie loty motoparalotnią są tandemowe, Ty zajmiesz miejsce z przodu, dzięki temu będziesz miał doskonałą widoczność. Zabierz ze sobą aparat lub kamerę aby uwiecznić tę cudowną chwilę i mieć miłą pamiątkę na lata.

Loty realizowane są od maja do końca września przy dobrych warunkach atmosferycznych. Lot motoparalotnią dostarcza pięknych widoków i poczucia wolności. Radość z latania możesz czerpać wszystkimi zmysłami, usłyszeć szum wiatru i podziwiać piękno z innej perspektywy niż na co dzień. Widok z lotu ptaka to przeżycie jedyne w swoim rodzaju, a sam lot motoparalotnią jest gwarancją niezapomnianych wspomnień. Spotkanie rozpoczyna się krótką prezentacją sprzętu i przyrządów sterowniczych. Instruktor opowiada o podstawach pilotowania i zasadach bezpieczeństwa. Następnie zasiadasz wraz z pilotem na jej pokładzie i następuje kulminacja atrakcji - lot pełen pięknych widoków. Ciesz się poczuciem wolności, jakie daje szybowanie w powietrzu. Lot motoparalotnią to również doskonały pomysł na prezent dla najbliższych. Możesz sprawić komuś miłą niespodziankę wręczając voucher na tę niesamowitą atrakcję. Piękne wspomnienia pozostaną na całe życie.

Wystarczy, że raz doznasz lotu, a będziesz zawsze chodził z oczami zwróconymi w stronę nieba, gdzie byłeś i gdzie pragniesz powrócić - Leonardo da Vinci.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Cena od:

397.999956000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 63 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Lot motoparalotnią trwa ok. 15 minut.

 • Pogoda

  Opady oraz wiatr powyżej 3 m/s mogą uniemożliwić wykonanie lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój.

 • Wymagania

  Minimalna waga osoby obdarowanej to 47 kg, maksymalna 110 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Brak.

#Elwira

Przyjemna podróż, ładne widoki, trochę wiało, ale poza tym ok

#Anna

Witam.Czy lot motoparalotnią odbywa się dla dwóch osób plus instruktor?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, loty realizowane są jeden po drugim. Mamy motoparalotnie tylko 2-osobowe. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product