Lot w tunelu aerodynamicznym dla dwojga – Poznań

Marzenie o możliwości latania towarzyszy człowiekowi od wieków. Dzisiejsza rzeczywistość stwarza wiele okazji, by wzbić się w przestworza. Jedną z najbardziej ekstremalnych atrakcji powietrznych jest niewątpliwie skok ze spadochronem. Rzucając się w nieograniczoną przestrzeń z wysokości 4 tysięcy metrów możliwe jest zaznanie uczucia swobodnego lotu. Swobodne latanie jest też możliwe dzięki specjalnym symulatorom lotu. Zatem jeśli pragniecie podjąć walkę z grawitacją i choć raz poczuć się niczym ptak wykupcie voucher na Lot w tunelu aerodynamicznym dla dwojga w Lesznie.

Lot w tunelu aerodynamicznym to gwarancja doznania emocji porównywalnych z tymi, które towarzyszą skoczkom spadochronowym podczas 50-sekundowego swobodnego spadania. Wasz lot może trwać nawet dłużej! Na wstępie odbędziecie profesjonalne, indywidualne szkolenie. Instruktorzy przygotują Was do lotu, omówią szczegóły dotyczące prawidłowej postawy i zachowania się podczas realizacji. Następnie założycie kombinezony, kaski, gogle i rzucicie się w wir powietrza wygenerowany w tunelu. Dzięki masom powietrza pędzącym ze stałą prędkością będziecie mogli unosić się, opadać a także kontrolować kierunek lotu. Poczujecie pracę mięśni, o których istnieniu nawet nie byliście świadomi. Czas lotu jest tylko pozornie krótki. W rzeczywistości będzie to kilka najdłuższych minut w Waszym życiu!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Poznań 449 zł

Ocena atrakcji

5/5

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 45 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Szybowników 28, Leszno, Centralna Szkoła Szybowcowa, FreeFlyCenter

 • Czas trwania

  2 minuty lotu dla każdej z osób

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy swobodny strój.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna od 5 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Maksymalna, dopuszczalna waga uczestnika to 130 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Każda z osób zostanie wyposażona w kombinezon, kask i gogle. Loty realizowane są oddzielnie dla każdej z osób. Przeciwwskazania do odbycia lotu: urazy barku i kręgosłupa, epilepsja, choroby serca i układu krążenia, zaburzenia psychiczne.

#Konrad

Nareszcie mogliśmy spełnić marzenie o lataniu, super zabawa :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł