Jazda quadem – Wrocław

(6)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas jazdy

1 godzina

Lokalizacja

Park Rozrywki Ekstremalnej „FORT PRZYGODY” ul. Redycka 75, Wrocław

Więcej informacji

Pogoda

Prezent całoroczny. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić). Kask i rękawice zapewnia organizator.

Wymagania

Prezent dostępny od 18 roku życia. Prawo jazdy nie jest wymagane. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających. Minimalna ilość uczestników niezbędna do realizacji atrakcji to 2 osoby.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada pod okiem instruktora jadącego na oddzielnym quadzie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady YAMAHA BIG BEAR o pojemności 250 cm3.

Opinie (6)

2021-04-10

super przejażdżka, godzina jak najbardziej odpowiednia dla osób początkujących, ja na quadzie jechałem pierwszy raz, a prezent dostałem od dziewczyny na dzień chłopaka

2021-03-30

Super sprawa, dostałem na 18 urodziny od przyjaciół, chętnie poszedłbym jeszcze raz

2021-03-28

zawsze chciałem mieć quada jako dziecko, tego marzenia jeszcze nie spełniłem, ale żona dała mi przedsmak w postaci tego vouchera na jazdę, świetnie było!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Jazda quadem – Wrocław

FAQ

09.09.2021

Czy jest możliwość odpłatnego wypożyczenia stroju przeciwbłotnego? Jazda odbywa się po torze czy w terenie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Na miejscu realizacji nie ma możliwości wypożyczenia stroju. Jazdy realizowane są w terenie. 

02.08.2021

Czy cena 200 zł we Wrocławiu dotyczy jazdy dla jednej osoby? Czy dla dwóch?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Cena 200 zł obejmuje realizację dla jednej osoby. 

04.06.2021

Czy są jakieś ograniczenia wzrostu/ wagi?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie ma ograniczeń wagowych oraz pod względem wzrostu.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Quady Wrocław to jazda quadem na wyznaczonym torze. Atrakcja realizowana jest quadami YAMAHA BIG BEAR o pojemności 250 cm3. Prezent przeznaczony jest dla osób od 18 roku życia. Prawo jazdy nie jest wymagane. Jazda odbywa po terenie toru o poziomie technicznie łatwym i średnim, o całkowitej długości tras 1500 m. Elementy toru to: teren płaski, rowy, wzniesienia, błotne doły. Maksymalna ilość uczestników jazdy na torze to 4 osoby jednocześnie. Minimalna ilość uczestników niezbędna do realizacji jazdy to 2 osoby.

Komu podarować jazdę quadem?

 • Miłośnikowi jazdy OFF ROAD
 • Osobie, która nie ma prawa jazdy, a chciałaby spróbować swoich sił w roli kierowcy terenowego
 • Każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę

Atrakcja

Quady to czterokołowe jednoosobowe pojazdy przeznaczone do poruszania się w ekstremalnie trudnym terenie. Strome podjazdy, zjazdy, błotniste, bądź piaszczyste odcinki trasy - nie ma przeszkody, która stanowiłaby problem dla tego pojazdu. Podaruj bliskiej osobie jazdę na quadach i niezapomniane motoryzacyjne emocje.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. Podczas jazdy uczestnikowi przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Spełnisz marzenie o przejażdżce quadem
 • Stworzysz okazję do sprawdzenia swoich sił w jeździe OFF ROAD
 • Podarujesz niezapomniany prezent, pełen prawdziwych motoryzacyjnych emocji
Czytaj więcej
Czas jazdy:  1 godzina

Cena: 250 zł

Opcja BEZ ENDU
25 zł

Wykonawca:

Fort Przygody
Fort Przygody

Opinie w Google:

4.8 wynik z 493 ocen
 • Dorota Domanska
  Dorota Domanska

  W "Forcie Przygody" organizowaliśmy imprezę firmową już drugi raz. Zabawa była bardzo udana a trzeba tutaj wspomnieć, że mieliśmy duże wymagania, którym Fort sprostał celująco! Poza pracownikami bawiły się z nami dzieci o pełnym przekroju wiekowym a organizator potrafił zapewnić atrakcję dla wszystkich grup wiekowych. Niezapomniana była gra w paintball oraz jazda na quadach w błocie. Jedzenie było najwyższej jakości, grochówka przepyszna, napoje all inclusive pełny wybór. Obsługa bardzo życzliwa i sympatyczna, stawała się dogodzić nam na każdym kroku a jednocześnie zapewnić pełne bezpieczeństwo. POLECAM!

 • Kasia Skrzypiec
  Kasia Skrzypiec

  Polecam!! Odwiedziliśmy to miejsca w ramach prezentu urodzinowego i mogę śmiało stwierdzić, że jazda na quadach to świetna przygoda. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Na pewno tu jeszcze wrócimy :)

 • Asia Kajmowicz
  Asia Kajmowicz

  Wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek. My byliśmy z grupą dzieciaków ze szkoły podstawowej, świetnie się bawiły mimo deszczowej pogody. Wielkie podziękowania za opiekę i troskę, gorącą herbatkę i przemiłą obsługę 👏👏👏

 • Michał Gogół
  Michał Gogół

  Super spędzony czas. Profesjonalny instruktor z poczuciem humoru. Porządne quady, duży zapas mocy na ten teren. Zróżnicowany poziom trudności trasy, bez monotoni. Na pewno wrócę po więcej :)

 • Grzegorz Tarnowski
  Grzegorz Tarnowski

  Byłem z żona na quadach. Instruktor podczas jazdy bardzo pomocny dla kogoś kto jezdzi 1 raz. Swietna sprawa na randkę. Emocje gwarantowane 😄

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny