Jazda quadem – Wrocław

Quady - czterokołowe pojazdy niezastąpione w terenie

Quady to czterokołowe, na pozór małe pojazdy, które stworzone są do poruszania się w trudnym terenie. Dla tego typu pojazdów nie ma przeszkody, która stanowiłaby jakąkolwiek barierę do pokonania. Strome podjazdy, trawersy, wąwozy, błotne rowy i leśne obszary to tereny, w których quady stają się niezastąpione. Poznaj nieograniczone możliwości tych czterokołowców podczas jazdy quadem we Wrocławiu. Przekonaj się, że pomimo niewielkich rozmiarów, pojazdy te posiadają ogromną moc.

Twoja motoryzacyjna przygoda

Jazda quadem we Wrocławiu realizowana jest na terenie „Fortu Przygody”. Specjalnie przygotowany tor zawiera szereg utrudnień dla każdego, kto zasiada za sterem czterokołowego pojazdu. Jazda quadem jest więc nie lada wyzwaniem i niezwykłym motoryzacyjnym doświadczeniem, które przynosi ogrom satysfakcji. Jazdy realizowane są na quadach ATV HONDA TRX o pojemności 250 cm3. Tuż przed jazdą poznasz zasady bezpieczeństwa oraz podstawowe techniki jazdy. Następnie pod okiem instruktora wyruszysz w teren, by realizować swą motoryzacyjną przygodę.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 31 lokalizacji

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Park Rozrywki Ekstremalnej „FORT PRZYGODY” ul. Redycka 77

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Atrakcja całoroczna. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji może wziąć tylko osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić. Kask i rękawice zapewnia organizator

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Prawo jazdy nie jest wymagane. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady ATV HONDA TRX.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł