Jazda quadem – Olsztyn

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godz

Lokalizacja

Butryny 100, ok. 25 km od Olsztyna

Pogoda

Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli w sezonie wiosenno-letnim oraz od poniedziałku do piątku w okresie jesienno-zimowym. Pogoda mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takim przypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić).

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego oraz jego obecność.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada pod okiem instruktora jadącego na oddzielnym quadzie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly.

2021-04-15

Jazda quadem

Polecam zdecydowanie, fajna zabawa z adrenaliną

2021-03-28

Niezła frajda

Jeżeli ktoś szuka aktywnej atrakcji, pełnej błota i niezpomnianej przygody to jazda quadem jest idealnym wyborem! Super spędziłam czas, niektóre odcinki były faktycznie trudne do pokonania co dawało jeszcze większą frajdę.

2019-09-03

Chwile relaksu

Polecam jazdę quadem ludziom którzy cały dzień spędzają przy biurku w pracy, ciekawe oderwanie się od wszystkiego.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

25.09.2020

Czy istnieje jakaś maksymalna waga uczestnika?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Maksymalna waga uczestnika to 150 kg.

12.09.2020

Co w przypadku, gdy osoba która będzie jechała quadem będzie miała wypadek? Kto ponosi wtedy odpowiedzialność oraz koszta z tym związane? Czy w cenie jest jakieś ubezpieczenie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. Podczas jazdy uczestnikowi przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji.

16.06.2020

Czy uczestnik otrzymuje strój przeznaczony do jazdy na Quadzie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Każdy uczestnik powinien posiadać swój własny strój. Zalecane jest obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić).

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda quadem w terenie lub na specjalnie przygotowanym, utwardzonym torze. Atrakcja realizowana jest w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w miejscowości Butryny, ok. 25 km od Olsztyna. Jazdy odbywają się na quadach Yamaha Grizzly 350 4x4 i trwa do wyboru 1 lub 2,5 godziny.

Komu podarować jazdę quadem?

  • Miłośnikowi quadów i jazdy OFF ROAD
  • Osobie aktywnej, która nie boi się wyzwań, piachu, kurzu i błota
  • Każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę i spróbować swoich sił w jeździe po bezdrożach

Jazda quadem

Jazda quadem to aktywna rozrywka z nutką adrenaliny i doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników przygód. Ryk pracującego silnika, wzniesienia, zjazdy, koleiny, piach, woda, błoto – to wszystko gwarantuje uczestnikom niezapomniane emocje, których nie da się porównać z niczym innym. Osoba obdarowana zmierzy się z wymagającym terenem i licznymi przeszkodami. Przejażdżka realizowana jest quadem Yamaha Grizzly 4x4 i trwa do wyboru 1 lub 2,5 godziny. Podczas jazdy obecny jest instruktor, który pokonuje trasę na oddzielnym quadzie.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. Podczas jazdy uczestnikowi przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnisz marzenie o przejażdżce quadem
  • Stworzysz okazję do sprawdzenia swoich umiejętności jazdy w terenie
  • Podarujesz pełen adrenaliny prezent, którego realizacja na długo pozostanie w pamięci
Czytaj więcej
Czas trwania:  1 godz

Cena: 409 zł