Jazda quadem w Kielcach

3401

 Jesteś prawdziwym twardzielem? Sprawdź się podczas niesamowitej i wymagającej przejażdżki quadem. Trudne odcinki, naturalne przeszkody w terenie zmuszą Cię do ciężkiej pracy na quadzie. Czekają na Ciebie niezwykłe i niezapomniane atrakcje takie jak strome zjazdy i ostre podjazdy, dzięki którym doświadczysz sporej dawki adrenaliny. Przeprawowa jazda na quadach to fascynująca zabawa. Nasz instruktor cały czas będzie czuwał nad Twoim bezpieczeństwem, ucząc jednocześnie technik pokonywania przeszkód. Do twojej dyspozycji będą quady Honda TRX Fortrax 420 i 250. 

Przeżyj wyjątkową przygodę pełną wrażeń. Spraw sobie radość i zamów voucher z takim o to oryginalnym prezentem, bądź podaruj go bliskiej osobie. 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Kielc - miejsce ustalane indywidualnie.

 • Czas trwania

  za kierownicą Quada.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze soba odcinek vouchera uprawniający do realizacji jazdy quadem. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o m

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada na torze off road. Do dyspozycji są takie quady jak Honda TRX Fortrax 420 i 250.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product