Jak w prosty sposób zyskać 400 zł na zakupy w Prezentmarzeń

Razem z CitiBankiem przygotowaliśmy dla Ciebie nową promocję. Za założenie karty kredytowej SimplyCity i spełnienie dwóch prostych warunków otrzymasz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na dowolny prezent.

Z promocji może skorzystać każda osoba, która nie miała karty kredytowej w Citi od 01.01.2016. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji. Minimalny udokumentowany dochód to 1200 zł, a minimalny wiek to 21 lat.

Co trzeba zrobić aby zyskać 400 zł?

  1. Wypełnić do 31.12.2017 formularz kontaktowy (tylko 5 pól) – Aplikuj o kartę
  2. Po niedługim czasie oddzwoni konsultant, z którym trzeba wspólnie wypełnić wniosek o kartę. Konsultant poinformuje Cię o dokumencie potwierdzającym dochód jaki trzeba będzie przedstawić do banku. Wszystko załatwia się za pośrednictwem kuriera.
  3. Po otrzymaniu karty, musisz wykonać po 5 transakcji na dowolną kwotę w dwóch kolejnych miesiącach. Zaloguj się też do bankowości elektronicznej lub pobierz aplikację banku.

Po spełnieniu tych warunków dostaniesz elektroniczny kod rabatowy o wartości 400 zł, ważny do 30 listopada 2018 r.

Warunki karty

Karta jest całkowicie bezpłatna jeśli spłacamy ją w terminie i płacimy nią bezgotówkowo w sklepach lub internecie. Nie wypłacaj nią pieniędzy z bankomatu – wtedy bank nalicza od tych kwot odsetki tak jak w debecie na koncie. Wtedy oprocentowanie wynosi 10,47% o którym można przeczytać na banerze reklamującym kartę. Nie ma opłat za wydanie, odnowienie czy miesięcznej opłaty za korzystanie. Możemy ją też zamknąć w dowolnym momencie bez ponoszenia kosztów. Jeśli szukasz informacji jak działa karta kredytowa znajdziesz je tu: http://jakoszczedzacpieniadze.pl/jak-dziala-karta-kredytowa-elementarz

Co polecamy w cenie do 400 zł?

Oferta Prezentmarzeń to ponad 2500 prezentów więc wybór jest duży.  Co więc polecamy?

Aplikuj o kartę

Mariusz Smolak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.