Jak w prosty sposób zyskać 400 zł na zakupy w Prezentmarzeń

Razem z bankiem Citi Handlowy przygotowaliśmy dla Ciebie nową promocję. Za założenie BEZPŁATNEJ karty kredytowej Simplicity i spełnienie dwóch prostych warunków otrzymasz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na dowolny prezent.

Z promocji może skorzystać każda osoba, która nie ma karty kredytowej w Citi. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji. Minimalny udokumentowany dochód to 1200 zł, a minimalny wiek to 21 lat.

Co trzeba zrobić aby zyskać 400 zł?

  1. Wypełnić do 31.12.2017formularz kontaktowy  (tylko 5 pól)
  2. Po niedługim czasie oddzwoni konsultant, z którym trzeba wspólnie wypełnić wniosek o kartę. Wyraź zgody na otrzymywanie ofert drogą elektroniczną. Konsultant poinformuje Cię o dokumencie potwierdzającym dochód jaki trzeba będzie przedstawić do banku. Wszystko załatwia się za pośrednictwem kuriera.
  3. Po otrzymaniu karty, musisz wykonać po 5 transakcji na dowolną kwotę w dwóch kolejnych miesiącach. Zaloguj się też do bankowości elektronicznej lub pobierz aplikację banku.

Po spełnieniu tych warunków dostaniesz elektroniczny kod rabatowy o wartości 400 zł, ważny do 30 listopada 2018 r.

Warunki karty

Karta jest całkowicie bezpłatna jeśli spłacamy ją w terminie i płacimy nią bezgotówkowo w sklepach lub internecie. Nie wypłacaj nią pieniędzy z bankomatu – wtedy bank nalicza od tych kwot odsetki tak jak w debecie na koncie. Wtedy oprocentowanie wynosi 10,47% o którym możesz przeczytać na dole tego tekstu. Nie ma opłat za wydanie, odnowienie czy miesięcznej opłaty za korzystanie. Możemy ją też zamknąć w dowolnym momencie bez ponoszenia kosztów. Jeśli szukasz informacji jak działa karta kredytowa znajdziesz je tu: http://jakoszczedzacpieniadze.pl/jak-dziala-karta-kredytowa-elementarz

Co polecamy w cenie do 400 zł?

Oferta Prezentmarzeń to ponad 2500 prezentów więc wybór jest duży.  Co więc polecamy?

Kliknij aby aplikować o kartę teraz!

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł, całkowita kwota do zapłaty 9494,92 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 494,92 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 494,92 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 791,24 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 03/10/2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Mariusz Smolak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.