Stoisz przed wyzwaniem wyboru idealnego prezentu? Zastanawiasz się, jak sprawić przyjemność bliskim, znajomym czy współpracownikom? W poszukiwaniu idealnego prezentu często zapędzamy się w labirynt niepewności. A co, jeśli istnieje sposób, aby każdy prezent był trafiony? Odkryj potencjał boxów prezentowych, które są doskonałym rozwiązaniem na każdą okazję.

Wyjątkowy pomysł na prezent? Boxy prezentowe!

Czym są boxy prezentowe?

Boxy prezentowe w ładnych opakowaniach

W świecie, gdzie wybór prezentów może przyprawiać o ból głowy, boxy prezentowe to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto szuka czegoś uniwersalnego i wyjątkowego zarazem. Boxy to zestawy, które wypełnione są różnorodnymi atrakcjami i doświadczeniami – od ekscytujących przeżyć, przez relaksujące zabiegi, aż po ekscytujące skoki bungee.

Każdy box zawiera voucher z unikalnym kodem, który upoważnia do wyboru jednej z licznych atrakcji. Osoba obdarowana może sama zadecydować, kiedy i na co wykorzysta voucher. Co więcej, atrakcje można zrealizować praktycznie w każdej części Polski.

Obdarowując kogoś boxem Prezentmarzeń, dajesz mu nie tylko niezapomniany prezent, ale przede wszystkim możliwość wyboru tego, co chciałby przeżyć.

Dlaczego warto wybrać box prezentowy?

 • Nie musisz spędzać godzin lub dni na szukaniu doskonałego prezentu.
 • Osoba obdarowana sama zdecyduje, jakie doświadczenie chce zrealizować.
 • Boxy są świetnym rozwiązaniem na różne okazje, od urodzin po święta.
 • Boxy sprawdzą się jako prezent dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań.
 • W boxach znajdują się przeżycia, które nie są dostępne w tradycyjnych sklepach.
 • Wrażenia z przeżytych atrakcji zostaną na długo w pamięci.

Idealny prezent dla każdego

Każda część Boxu "czas we dwoje"

W dzisiejszym świecie, gdzie każdy ma odmienne zainteresowania i gusta, znalezienie idealnego prezentu może wydawać się zadaniem niemal niemożliwym. Box prezentowy staje się więc odpowiedzią na te wyzwania, oferując rozwiązanie, które jest jednocześnie uniwersalne i elastyczne.

Boxy Prezentmarzeń są tak zaprojektowane, aby pasowały do osób o różnych zainteresowaniach, niezależnie od wieku i płci. To świetny sposób na zadowolenie bliskich, nagrodzenie pracowników czy obdarowanie nowożeńców, którzy cenią sobie możliwość wyboru. 

Co więcej, wybierając taką formę podarunku, minimalizujesz ryzyko nietrafionego prezentu. Obdarowani sami decydują, na jaką przygodę mają ochotę. 

Przykłady boxów dopasowanych do różnych preferencji

Box "kobiecy styl" w okładce
 • Męskie historie – idealny dla miłośników mocnych wrażeń i motoryzacji. Zawiera takie atrakcje jak jazda sportowymi samochodami, strzelanie na strzelnicy czy degustacja ekskluzywnych alkoholi.
 • Kobiecy świat – zawiera propozycje idealne dla każdej kobiety, od luksusowych zabiegów spa, przez warsztaty makijażu, aż po weekendowe wypady do malowniczych miejsc.
 • Czas we dwoje – doskonały wybór dla par zawierający romantyczne kolacje, wspólne seanse spa czy naukę tańca.
 • Łap wrażenia – stworzony dla miłośników adrenaliny i emocji. W boxie znajdują się atrakcje, które przyśpieszają puls, takie jak lot awionetką, strzelanie na strzelnicy czy jazda sportowym samochodem. 
 • Odkryjcie świat – doskonały dla par lub rodzin, które pragną spędzić czas w pięknych i luksusowych miejscach. W boxie znajdują się pakiety pobytowe w najlepszych hotelach zlokalizowanych w największych miastach Polski i Europy.

Jak zrealizować box Prezentmarzeń?

 1. W boxie znajduje się karta rezerwacyjna. 
 2. Numer karty należy wpisać na stronie moj.pm.pl.
 3. Z dostępnych atrakcji wybierasz jedną. 
 4. Na wskazany adres mailowy otrzymasz dane do wykonawcy wybranej atrakcji.
 5. Skontaktuj się w wykonawcą, żeby ustalić termin realizacji. 

Kartę rezerwacyjną należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji.

Jaki jest termin ważności boxa?

Box” jest aktywny przez 365 dni od dnia zakupu.

Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.

Okładka Boxa "łap wrażenia"

Dlaczego boxy Prezentmarzeń są idealnym pomysłem na prezent?

Wybierając boxy Prezentmarzeń, inwestujesz w doświadczenia, które osoba obdarowana zapamięta na długo. Każdy box to nie tylko prezent, ale przede wszystkim możliwość spędzenia wyjątkowych chwil. Dlaczego warto? Bo przyjemność z wyboru i realizacji marzeń jest bezcenna

Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę już dziś i spraw radość bliskim osobom. Daj im coś więcej niż tylko przedmiot – podaruj doświadczenie, które sami wybiorą.