Włoski klasztor otoczony malowniczymi krajobrazami wydaje się ostoją spokoju, ale dla młodej zakonnicy Cecilii szybko staje się miejscem mrocznych tajemnic. Od chwili, gdy dowiaduje się o swoje ciąży, którą lekarz określa jako „niepokalane poczęcie”, Cecilia zaczyna wyczuwać, że nie jest to miejsce świętości, lecz skrywające straszliwe sekrety.

Czy Cecilia zdoła rozwikłać tajemnice klasztoru, zanim ogarnie ją mrok? Zapraszam do kin na przerażające starcie z niewyobrażalnym złem.

Premiera kinowa: 26 kwietnia 2024

Reżyseria: Michael Mohan

Obsada: Sydney Sweeney, Simona Tabasco, Alvaro Morte i inni

Młoda i pełna wiary zakonnica Cecilia, trafia do włoskiego klasztoru, położonego w malowniczej okolicy. Miejsce jest wręcz niepokojąco piękne, a księża i zakonnice nienaturalnie życzliwi. Cecilia od początku ma poczucie, że nie znalazła się tu przypadkiem, i że prawdziwa natura tego miejsca jest pilnie strzeżonym sekretem. Gdy odkrywa, że jest w ciąży, a lekarz potwierdza niepokalane poczęcie, w klasztorze zaczyna się mówić o cudzie. Cecilia ma wrażenie, że jej ciąża dla niektórych księży nie jest zaskoczeniem, a strach, który dostrzega w oczach innych zakonnic, każe jej sądzić, że z tym miejscem wiąże się jakaś przerażająca tajemnica. Dziwne obrzędy odprawiane w klasztorze, ciągła kontrola pod pozorem troski, tajemnicze zniknięcia młodych zakonnic i nieustające poczucie czyjejś obecności uświadamiają Cecilii, że została wybrana do wypełnienia misji, która może doprowadzić ją do zguby.

Jestem osobą z tysiącem zainteresowań — od książek i filmów po wypady nad morze, gdzie czuję się jak w domu. Znajomi cenią moją szczerość i empatię, a ja cenię sobie chwile w ciszy lub w towarzystwie najbliższych. Każdy dzień zaczynam od aromatycznej kawy — to mój mały rytuał na dobry start. Inspirują mnie ludzie wokół oraz wizja spokojnej, pełnej marzeń przyszłości. Odważnie podejmuję nowe wyzwania, wierząc, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.