Podsumowanie miesiąca – wrzesień 2018

widok z góry na biurko z laptopem, dynią, telefonem, książką i kubkiem herbaty

Wrzesień był dla nas miesiącem wytężonej pracy. Wprowadziliśmy do oferty blisko 80 nowych produktów, zakończyliśmy prace nad nowymi opakowaniami ozdobnymi i doczekaliśmy się aż 36 wzmianek w mediach! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem minionego miesiąca.

Nowe produkty w ofercie

We wrześniu nasza oferta prezentowa powiększyła się o blisko 80 nowych produktów. Poniżej przedstawiamy pełną listę nowości z podziałem na lokalizacje.

Warszawa

Kraków

Poznań

Łódź

Trójmiasto

Katowice

Lublin

Białystok

Bytom

Częstochowa

Gizycko

Kalisz

Koszalin

Mikołajki

Olsztyn

Ostrołęka

Ostrów Wielkopolski

Piotrków Trybunalski

Toruń

Tychy

Włocławek

Zabrze

Zielona Góra

OPEN

Prezentmarzeń w mediach

We wrześniu Prezentmarzeń pojawił się w mediach aż 36 razy! W sumie w ubiegłym miesiącu doczekaliśmy się 10 wejść radiowych i telewizyjnych, 7 publikacji drukowanych i 19 publikacji online. Szczegółową rozpiskę publikacji znajdziecie w infografice do pobrania poniżej.

W październiku nie zamierzamy zwalniać tempa także bądźcie z nami! Zachęcamy też do bieżącego śledzenia nowości na naszej stronie internetowej Prezentmarzen.com oraz naszych profilach na Facebooku i Instagramie.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.