Podsumowanie maja – nowości w Prezentmarzeń

kawa, notes, klawiatura i kwiatek na białym biurku

Maj był dla nas miesiącem wytężonej pracy. Otworzyliśmy nowe punkty sprzedaży, wprowadziliśmy kilka zmian na stronie, a nasza oferta powiększyła się o szereg nowych produktów i lokalizacji. Poniżej małe podsumowanie kończącego się właśnie miesiąca.

Punkty sprzedaży

W pierwszej połowie maja otworzyliśmy dwa nowe stoiska handlowe. Wyspy Prezentmarzeń stanęły w Galerii Mazovia w Płocku oraz w C.H. M1 w Czeladzi. W związku ze stale rozwijającą się siecią punktów sprzedaży chcieliśmy ułatwić naszym klientom przeglądanie oferty atrakcji dla wybranej lokalizacji. W tym celu w zakładce Miasto w górnym menu na naszej stronie internetowej zamieściliśmy linki do wszystkich miast, w których znajdują się nasze wyspy handlowe. Po kliknięciu w wybraną lokalizację klient zostanie przeniesiony na stronę z pełną ofertą atrakcji realizowanych w wybranej lokalizacji.

Schematy torów

Nasza oferta jazdy sportowymi samochodami poszerzyła się w maju o kilka nowych lokalizacji. Chcąc ułatwić naszym klientom podjęcie decyzji, zdecydowaliśmy się wprowadzić w opisach produktów schematy torów z naniesionymi trasami jazdy. Jak to wygląda w praktyce, można zobaczyć chociażby w przypadku jazdy Lamborghini Gallardo na torze w Poznaniu. Pozostałe produkty będą aktualizowane w nadchodzących tygodniach.

Nowe produkty w ofercie

W maju w ofercie naszego sklepu pojawiło się kilka nowych produktów, a wiele produktów już istniejących otrzymało nowe lokalizacje. Poniżej lista nowości, które pojawiły się w maju na stronie Prezentmarzeń z podziałem na lokalizacje.

Warszawa

Kraków

Poznań

Łódź

Trójmiasto

Szczecin

Lublin

Bednary

Białystok

Kielce

Legnica

Olsztyn

Opole

Piotrków Trybunalski

Płock

Radom

Rzeszów

Toruń

Wisła

Zakopane

Zmiany w ofercie

W ubiegłym miesiącu wprowadziliśmy również drobne zmiany w dotychczasowej ofercie sklepu. Produkt Ekskluzywna kolacja z sommelierem zmienił nazwę na Kolacja dla dwojga z sommelierem, a dawna Wykwintna kolacja dla dwojga to teraz Kolacja dla dwojga – kuchnia włoska. Dążąc do ujednolicenia i usystematyzowania oferty, staramy się też łączyć ze sobą podobne produkty. I tak w maju połączyliśmy ze sobą produkty Poznaj wakeboarding i Poznaj wakeboarding  maxxx oraz Wyprawa na quadach i Wyprawa na quadach dla dwojga.

Water Slide

Miesiąc maj to także początek sezonu na różnego rodzaju eventy i imprezy plenerowe, a co za tym idzie, w trasę wyruszyła nasza ślizgawka Water Slide Prezentmarzeń. W maju mieliśmy okazję brać udział w dwóch wydarzeniach sportowych w Poznaniu. Pierwszym z nich był Survival Race, czyli największy miejski bieg z przeszkodami. Drugim – bieg The Color Run znany też jako najszczęśliwsze 5 km na świecie.

Czerwiec zapowiada się równie intensywnie, także bądźcie z nami.  Zachęcamy do bieżącego śledzenia nowych produktów pojawiających się w ofercie na naszej stronie Prezentmarzen.com w zakładce Nowości.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.