Podsumowanie miesiąca – luty 2019

laptop, kawa, okulary, rogaliki i świeca widok z góry

Luty był dla nas czasem wytężonej pracy. Wprowadziliśmy do oferty blisko 90 nowych produktów, byliśmy obecni w ponad 160 publikacjach w prasie i mediach, a w międzyczasie pracowaliśmy również nad nowymi rozwiązaniami, które mamy nadzieję usprawnią naszą pracę w przyszłości. Zapraszamy na krótkie podsumowanie minionego miesiąca.

Nowe produkty w ofercie

W lutym nasza oferta prezentowa powiększyła się o blisko 90 nowych produktów. Poniżej zamieszczamy pełną listę nowości z podziałem na lokalizacje.

Warszawa

Wrocław

Kraków

Poznań

Łódź

Trójmiasto

Lublin

Białystok

Brzeg Dolny

Chełmiec

Chorzów

Czeladź

Kielce

Jastarnia

Lubin

Płońsk

Puławy

Rybnik

Starogard Gdański

Środa Wielkopolska

Świdnik

Toruń

Tychy

Wiele lokalizacji

Prezentmarzeń w mediach

W lutym wzmianki o Prezentmarzeń pojawiały się w mediach aż 162 razy. W sumie doczekaliśmy się 2 wejść radiowych i telewizyjnych13 publikacji drukowanych oraz 147 publikacji online. Szczegółową rozpiskę, gdzie można było o nas poczytać w lutym, zamieszczamy w infografice dostępnej do pobrania poniżej.

W marcu nie zamierzamy zwalniać tempa także bądźcie z nami. Zachęcamy też do bieżącego śledzenia nowości na naszej stronie internetowej Prezentmarzen.com oraz profilach na Facebooku i Instagramie.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.