Podsumowanie miesiąca – listopad 2017

kobiece dłonie trzymające notes nad biurkiem

Listopad był dla nas miesiącem wytężonej pracy. W naszej ofercie pojawiło się ponad 200 nowych produktów, a wybrane zestawy prezentowe trafiły do sprzedaży w drogeriach Hebe w całej Polsce. Zapraszamy na krótkie podsumowanie minionego miesiąca.

Prezentmarzeń w Hebe

Od połowy listopada zestawy prezentowe Prezentmarzeń można już kupić w drogeriach Hebe. Półki z naszymi produktami stanęły w 16 drogeriach w całej Polsce. Znajdziecie na nich 9 z 20 zestawów dostępnych w naszej ofercie, w tym zestawy Dla Niej, Dla Niego, Dla Dwojga, Aktywnie, Adrenalina, Przygoda, Za kierownicą, Zajawka, Relaks i uroda.

Zestawy Prezentmarzeń dostępne są w drogeriach Hebe w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Białymstoku, Bydgoszczy, Kielcach, Pruszkowie, Rzeszowie i Radomiu.

Nowe produkty w ofercie

W listopadzie w naszej ofercie pojawiło się ponad 200 nowych produktów. Poniżej przedstawiamy listę nowości z podziałem na lokalizacje.

Warszawa

Wrocław

Kraków

Poznań

Łódź

Trójmiasto

Katowice

Lublin

Bednary

Białystok

Bolesławiec

Bydgoszcz

Ciechocinek

Gliwice

Gorzów Wielkopolski

Inowrocław

Kielce

Koszalin

Nowa Sól (lubuskie)

Olsztyn

Opole

Ostrowiec Świętokrzyski

Płock

Puławy

Radawa

Radom

Toruń

Władysławowo

Zakopane

Zielona Góra

OPEN

Grudzień zapowiada się równie intensywnie, także bądźcie z nami. Zachęcamy również do bieżącego śledzenia nowości pojawiających się w naszej ofercie na stronie Prezentmarzen.com w zakładce Nowości.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.