Życzenia urodzinowe od gwiazd na prezent – Pszczółka Maja – wielka impreza

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Nagranie trwa ponad minutę i będzie gotowe w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Lokalizacja

Online.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Obowiązujący strój

Nie dotyczy

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera.

Wariant

Oferta regularna

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Życzenia urodzinowe od gwiazd na prezent – Pszczółka Maja – wielka impreza

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Spersonalizowane sceny z bajki Pszczółka Maja, w których bohaterowie będą świętować urodziny bliskiej Ci osoby oraz złożą wybrane przez Ciebie życzenia. Niepowtarzalny odcinek trwa około dwóch minut i powstanie w 24 godziny. Życzenia możesz złożyć również wspólnie z innymi członkami rodziny czy znajomymi, ponieważ liczba nadawców życzeń w filmiku nie ma ograniczeń. Odbiorcą życzeń mogą być max. 2 osoby.

Komu podarować życzenia urodzinowe od Pszczółki Mai? 

  • Swojemu dziecku z okazji urodzin

  • Bliskiej osobie, która w dzieciństwie uwielbiała przygody pszczółki

  • Przyjacielowi, który doceni niecodzienne życzenia

Życzenia urodzinowe od Pszczółki Mai na prezent

Zaproś Pszczółkę Maję, Gucia oraz ich przyjaciół do własnego domu na taką okazję jak urodziny, imieniny czy dzień dziecka. Spersonalizowany odcinek animacji dla dzieci z pszczółkami w roli głównej to prezent, który na długo pozostanie w pamięci Twoich bliskich. Mini-produkcja trwać będzie około 2 minut, podczas których zostanie wyświetlone aż 5 zdjęć, a bohaterowie opowiedzą o jubilacie w sposób, jaki wybierzesz. Na wielkiej imprezie urodzinowej u pszczółek będzie bawić się i świętować nawet Królowa! Na koniec wydarzenia zostanie wyświetlony baner z życzeniami. Zabawny odcinek z Pszczółką Mają i imprezą urodzinową zostanie stworzony tylko dla Ciebie.

Życzenia od Pszczółki Mai - jak to działa?

Jak stworzyć spersonalizowany odcinek z pszczółkami? To dziecinnie proste! Animację stworzysz na stronie internetowej Funwisher - znajduje się tam specjalny formularz, dzięki któremu w kilku prostych krokach stworzysz odcinek. Produkcja będzie zawierała aż 5 zdjęć jubilata, a na końcu spersonalizowane życzenia wybrane przez Ciebie. W ten sposób powstanie ten niepowtarzalny odcinek z Pszczółką Mają, Guciem i innymi pszczółkami, które będą świętować urodziny bliskiej Ci osoby. Zakup prezentu wspiera wybraną przez Ciebie fundację charytatywną. Spersonalizowany film z życzeniami od gwiazd jest gotowy w przeciągu 24 godzin.

Jak wygląda realizacja?

Po zakupie vouchera na życzenia od gwiazdy na skrzynkę e-mailową wysyłany jest voucher z numerem rezerwacyjnym. Pole “życzenia” pojawiające się na etapie zakupu prezentu nie stanowi treści życzeń wypowiadanych przez gwiazdę – są to życzenia, które umieszczane są bezpośrednio na vouchere elektronicznym otrzymanym w formie e-mailowej. Aby zrealizować prezent należy wpisać otrzymany numer rezerwacyjny w zakładce Mam voucher, a następnie postępować według dalszych instrukcji. Życzenia, zdjęcia i inne personalizowane elementy nagrania uzupełniane są w kreatorze Funwisher, do którego dostęp otrzymasz w ramach rezerwacji dokonywanej na stronie Prezentmarzeń.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Sprawisz radość swojemu dziecku

  • Umożliwisz miły powrót do ulubionej bajki

  • Wręczając niecodzienny upominek, wspomożesz wybraną fundację

UWAGA! Nie zaleca się łączenia tego produktu z usługą “Zapakuj na prezent” (https://prezentmarzen.com/zapakuj-na-prezent/), ponieważ spowoduje to wysłanie do osoby obdarowanej vouchera na życzenia, zamiast życzeń od znanych osobistości. Produkt “Życzenia od TOP gwiazd – Funwisher” wymaga uprzedniego ustalenia treści i wyboru gwiazdy składającej życzenia przez osobę zlecającą prezent.

Realizacja

Funwisher - życzenia od gwiazd

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent dla:

Polecamy ten prezent na:

pinezka

wiele lokalizacji   (zmień)

Cena:

Wariant:  Oferta regularna

Cena: 69 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto