Życzenia od gwiazd na prezent – Pszczółka Maja – wielka impreza

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Nagranie będzie gotowe w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Lokalizacja

Online.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera.

Informacje dodatkowe

Filmik trwa około dwie minuty.

Dodaj Opinię

Życzenia od gwiazd na prezent – Pszczółka Maja – wielka impreza

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Spersonalizowane sceny z bajki Pszczółka Maja, w których bohaterowie będą świętować urodziny bliskiej Ci osoby oraz złożą wybrane przez Ciebie życzenia. Niepowtarzalny odcinek trwa około dwóch minut i powstanie w 24 godziny. Życzenia możesz złożyć również wspólnie z innymi członkami rodziny czy znajomymi, ponieważ liczba nadawców życzeń w filmiku nie ma ograniczeń. Odbiorcą życzeń mogą być max. 2 osoby.

Komu podarować życzenia od Pszczółki Mai? 

  • Swojemu dziecku z okazji urodzin

  • Bliskiej osobie, która w dzieciństwie uwielbiała przygody pszczółki

  • Przyjacielowi, który doceni niecodzienne życzenia

Życzenia od Pszczółki Mai na prezent

Zaproś Pszczółkę Maję, Gucia oraz ich przyjaciół do własnego domu na taką okazję jak urodziny, imieniny czy dzień dziecka. Spersonalizowany odcinek animacji dla dzieci z pszczółkami w roli głównej to prezent, który na długo pozostanie w pamięci Twoich bliskich. Mini-produkcja trwać będzie około 2 minut, podczas których zostanie wyświetlone aż 5 zdjęć, a bohaterowie opowiedzą o jubilacie w sposób, jaki wybierzesz. Na wielkiej imprezie urodzinowej u pszczółek będzie bawić się i świętować nawet Królowa! Na koniec wydarzenia zostanie wyświetlony baner z życzeniami. Zabawny odcinek z Pszczółką Mają i imprezą urodzinową zostanie stworzony tylko dla Ciebie.

Życzenia od Pszczółki Mai - jak to działa?

Jak stworzyć spersonalizowany odcinek z pszczółkami? To dziecinnie proste! Animację stworzysz na stronie internetowej Funwisher - znajduje się tam specjalny formularz, dzięki któremu w kilku prostych krokach stworzysz odcinek. Produkcja będzie zawierała aż 5 zdjęć jubilata, a na końcu spersonalizowane życzenia wybrane przez Ciebie. W ten sposób powstanie ten niepowtarzalny odcinek z Pszczółką Mają, Guciem i innymi pszczółkami, które będą świętować urodziny bliskiej Ci osoby. Zakup prezentu wspiera wybraną przez Ciebie fundację charytatywną. Spersonalizowany film z życzeniami od gwiazd jest gotowy w przeciągu 24 godzin.

Jak wygląda realizacja?

Po zakupie vouchera na życzenia od gwiazdy na skrzynkę e-mailową wysyłany jest voucher z numerem rezerwacyjnym. Pole “życzenia” pojawiające się na etapie zakupu prezentu nie stanowi treści życzeń wypowiadanych przez gwiazdę – są to życzenia, które umieszczane są bezpośrednio na vouchere elektronicznym otrzymanym w formie e-mailowej. Aby zrealizować prezent należy wpisać otrzymany numer rezerwacyjny w zakładce “Zarezerwuj”, a następnie postępować według dalszych instrukcji. Życzenia, zdjęcia i inne personalizowane elementy nagrania uzupełniane są w kreatorze Funwisher, do którego dostęp otrzymasz w ramach rezerwacji dokonywanej na stronie Prezentmarzeń.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Sprawisz radość swojemu dziecku

  • Umożliwisz miły powrót do ulubionej bajki

  • Wręczając niecodzienny upominek, wspomożesz wybraną fundację

Czytaj więcej

Realizacja

Funwisher - życzenia od gwiazd

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Cena: 69 zł

 BEZ ENDU  6,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0009663