Lot widokowy helikopterem dla 3 osób – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas lotu

20 minut

Lokalizacja

Ciszyca 14B, Konstancin-Jeziorna

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

Informacje dla oglądających

W atrakcji mogą wziąć udział maksymalnie 3 osoby.

Obowiązujący strój

Strój dowolny.

Wymagania

Zakaz udziału w atrakcji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Łączna waga pasażerów nie może przekraczać 250 kg. Brak ograniczeń wiekowych.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym terminem wyprzedzenia.

Ważność vouchera

365

2019-10-07
5/5

Piękna Warszawa

Piękne, niezapomniane wrażenia. :)

2019-06-17
4.66667/5

lot widokowy

Fantastyczny lot z super ekipą. Czułam się jak VIP podziwiając Warszawę z góry. Mąż zdcydowanie trafił z prezentem na rocznicę :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

15.06.2020

Jak różni się trasa pomiędzy wersjami 20 i 30 minut lotu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Lot zaplanowany jest wzdłuż Wisły aż do Stadionu Narodowego, gdzie pilot zawraca przelatując nad kolejnymi punktami lotu, aż do miejsca heliportu, z którego wystartował. Lot 30 minutowy będzie dłuższy także będzie można podziwiać okolicę dłużej.

25.05.2020

Witam serdecznie, przed zakupem przelotu nie widzę możliwości wybrania daty przelotu, jak można to ustalić przed zakupem ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Termin ustala się po wykupieniu vouchera. Okres jego ważności pozwala na dobranie odpowiedniej daty.

29.12.2019

Czy jeśli w przelocie biorą udział 2 osoby to przelot trwa dłużej? Od czego zależy długość lotu? Czy opłata jest za 3 osoby?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Bez względu na ilość osób, lot trwa 20 bądź 30 min (zgodnie z dostępnymi wariantami). Voucher jest dedykowany max. dla 3 osób.

06.12.2017

Witam serdecznie, uprzejmie prosiłabym o informację, jaka jest maksymalna waga uczestników lotu (nie wliczając wagi pilota)? W naszym przypadku (3 os.) wynosiłoby to ok 215-220kg i wolałabym wiedzieć, czy konieczne byłoby przejście na dietę ;) W oczekiwaniu na informację, pozdrawiam serdecznie, Ania

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Helikoptery są przystosowane do przelotu z trzema osobami na pokładzie bez większych ograniczeń wagowych, dlatego w Państwa przypadku nie ma przeciwwskazań do realizacji. 
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy przelot helikopterem dla 3 osób nad Waszawą Robinson 44 nad Warszawą. W atrakcji może wziąć udział od 1 do 3 osób. Lot trwa 20 lub 30 minut.

Komu podarować lot helikopterem dla 3 osób w Warszawie?

  • przyjaciołom, którzy uwielbiają podniebne atrakcje
  • kobiecie, jako pomysł na romantyczną randkę
  • rodzicom, którzy chcieliby zobaczyć stolicę z innej perspektywy

Lot helikopterem dla 3 osób nad Warszawą

Lot widokowy to niepowtarzalna okazja do poznania stolicy z zupełnie innej perspektywy. Po przybyciu na heliport uczestnicy spotkają się z pilotem, który zapozna ich ze szczegółami realizacji. Następnie wystartują z lotniska i rozpoczną przelot nad Warszawą. Lot zaplanowany jest wzdłuż Wisły aż do Stadionu Narodowego, gdzie pilot zawraca przelatując nad kolejnymi punktami lotu, aż do miejsca heliportu, z którego wystartował. 

Helikopter Robinson R44

Uczestnicy odbędą lot helikopterem Robinson R44. Śmigłowiec jest napędzany jednym silnikiem. W kabinie znajduje się miejsce dla 4 osób, łącznie z pilotem. Jego prędkość maksymalna to 240 km/h.

Lot widokowy

Lot rozpocznie się na heliporcie Konstancin-Jeziorna, następnie pilot będzie kierował się w stronę Stadionu Narodowego, lecąc wzdłuż Wisły. Uczestnicy z perspektywy lotu ptaka zobaczą Pałac w Wilanowie, Świątynię Opatrzności Bożej czy Stadion Legii. Następnie polecą nad Stadion Narodowy, gdzie pilot zaprezentuje urokliwą panoramę Warszawy, okrążając stadion. W drodze powrotnej będzie można podziwiać Saską Kępę, Most Łazienkowski i Most Siekierkowski.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • podarujesz możliwość oglądania stolicy z zupełnie innej perspektywy 
  • lot widokowy to doskonały pomysł na romantyczną randkę
  • wrażenia z lotu na długo zapiszą się w pamięci
Czytaj więcej
Warszawa  - kliknij żeby zmienić
Warszawa   (zmień)

Cena:

Czas lotu:  20 minut

Cena: 999 zł

Ocena 

5/5
2