Lot widokowy helikopterem dla 3 osób – Warszawa

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut

Lokalizacja

Ciszyca 14B, Konstancin-Jeziorna

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

Informacje dla oglądających

W atrakcji mogą wziąć udział maksymalnie 3 osoby.

Obowiązujący strój

Strój dowolny.

Wymagania

Zakaz udziału w atrakcji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Łączna waga pasażerów nie może przekraczać 250 kg. Brak ograniczeń wiekowych.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym terminem wyprzedzenia.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-11

Zabrałem na taki widokowy lot helikopterem żonę i córkę, obie wniebowzięte, powiedziały że te widoki to najpiękniejsze co w życiu widziały :)

2021-03-30

Złożyliśmy się na voucher ze znajomymi, zawsze marzyliśmy o lotem helikopterem nad Warszawą i nasze marzenie się spełniło. Naprawdę warto.

2021-03-27

Piękne widoki, fajnie że mogliśmy je wspolnie podziwiać, polecam

Dodaj Opinię

Lot widokowy helikopterem dla 3 osób – Warszawa

FAQ

26.12.2022
Witam, czy terminy są dostępne codziennie i czy dostanę go na następny dzień ?
Odpowiedź z 27.12.2022
Termin realizacji ustalany jest na podstawie vouchera. Po zakupie, proszę wypełnić formularz na stronie moj.pm zwrotnie, zostaną wysłane dane kontaktowe bezpośrednio do Wykonawcy w celu umówienia rezerwacji. 
22.04.2022
Czy jeśli voucher obejmuje lot dla 3 osób, to czy voucher zostanie wysłany x3? Tak, żeby każda obdarowywana osoba mogła go dostać?
Odpowiedź z 22.04.2022
Jeden voucher obejmuje już realizację dla 3 osób, tak więc otrzyma Pani jeden voucher. 
15.06.2020
Jak różni się trasa pomiędzy wersjami 20 i 30 minut lotu?
Odpowiedź z 23.06.2020
Lot zaplanowany jest wzdłuż Wisły aż do Stadionu Narodowego, gdzie pilot zawraca przelatując nad kolejnymi punktami lotu, aż do miejsca heliportu, z którego wystartował. Lot 30 minutowy będzie dłuższy także będzie można podziwiać okolicę dłużej.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Widokowy przelot helikopterem dla 3 osób nad Waszawą Robinson 44 nad Warszawą. W atrakcji może wziąć udział od 1 do 3 osób. Lot trwa 25-30 minut.

Komu podarować lot helikopterem dla 3 osób w Warszawie?

  • przyjaciołom, którzy uwielbiają podniebne atrakcje
  • kobiecie, jako pomysł na romantyczną randkę
  • rodzicom, którzy chcieliby zobaczyć stolicę z innej perspektywy

Lot helikopterem dla 3 osób nad Warszawą

Lot widokowy to niepowtarzalna okazja do poznania stolicy z zupełnie innej perspektywy. Po przybyciu na heliport uczestnicy spotkają się z pilotem, który zapozna ich ze szczegółami realizacji. Następnie wystartują z lotniska i rozpoczną przelot nad Warszawą. Lot zaplanowany jest wzdłuż Wisły aż do Stadionu Narodowego, gdzie pilot zawraca przelatując nad kolejnymi punktami lotu, aż do miejsca heliportu, z którego wystartował. 

Helikopter Robinson R44

Uczestnicy odbędą lot helikopterem Robinson R44. Śmigłowiec jest napędzany jednym silnikiem. W kabinie znajduje się miejsce dla 4 osób, łącznie z pilotem. Jego prędkość maksymalna to 240 km/h.

Lot widokowy

Lot rozpocznie się na heliporcie Konstancin-Jeziorna, następnie pilot będzie kierował się w stronę Stadionu Narodowego, lecąc wzdłuż Wisły. Uczestnicy z perspektywy lotu ptaka zobaczą Pałac w Wilanowie, Świątynię Opatrzności Bożej czy Stadion Legii. Następnie polecą nad Stadion Narodowy, gdzie pilot zaprezentuje urokliwą panoramę Warszawy, okrążając stadion. Trasa dalej wiedzie nad Pałacem Prezydenckim, Zamkiem Królewskim oraz Cytadelą aż do Lotniska Bemowo gdzie pilot zawraca. W drodze powrotnej będzie można podziwiać Starą Pragę, Park Skaryszewski, Saską Kępę, Most Łazienkowski i Most Siekierkowski.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • podarujesz możliwość oglądania stolicy z zupełnie innej perspektywy 
  • lot widokowy to doskonały pomysł na romantyczną randkę
  • wrażenia z lotu na długo zapiszą się w pamięci
pinezka
Czas trwania:  30 minut

Cena: 1 599 zł

ktoś kupił ten produkt
5 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto