Lot szybowcem – wiele lokalizacji

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

W zależności od wybranej lokalizacji lot trwa od 5 do 15 minut.

Lokalizacja

wiele lokalizacji

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą, która będzie obserwowała lot w wyznaczonej strefie.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny.

Wymagania

Wymagania co do wagi osoby obdarowanej różnią się w zależności od lokalizacji.

Informacje dodatkowe

Start za wyciągarką. Loty realizowane są sezonowo. Zakaz uczestnictwa w locie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Opinie (3)

2019-12-03

Świetna przygoda, niesamowite uczucie lotu w chmurach. Po prostu cudowny prezent. Bardzo dziękuję że mogła zrealizować swoje marzenie.

2019-11-22

Kupiłam mamie w prezencie voucher na lot szybowcem, gdyż zawsze wspominała, że chciałaby kiedyś polecieć. Po otrzymaniu prezentu jej radość była niesamowita. Z niecierpliwością czekałyśmy na lot ale na szczęście odbył się w szybkim terminie i bez żadnych przeszkód. Radość mamy ogromna! Do tej pory miło wspomina :)

2019-06-13

Lot szybowcem dał mi możliwość spojrzenia z lotu ptaka na piękne krajobrazy. Jestem zachwycona :) Prezent otrzymałam od rodziców, naprawdę warto emocje są ogromne! Zdjęcia będą pamiątką na całe życie, chcę jeszcze raz!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Lot szybowcem – wiele lokalizacji

FAQ

27.07.2020

Witam, czy w trakcie lotu jestem tylko ja i instruktor na pokładzie szybowca?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W trakcie lotu na pokładzie szybowca znajduje się doświadczony pilot oraz osoba obdarowana.

27.06.2020

Dzień dobry ! :) Jaki jest minimalny wiek by uczestniczyć w locie szybowcem?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry. Minimalny wiek zależny jest od podwykonawcy i lokalizacji wybranej. Ale średnio jest to wiek 14 lat. 

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Osoba obdarowana sama wybiera miejsce realizacji. Jeśli chcesz wybrać lokalizację przed zakupem, przejdź TUTAJ.

Widokowy lot szybowcem odbywa się w towarzystwie doświadczonego pilota. Szybowiec startuje za pomocą wyciągarki, która w przeciągu 20 sekund wynosi go na wysokość 400 m.

Komu podarować lot szybowcem?

  • Osobie, która interesuje się lotnictwem
  • Mężczyźnie, który lubi atrakcje powietrzne
  • Kobiecie, która nie boi się nowych wyzwań
  • Każdej osobie, która pragnie oderwać się od ziemi

Atrakcja

Po wcześniejszej rezerwacji terminu, osoba obdarowana stawia się na miejsce realizacji z ważnym odcinkiem vouchera. Po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem lotniska, zasadami bezpieczeństwa oraz budową i działaniem szybowca, uczestnik odbywa lot szybowcem. Lot trwa w zależności od warunków atmosferycznych ok. 5 – 10 minut, ale istnieje możliwość wykupienia kilku lotów i zrealizowanie ich jeden po drugim lub jednocześnie (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą).

Szybowiec

Szybowce nie posiadają własnego napędu jakim jest silnik. Start odbywa się poprzez holowanie za pomocą wyciągarki lub samolotu. Kiedy szybowiec osiągnie wymaganą wysokość odpina linę holowniczą i wykonuje samodzielny lot. Szybowiec do latania wykorzystuje prądy powietrzne, a sterowanie odbywa się za pomocą lotek i sterów poziomych i pionowych. Szybowce mogą latać z prędkością nawet do 350 km/h

Bezpieczeństwo

Szybowiec ze względu na fakt, że nie jest wyposażony w silnik, uznawany jest jako bezpieczny statek powietrzny. Częstą awarią w samolotach jest właśnie awaria silnika lub nieprzewidziany brak paliwa. Szybowce produkowane były z myślą o lądowaniu w terenie „przygodnym”, czyli w miejscach odbiegających od typowego lądowiska np. łąki lub pola, dla samolotów często jest to niemożliwe. Oprócz kwestii technicznych o bezpieczeństwo podczas lotu dba doświadczony pilot, który posiada zezwolenie na sterowanie szybowcem. Statki powietrzne podlegają kontroli tj. przeglądy techniczne i spełniają wszelkie warunki dopuszczające je do lotu.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Stwarzasz niepowtarzalną możliwość lotu szybowcem
  • Idealny prezent dla osoby, która lubi atrakcje powietrzne 
Czytaj więcej

Cena: 189 zł

 BEZ ENDU  18,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0005013