Lot Paralotnią – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Czas lotu to 10-20 minut zależnie od pogody, wagi i samopoczucia pasażera.

Lokalizacja

Góry Beskidu Wyspowego. Dokładna lokalizacja jest zależna od warunków atmosferycznych.

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany od kwietnia do końca października. Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin. O możliwości wykonania lotu w dany dzień decyduje tylko i wyłącznie pilot.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować lot z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Strój wygodny, nie krępujący ruchów. Obowiązkowo długie spodnie i sportowe obuwie.

Wymagania

Minimalna waga osoby obdarowanej to 20 kg, maksymalna - 99 kg. Pasażerowie o wyższej wadze mogą lecieć, ale nie każdy pilot może ich obsłużyć. Wymaga to indywidualnego podejścia oraz dopłaty na miejscu u wykonawcy.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 1-2 dniowym wyprzedzeniem. Bezwzględny zakaz korzystania z atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających.

Ważność vouchera

365

2020-05-29
4/5

paralotnia w Krakowie

Najlepszy prezent urodzinowy! Niesamowite widoki :)

2020-04-22
5/5

Lot

Paralotnia od zawsze była moim marzeniem. Spróbowałem raz lotu, a teraz zacząłem kurs.. :) Wciąga to bardzo. Relax i sport w jednym.

2020-03-25
5/5

Dawka adrenaliny

Boję się wysokości i już miałam zrezygnować z prezentu (który dał mi mąż) ale przełamałam strach.... i nie mogłam zrobić lepszej rzeczy! Piękne widoki! Poczułam się jak ptak - wolna, lekka, bez zmartwień! Cudowne uczucie. Atrakcja warta każdej ceny!

2020-03-10
5/5

Niezapomniane widoki

Mam lęk wysokości więc jak dostałem lot paralotnią w prezencie byłem mocno zestresowany, ale jak już byliśmy w powietrzu strach minął. Polecam, dla tych widoków warto.

2019-08-12
4.66667/5

lot widokowy

Dostałem świetny prezent na urodziny! Off road z lotem - idealne połączenie! piękne widoki, wspomnienia i luźna atmosfera mimo lekkiego stresu. Polecam, bo warto!

2019-04-19
4/5

Magia

Sztosik zabawa, ryzyko jest, jest fun. Szczęśliwie wsyzstko poszło dobrze, ale obawy były. Oczywiscie bez sensu, nie warto było sie stresowac, super zabawa!

2018-06-08
5/5

paralotnia

Stresu trochę było, ale tych widoków nie zapomnę!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

28.06.2020

Witam chciałam zapytać czy przy zakupię 2 voucherów jest możliwość aby w jednym czasie wyleciały 2 paralotnie ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie ma takiej możliwości, loty realizowane są jeden po drugim. 

19.06.2020

Czy lot jest całkowicie bezpieczny?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Loty paralotnią organizowane są na profesjonalnym sprzęcie, który posiada aktualną kartę paralotni z dopuszczeniem do lotu. Przy lotach tandemowych obowiązkowo są wykorzystywane spadochronowe systemy ratownicze, a lot przeprowadza pilot z wieloletnim doświadczeniem, który kontroluje przebieg atrakcji.  

10.11.2017

Dzień dobry,
Chciałabym kupić u Państwa prezent - lot paralotnią i w związku z tym mam następujące pytania:

Jak wygląda rezerwacja terminów lotu? Czy to po prostu telefonicznie ma obdarowana osoba zadzwonić czy też macie Państwo wyznaczone terminy przez siebie?
Czy dojazd jest na własną rękę?
Czy terminy są tylko od marca do października czy też przy dobrej pogodzie listopad wchodzi w grę?
Jaka jest statystycznie możliwość wypadku? Mój brat ma w przyszłym roku ślub i wolałabym żeby na nim był.
Czy jest możliwość wysłania vouchera bez podawania na nim ceny lub ewentualnie wysłanie dwóch egzemplarzy jednego dla kupującego a drugiego dla obdarowanego?

Dziękuję
Joanna

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam serdecznie,
rezerwacji należy dokonać telefonicznie lub mailowo z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem przed preferowaną datą. Termin potwierdza instruktor. W przypadku niekorzystnych warunków wyznaczany jest inny dzień realizacji. Dojazd jest we własnym zakresie. Loty nie odbywają się w listopadzie. W przypadku paralotni należy wziąć pod uwagę fakt, że jest to sport ekstremalny, aczkolwiek pracujemy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi instruktorami, którzy bezpieczeństwo stawiają na pierwszym miejscu. Lot odbywa się na sprzęcie wysokiej jakości, dodatkowo uczestnicy są wyposażeni w spadochron. Realizacje odbywają się tylko przy korzystnych warunkach atmosferycznych. W związku z powyższym, nie na powodów do obaw o bezpieczeństwo, chyba że osoba obdarowana ma przeciwwskazania zdrowotne, np. epilepsja, choroby serca czy choroby umysłowe. Na voucherach nie zamieszczamy informacji o cenie zakupu.

Pozdrawiam,
Nina Seroka

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot paralotnią w okolicach Krakowa. Lot realizowany jest na paralotni dwuosobowej, uczestnik zajmuje miejsce pasażera. Czas realizacji zależny jest od warunków atmosferycznych i samopoczucia uczestnika. 

Komu można podarować lot paralotnią?

 • osobie, którą fascynują loty widokowe
 • miłośnikowi podniebnych atrakcji
 • każdemu, kto uwielbia nietypowe prezenty

Atrakcje

Lot paralotnią to nie tylko okazja do podziwiania niesamowitych widoków z perspektywy lotu ptaka, ale także źródło niezapomnianych emocji i zapierających dech w piersiach wrażeń. Uczucie swobodnego szybowania sprawi, że uczestnikiem zawładnie adrenalina i poczucie bezgranicznej wolności. Dodatkowo, jest możliwość, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić realizację i wybrać emocjonującą 30-minutową jazdę OFF ROAD na miejsce realizacji. 

Czas lotu

Widokowy lot paralotnią trwa ok. 10-20 minut. Paralotnia nie posiada silnika, a długość lotu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych oraz od samopoczucia uczestnika.

Bezpieczeństwo

Widokowe loty paralotnią w okolicach Krakowa organizowane są na profesjonalnym sprzęcie, który posiada aktualną kartę paralotni z dopuszczeniem do lotu. Przy lotach tandemowych obowiązkowo są wykorzystywane spadochronowe systemy ratownicze, a lot przeprowadza pilot z wieloletnim doświadczeniem.  Przed realizacją przeprowadzane jest krótkie szkolenie zapoznawcze.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu paralotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem. 

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji z uwzględnieniem warunków pogodowych.
 2. Przygotowanie do lotu i szkolenie z zasad bezpieczeństwa.
 3. Widokowy lot paralotnią (ok. 10-20 minut w zależności od warunków atmosferycznych)
 4. Podsumowanie lotu.

Miejsce realizacji

Zależnie od warunków pogodowych i kierunku wiatru, loty są realizowane z jednej z gór: Ciecień, Śnieżnica, Ćwilin, Szczebel, Podobin, Skrzętla.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • stworzysz możliwość podziwiania gór z lotu ptaka
 • podarujesz niezapomniane emocje
 • spełnisz marzenie o lataniu
 • podarujesz zupełnie nowe doświadczenie
Czytaj więcej