Lot Paralotnią – Trójmiasto

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot widokowy trwa ok. 10-20 minut, ale na realizację przedsięwzięcia należy przeznaczyć 40-60 minut podczas których zostanie przeprowadzone szkolenie przed lotem.

Lokalizacja

Lotnisko Borsk nad Jeziorem Wdzydzkim / klify nadmorskie: Jastrzębia Góra, Władysławowo, Mechelinki, Gdynia Orłowo.

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą. Realizacja od kwietnia do października.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, sportowy strój. Obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Minimalna waga uczestnika to 36 kg, maksymalnie 110 kg. Poniżej 18 r.ż. wymagana zgoda rodziców/opiekunów lub ich obecność podczas realizacji.

Informacje dodatkowe

Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Opinie (9)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-24

Wspaniały lot pełen wrażeń - był to mój 2 raz, dzięki akrobacją mogłam poczuć adrenalinę, a stale zmieniająca się pogoda była dodatkowym atutem. Pozatym Pan Leszek instruktor stale monitorował warunki klimatyczne dzięki czemu miałam poczucie bezpieczeństwa. Polecam !

2023-09-27

Super polecam 💪💪

2023-09-10

Pan Paweł Stolarczuk super pilot. Bardzo piękne widoki przy zachodzie słońca na wysokości 560 metrach. Polecam loty w Borsku zwłaszcza z Panem Pawłem.

Dodaj Opinię

Lot Paralotnią – Trójmiasto

FAQ

10.05.2023
Jaki jest wiek minimalny abyś skorzystać z oferty?
Odpowiedź z 10.05.2023
Minimalna waga uczestnika to 36 kg, maksymalnie 110 kg. Poniżej 18 r.ż. wymagana zgoda rodziców/opiekunów lub ich obecność podczas realizacji.
12.08.2022
Czy loty odbywają się w Gdyni?
Odpowiedź z 12.08.2022
Loty paralotnią wykonywane są na lotnisku w Borsku nad Jeziorem Wdzydzkim oraz na klifach nadmorskich - Władysławowo , Mechelinki, Gdynia-Orłowo, Jastrzębia Góra. Miejsce wykonywania lotów, zwłaszcza na klifach nadmorskich, uzależnione jest od warunków atmosferycznych.
10.11.2017
Witam, czy w sezonie 2018 planujecie Państwo loty w Gdyni?
Odpowiedź z 17.11.2017
Posiadamy "Lot Paralotnią – Trójmiasto" realizowane na lotnisku w Borsku koło j. Wdzydze. woj. pomorskie. W chwili obecnej nie posiadamy informacji by ta lokalizacja miała ulec zmianie. Wciąż poszerzamy naszą ofertę, proszę śledzić stronę internetową Prezent Marzeń. 
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Lot paralotnią w okolicach Trójmiasta. Miejsce startu ustalane jest przez instruktora w zależności od panujących warunków pogodowych. Start z klifu, bądź za wyciągarką. Sam lot widokowy trwa ok. 10-20 minut. Na całość realizacji należy przeznaczyć 40-60 minut podczas których zostanie przeprowadzone szkolenie przed lotem.

Komu można podarować lot zapoznawczy paralotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Voucher na lot paralotnią nad Trójmiastem

Spełnij marzenia swoich bliskich o locie pełnym adrenaliny. Widokowy lot paralotnią to okazja do spojrzenia na pomorze z nowej perspektywy. W trakcie kilkunastominutowego lotu osoba obdarowana nie tylko doświadczy niezapomnianych emocji, ale też na nowo odkryje bezkres morza i piękno malowniczych krajobrazów pomorza.

Ile trwa lot paralotnią?

Widokowy lot paralotnią trwa ok. 10-20 minut. Na całość realizacji należy przeznaczyć 40-60 minut podczas których zostanie przeprowadzone szkolenie przed lotem. Paralotnia nie posiada silnika, a długość lotu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych. 

Czy lot paralotnią można filmować?

Za zgodą pilota, istnieje możliwość filmowania i fotografowania oglądanych w czasie lotu widoków. Należy pamiętać by przed startem należycie zabezpieczyć sprzęt przed upadkiem, stosując chociażby pasek zakładany na szyję.

Bezpieczeństwo

Firma organizująca loty paralotnią w okolicach Trójmiasta, skupia doświadczonych pilotów, zawodników Kadry Narodowej PPG, medalistów Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata, którzy w powietrzu spędzili nie setki, a tysiące godzin. Jej założycielem jest Przemysław Kamon - pilot paralotniowy od 1997 r., z nalotem całościowym ponad 4 tysiące godzin.

Przed lotem uczestnik otrzyma kask i zostanie przeszkolony z zasad bezpieczeństwa. W trosce o bezpieczeństwo, loty paralotnią realizowane są jedynie w sprzyjających warunkach atmosferycznych. W zależności od pogody start odbywa się z klifu lub lotniska Borsk.

Minimalna waga uczestnika to 36 kg, a maksymalna 110 kg. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców/opiekunów lub ich obecność podczas realizacji. 

Lot w tandemie

Widokowy lot paralotnią jest lotem tandemowym, co oznacza, że realizowany jest na dwumiejscowej paralotni, na której uczestnik zajmuje miejsce pasażera.

Jakie są przeciwwskazania do lotu?

Przeciwwskazania do realizacji lotu paralotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem. 

Co zobaczymy podczas lotu?

Widokowy lot paralotnią realizowany jest na wysokości ok. 1000 m nad ziemią. W zależności od miejsca startu, w czasie lotu podziwiać będzie można bezkresną taflę morza, bądź jeziora i lasy Borów Tucholskich.

Jak przebiega atrakcja?

 1. Umówienie terminu i miejsca realizacji z uwzględnieniem warunków pogodowych.
 2. Przygotowanie do lotu i szkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 10 minut).
 3. Widokowy lot paralotnią (ok. 10-20 minut w zależności od warunków termicznych i wagi uczestnika).
 4. Podsumowanie lotu.
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Stworzysz okazję do zobaczenia morza z lotu ptaka
 • Spełnisz marzenia o podniebnej przygodzie
 • Podarujesz niesamowite emocje, które na długo pozostaną w pamięci

Jeśli chcesz podszkolić umiejętności w powietrznych przygodach, wybierz jednodniowe szkolenie paralotniowe.

Cena: 279 zł

ktoś kupił ten produkt
137 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000281