Lot paralotnią – Zakopane

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot trwa ok. 7-20 minut. Długość lotu uzależniona jest od wagi i samopoczucia pasażera oraz warunków atmosferycznych.

Lokalizacja

Okolice Zakopanego, wzniesienia na terenie Beskidu Wyspowego: Góry Ciecień, Śnieżnica i Szczebel. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację lotu. W takim przypadku rezerwowany jest inny dogodny termin. Atrakcja odbywa się sezonowo od marca do listopada.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą przyglądać się realizacji z bezpiecznej odległości.

Obowiązujący strój

Kompletne ubranie: wiązane buty, długie spodnie, długi rękaw (kurtka, polar). Ubiór należy dostosować do pogody. Na czas lotu pasażer otrzymuje od pilota kask.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera i rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalna waga uczestnika w kompletnym ubraniu to 35 kg, maksymalna 105 kg. Wiek bez ograniczeń. Od osób niepełnoletnich wymagane jest pisemne oświadczenie prawomocnego opiekuna.

Informacje dodatkowe

Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Opinie (16)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-05-04

Szczerze polecam

2024-04-13

Wspaniale wrażenia! Lot cudowny, jesteśmy bardzo zachwycone. Przeżycie nie do opisania. Polecamy każdemu !

2023-09-07

Pełny profesjonalizm. Widać, że pilotom zależy na kliencie i czekają na odpowiednie warunki wietrzne. Polecam 10/10.

Dodaj Opinię

Lot paralotnią – Zakopane

FAQ

13.08.2020
Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość nagrania pamiątkowego filmu lub zdjęć z lotu paralotnią?
Odpowiedź z 14.08.2020
Oczywiście. Każdy pilot ma swoją kamerę, którą przekazuje pasażerowi podczas lotu. Opcje filmowania można wykupić na miejscu - koszt 50zł.
03.08.2020
Witam, czy są jakieś ograniczenia wagowe by wziąć udział w locie?
Odpowiedź z 03.08.2020
Minimalna waga uczestnika w kompletnym ubraniu to 35 kg, maksymalna 105 kg.
28.07.2020
Witam, czy w trakcie lotu widać Tatry?
Odpowiedź z 30.11.2020
Dzień dobry, lot odbywa się w okolicach Zakopanego, wzniesienia na terenie Beskidu Wyspowego: Góry Ciecień, Śnieżnica i Szczebel. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.
Zadaj pytanie

Mapa

Tandemowy lot paralotnią w okolicach Zakopanego. Start odbywa się ze wzniesień na terenie Beskidu Wyspowego. Atrakcja przeznaczona jest dla 1 lub 2 osób. Lot trwa w zależności od warunków atmosferycznych i innych czynników ok. 7-20 minut.

Komu podarować lot paralotnią?

  • Osobie, którą trudno zaskoczyć
  • Przyjacielowi, który chętnie spróbuje swoich sił locie paralotnią
  • Parze, która chciałaby przeżyć wspólnie ciekawą przygodę

Voucher na lot widokowy paralotnią

Widokowy lot paralotnią w tandemie w okolicach Zakopanego to atrakcja, która dostarczy niesamowitych emocji, pozwalając poznać uroki latania. Widoki rozciągające się w wysokości kilkuset metrów wywołują ogromne wrażenie. Za sterami paralotni miejsce zajmie doświadczony instruktor, który zadba o bezpieczeństwo pasażera. W zależności od wybranego wariantu z atrakcji mogą skorzystać 1 lub 2 osoby. Lot paralotnią odbywa się z jednego ze wzniesień Beskidu Wyspowego i trwa ok. 7-20 minut. Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Lot tandemowy

Lot paralotnią jest lotem tandemowym, co oznacza, że realizowany jest na dwumiejscowej paralotni, na której uczestnik zajmuje miejsce pasażera. W przypadku wyboru vouchera dla dwóch osób istnieje możliwość wykonania lotu w tym samym czasie, wówczas osoby startują z dwoma pilotami jedna po drugiej, jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne. Informacja o chęci wykonania lotu w tym samym czasie musi zostać przekazana w momencie rezerwacji.

Opcje dodatkowe

Na miejsce startu organizowany jest wyjazd OFF-ROAD'owy po górskiej drodze (czas trwania około 20-35 minut). Atrakcja dodatkowo płatna – 70 zł od osoby. Istnieje również możliwość zakupienia pamiątkowego filmu z lotu. Pilot po starcie wręcza pasażerowi kamerę i to pasażer decyduje, jakie momenty i ujęcia nagra. Film powstaje w bardzo dobrej jakości HD. Zarówno zdjęcia, jak i film wysyłane są linkiem na podany przez obdarowanego adres e-mail. Decyzję o zakupie filmu można podjąć po lądowaniu. Piloci przechowują filmy przez 7 dni, gdyby pasażer zdecydował się na nie po realizacji lotu. Taki film można zakupić w cenie 50 zł.

Bezpieczeństwo

Loty prowadzone są przez doświadczonych pilotów, którzy spełniają wszystkie wymagania formalne uprawniające do realizacji lotu. Loty odbywają się na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, który posiada odpowiednie atesty. Przed rozpoczęciem lotu pilot udziela uczestnikowi niezbędnego szkolenia, podczas którego zapoznaje go z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu oraz zaprezentuje paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania.

Przeciwwskazania

Istnieją przeciwwskazania do realizacji lotu, a są nimi: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. Z atrakcji nie powinny korzystać również kobiety w ciąży. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy wcześniejszą konsultację lekarską.

Minimalna waga uczestnika w kompletnym ubraniu to 35 kg, maksymalna 105 kg. Wiek bez ograniczeń. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda prawomocnego opiekuna.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Dostarcza ogromnej dawki adrenaliny i emocji
  • Lot zapoznawczy spełnia marzenie o podbiciu przestworzy
  • Pozwala zobaczyć Tatry z lotu ptaka

Jeżeli poszukujesz więcej emocji i wspomnień, koniecznie zapoznaj się z innymi atrakcjami w Zakopanem i okolicach.

Cena: 399 zł

ktoś kupił ten produkt
19 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto