Lot paralotnią – Tarnów

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot trwa ok. 7-20 minut. Długość lotu uzależniona jest od wagi i samopoczucia pasażera oraz warunków atmosferycznych.

Lokalizacja

Okolice Tarnowa (100km), wzniesienia na terenie Beskidu Wyspowego: Góry Ciecień, Śnieżnica i Szczebel. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację lotu. W takim przypadku rezerwowany jest inny dogodny termin. Atrakcja odbywa się sezonowo od marca do listopada.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą przyglądać się realizacji z bezpiecznej odległości.

Obowiązujący strój

Kompletne ubranie: wiązane buty, długie spodnie, długi rękaw (kurtka, polar). Ubiór należy dostosować do pogody. Na czas lotu pasażer otrzymuje od pilota kask.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera i rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalna waga uczestnika w kompletnym ubraniu to 35 kg, maksymalna 105 kg. Wiek bez ograniczeń. Od osób niepełnoletnich wymagane jest pisemne oświadczenie prawomocnego opiekuna.

Informacje dodatkowe

Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-10-10

Niesamowite wrażenia, było cudownie, jak po najlepszej jakościowo dawce narkotyku.

2021-04-08

Lot paralotnią polecam kazdemu fanu podniebnych atrakcji, prezent otrzymalem od zony i musze przyznac że był w 1000% trafiony!

2021-04-06

Dostałem lot na prezent od kumpla i było ekstra!! Troszkę adrenaliny nie zaszkodziło, a widoki przepiękne

Dodaj Opinię

Lot paralotnią – Tarnów

FAQ

25.09.2020
Czy można robić zdjęcia podczas lotu?
Odpowiedź z 27.02.2021
Istnieje możliwość zakupienia pamiątkowego filmu z lotu. 
Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot paralotnią dla 1 lub 2 osób w okolicach Tarnowa. Lot tandemowy z doświadczonym pilotem trwa 7-20 minut i realizowany jest z wybranych wzniesień na terenie Beskidu Wyspowego.

Komu podarować lot paralotnią?

  • Osobie lubiącej aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu
  • Przyjacielowi, który lubi ekstremalne wyzwania
  • Parze, jako oryginalny prezent z okazji rocznicy

Lot paralotnią

Lot paralotnią to atrakcja, która dostarcza niebywałych emocji. Bezpośredni kontakt z otaczającą przestrzenią, jej bezkres i wspaniałe widoki wywołują wrażenia, których nie da się zapomnieć. Lot paralotnią w tandemie przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób i trwa w zależności od warunków atmosferycznych i innych czynników 7-20 minut. Osoba obdarowana wystartuje z jednego ze wzniesień Beskidu Wyspowego, który słynie z malowniczych widoków.

Lot tandemowy

Lot paralotnią jest lotem tandemowym, co oznacza, że realizowany jest na dwumiejscowej paralotni, na której uczestnik zajmuje miejsce pasażera. W przypadku wyboru vouchera dla dwóch osób istnieje możliwość wykonania lotu w tym samym czasie, wówczas osoby startują z dwoma pilotami jedna po drugiej, jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne. Informacja o chęci wykonania lotu w tym samym czasie musi zostać przekazana w momencie rezerwacji.

Opcje dodatkowe

Na miejsce startu organizowany jest wyjazd OFF-ROAD'owy po górskiej drodze (czas trwania około 20-35 minut). Atrakcja dodatkowo płatna – 70 zł od osoby. Istnieje również możliwość zakupienia pamiątkowego filmu z lotu. Pilot po starcie wręcza pasażerowi kamerę i to pasażer decyduje, jakie momenty i ujęcia nagra. Film powstaje w bardzo dobrej jakości HD. Zarówno zdjęcia, jak i film wysyłane są linkiem na podany przez obdarowanego adres e-mail. Decyzję o zakupie filmu można podjąć po lądowaniu. Piloci przechowują filmy przez 7 dni, gdyby pasażer zdecydował się na nie po realizacji lotu. Taki film można zakupić w cenie 50 zł.

Bezpieczeństwo

Loty prowadzone są przez doświadczonych pilotów, którzy spełniają wszystkie wymagania formalne uprawniające do realizacji lotu. Loty odbywają się na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, który posiada odpowiednie atesty. Przed rozpoczęciem lotu pilot udziela uczestnikowi niezbędnego szkolenia, podczas którego zapoznaje go z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu oraz zaprezentuje paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania.

Przeciwwskazania

Istnieją przeciwwskazania do realizacji lotu, a są nimi: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. Z atrakcji nie powinny korzystać również kobiety w ciąży. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy wcześniejszą konsultację lekarską.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do podziwiania wspaniałych widoków
  • Pozwala kreatywnie spędzić czas z bliską osobą
  • Dostarcza niezapomnianych emocji i przeżyć

Cena: 399 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto