Lot paralotnią w okolicach Trójmiasta

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

10-20 minut

Lokalizacja

Trójmiasto, dokładna lokalizacja ustalana na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Kompletne ubranie: wiązane buty, długie spodnie, długi rękaw (kurtka, polar). Ubiór należy dostosować do pogody. Na czas lotu pasażer otrzymuje od pilota kask.

Wymagania

Rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek to 12 lat. Waga między 35-100 kg. Od osób niepełnoletnich wymagane jest pisemne oświadczenie prawomocnego opiekuna. Na miejscu należy okazać voucher.

Informacje dodatkowe

W przypadku lotów na klifie pilot zastrzega sobie zmianę miejsca wykonania usługi na jeden z wymienionych w opisie, a klient zobowiązany jest się dostosować. W niektórych przypadkach do startu może zostać wykorzystany holujący samochód.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot paralotnią w okolicach Trójmiasta

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Lot paralotnią w okolicach Trójmiasta. Do wyboru: lot dla jednej osoby, dla dwojga (10-20 minut) lub lot wydłużony (od 1 do 6 godzin). Dokładne miejsce startu ustalane na etapie rezerwacji. 

Komu podarować lot paralotnią?

  • Osobie, która chce poczuć adrenalinę w powietrzu

  • Miłośnikowi przygód, który chętnie podejmuje nowe wyzwania

  • Parze, która chciałaby polecieć paralotnią

Lot paralotnią

Lot paralotnią to świetna okazja, by w kontrolowanych warunkach wznieść się w przestworza. Konstrukcja paralotni pozwala wznieść pilota i pasażera na wysokość kilkuset metrów. To idealna perspektywa, z której można podziwiać okolice nadmorskie i tereny zielone. W przypadku braku możliwości wykonania lotu z przyczyn atmosferycznych, czyli deszczu lub zbyt mocnego wiatru, ustalany jest kolejny możliwy termin realizacji vouchera. Na życzenie uczestnika i przy sprzyjającej pogodzie lot może być wzbogacony o akrobacje. Do wyboru: lot dla jednej osoby, dla dwojga (10-20 minut) lub lot wydłużony (od 1 do 6 godzin). Lot wydłużony obejmuje jeden lot, który trwa minimum 1 godzinę. Jeżeli warunki pogodowe pozwolą, lot wydłuża się do czasu, gdy uczestnicy nie będą zmuszeni do lądowania.

Miejsce startu

Start jest realizowany z klifu lub lotniska w okolicy Trójmiasta: Władysławowo, Jastrzębia Góra, Orłowo, Mechelinki, Nowe nad Wisłą, Starogród oraz Nowe Marzy. Dokładne miejsce startu jest ustalane na etapie rezerwacji. W przypadku lotów żaglowych, na klifach, lot tandemowy odbywa się wzdłuż klifów i wykorzystuje odbijający się od nich wiatr tworzący noszenia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu paralotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem.

Bezpieczeństwo

Loty prowadzone są przez doświadczonych pilotów, którzy spełniają wszystkie wymagania formalne uprawniające do realizacji lotu. Loty odbywają się na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, który posiada odpowiednie atesty. Przed rozpoczęciem lotu pilot udziela uczestnikowi niezbędnego instruktażu, podczas którego zapoznaje go z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu oraz zaprezentuje paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania. Szkolenie trwa do 30 minut.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Lot paralotnią to emocjonujące przeżycie

  • Podarujesz niezapomniane wspomnienia

  • Lot paralotnią z możliwością akrobacji ucieszy każdego miłośnika adrenaliny

Cena: 279 zł

ktoś kupił ten produkt
12 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto