Lot paralotnią – Bielsko-Biała

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Czas trwania zależy od aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

Lokalizacja

Góra Żar

Więcej informacji

Pogoda

Loty odbywają się od marca do listopada. Możliwość lotów ze względu na pogodę potwierdzamy dzień przed terminem lotu po godz. 20.00.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.

Obowiązujący strój

Strój sportowy, buty do kostek.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Maksymalna waga uczestnika 110kg. Minimalny wiek 12 lat, wymagana zgoda opiekuna w przypadku osób niepełnoletnich.

Informacje dodatkowe

Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot paralotnią – Bielsko-Biała

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Lot paralotnią rozpoczyna się na szczycie Góry Żar, skąd rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na okolice Bielsko-Białej. Czas trwania lotu zależy od aktualnie panujących warunków atmosferycznych. 

Komu podarować lot paralotnią?

  • miłośnikowi adrenaliny,
  • przyjaciółce, która marzy o lataniu,
  • każdej osobie, która chciałaby podziwiać niezwykłe widoki z perspektywy lotu ptaka. 

Lot paralotnią Bielsko-Biała

Lot paralotnią w okolicach Bielska-Białej i Góry Żar to niezapomniane doświadczenie dla miłośników sportów ekstremalnych oraz zapierających dech w piersiach widoków. Pilot, po przekazaniu niezbędnych informacji i zapoznaniu uczestnika ze sprzętem, wystartuje z wyznaczonego punktu na szczycie Góry Żar, skąd roztaczają się malownicze widoki na okoliczne góry, doliny i Bielsko-Białą.

W trakcie lotu można poczuć wiatr we włosach i niczym ptak, unosić się nad krajobrazem. Loty paralotnią w tej okolicy cieszą się popularnością ze względu na atrakcyjne warunki atmosferyczne oraz urozmaicone tereny do lotów, zapewniające zarówno początkującym, jak i doświadczonym paralotniarzom niezapomniane przeżycia.

Bezpieczeństwo

Podczas lotu paralotnią bezpieczeństwo jest priorytetem. Loty są prowadzone przez doświadczonych pilotów, którzy spełniają wszystkie wymagania formalne uprawniające do realizacji lotu. Przed każdym lotem pilot dokładnie zapoznaje uczestnika z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu oraz prezentuje paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania. Regularne przeszkolenie, staranne przygotowanie sprzętu i ścisłe przestrzeganie procedur bezpieczeństwa gwarantują nie tylko ekscytujące doświadczenie, ale także pełne bezpieczeństwo podczas każdego lotu paralotnią.

Lot w tandemie

Lot paralotnią jest lotem tandemowym, co oznacza, że realizowany jest na dwumiejscowej paralotni, na której uczestnik zajmuje miejsce pasażera. Pilot odpowiedzialny jest za przebieg i bezpieczeństwo lotu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu paralotnią: epilepsja, choroby serca. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • podarujesz możliwość przeżycia niezapomnianej przygody,
  • to okazja do podziwiania niezwykłych widoków z perspektywy lotu ptaka,
  • osoba, którą obdarujesz, sama wybierze termin lotu. 

Realizacja

Cena: 320 zł

ktoś kupił ten produkt
36 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0015603