Lot paralotnią – Bielsko-Biała

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

Lądowisko Lipowa u podnóża szczytu Skrzyczne, około 40 km od Beskidu Żywieckiego i 20 km od Bielsko-Białej.

Więcej informacji

Pogoda

Możliwość realizacji lotu uzależniona jest m.in.: od warunków atmosferycznych; decyzję o locie podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Wygodny i dostosowany do warunków atmosferycznych ubiór oraz buty z płaską podeszwą.

Wymagania

Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Loty odbywają się z wyłączeniem miesięcy: listopad, grudzień, styczeń, luty. Z lotu nie mogą skorzystać osoby z chorobami serca, chorobami umysłowymi, epilepsją, wagą powyżej 120 kg oraz pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji istnieje możliwość dokupienia filmu z przelotu za dodatkową opłatą, osoby obdarowane przy tej opcji muszą posiadać swoje karty microSD 2 do 64 GB. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość zmontowania filmu.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot paralotnią – Bielsko-Biała

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Adrenalina i spokój w jednym. Lot widokowy paralotnią w Bielsku-Białej. Piękne krajobrazy z perspektywy ptaka. Do wyboru lot z filmowaniem lub bez filmowania.

Komu podarować lot paralotnią?

  • Osobom, które pragną poczuć dreszczyk emocji i adrenalinę, a jednocześnie chcą doświadczyć spokoju i piękna widoków z lotu ptaka

  • Osobom, które poszukują prezentu, który dostarczy nie tylko adrenaliny, ale także niezapomnianych wrażeń estetycznych w postaci zapierających dech w piersiach widoków

  • Osobom, które chcą dzielić się wyjątkowym doświadczeniem z inną osobą

Lot paralotnią w Bielsku-Białej

Paralotnia, nazywana także glajtem lub parapentem, to lotnia bez silnika, zdolna do szybowania. Pilot paralotni siedzi w specjalnej uprzęży pod zawieszonym skrzydłem zrobionym z tkaniny. To skrzydło utrzymuje się w powietrzu dzięki ciśnieniu otaczającego je powietrza.

Lot realizowany jest z terenu lądowiska w miejscowości Lipowa u podnóża góry Skrzyczne, nieopodal góry Żar. Doświadczony pilot na miejscu zapozna uczestnika z obowiązującym regulaminem, zasadami bezpieczeństwa oraz całym osprzętem. Lot ma charakter rekreacyjny i trwać będzie około 15 minut (w zależności od warunków pogodowych). Lot paralotnią odbywa się w tandemie, co oznacza, że uczestnik zajmuje miejsce pasażera w dwu miejscowej paralotni, start odbywa się z nóg za pomocą wyciągarki. Paralotnia wznosi się nawet na wysokość 1000 metrów ponad powierzchnię ziemi. Przelot realizowany jest najczęściej na wysokości około 250/600 metrów ze średnią prędkością 40 km/H.

Przeciwwskazania

Z lotu mogą skorzystać osoby dorosłe oraz dzieci (wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego). Wymagana minimalna sprawność fizyczna do startu. Z lotu nie mogą skorzystać osoby z chorobami serca, chorobami umysłowymi, epilepsją, wagą powyżej 120 kg oraz pod wpływem alkoholu i/lub środków odurzających.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Umożliwia uczestnikowi poczucie wolności i adrenaliny, a jednocześnie spokoju podczas lotu

  • Jest niepowtarzalnym sposobem na obcowanie z naturą i podziwianie przepięknych krajobrazów

  • Daje okazję do zapewnienia bliskiej osobie oryginalnego prezentu, który dostarcza zarówno emocji, jak i wrażeń wizualnych

Realizacja

Cena: 320 zł

ktoś kupił ten produkt
8 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto