Kurs języka włoskiego online

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

6 miesięcy

Lokalizacja

Internetowy serwis do samodzielnej nauki języków obcych: kursy123

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację.

Informacje dla oglądających

Udział w kursie bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Kurs jest ogólnodostępny po zalogowaniu. Wymagany dostęp do internetu.

Informacje dodatkowe

Wypełnij formularz rezerwacji na https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i skontaktuj się z obsługą platformy 123 w celu wymiany vouchera na kod dostępu do materiałów edukacyjnych.

Ważność vouchera

365

2020-05-12
4/5

ciao!

lubie uczyć się nowych języków, a teraz mam zdecydowanie wiecej na to czasu :) kurs świetny, jeszcze czaję się na hiszpański :)

2020-05-05
4/5

Świetny prezent od męża

Baaardzo mi się podoba ten kurs, zaskakuje mnie szybkość przyswajania wiedzy.. Lekko i przyjemnie, to jest język stworzony dla mnie
Mi piace il sole, le spiagge e le bevande fredde. Vi consiglio!

2020-04-10
5/5

Włoski

Marzę o podróży do Włoch.. Teraz , gdy siedzi się w domu można się przyłożyć do języka. Buona giornata ! :)

2020-04-08
5/5

Dobry początek

Nigdy nie mogłem się przemóc do nauki włoskiego, chociaż o tym marzyłem. Kurs z Prezentmarzeń to coś idealnego na początek, jak i dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć język włoski. Polecam kurs włoskiego z Prezentmarzeń, jest spoko

2020-04-08
5/5

Mam plan

Wyjazdy wakacyjne do Włoch zostały wstrzymane, ale szkolenia języka włoskiego online trwa w najlepsze. Kupiłem ten kurs, zamierzam oświadczyć się dziewczynie w Wenecji.Trzeba jednak znać język.

2020-03-27
4/5

Pomoc w biznesie OK

Dobry to pomysł z językowym kursem online, zwłaszcza teraz, kiedy szerzy się zaraza. Ciekawy portal kursy123, oprócz kompetentnego lektora, otrzymałem bardzo przydatny biznesowy materiał po włosku.
biznesowy włoskiego.

2020-03-27
4/5

Gorąco polecam!

Szkoły prywatne i publiczne przeprowadzają lekcje online, wiem co mówię, bo sama jestem nauczycielem, zamierzam podjąć współpracę z włoskim producentem win. Dlatego potrzebna jest mi znajomość języka.

2020-03-18
5/5

podszkoliłam się

Zawsze fascynowałam się językiem włoskim. Gdy wykupiliśmy wycieczkę do Włoch, mój mąż podarował mi voucher na kurs języka. To było niesamowite jak mogłam zamówić kawę i pizzę po włosku! Polecam

2020-03-18
4/5

Nauka włoskiego

Zawsze chciałam nauczyć się włoskiego i mimo mojego sceptycznego nastawienia do kursów online, o dziwo faktycznie zaczynam coś z tego języka łapać! Generalnie fajny pomysł na prezent, ale jednak dla osób z samodyscypliną i determinacją

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

26.08.2020

Czy program realizacji kursu przeznaczony na 6 i 12 miesięcy zawiera ten sam materiał? Czy opcja w wersji 12 miesięcznej jest rozszerzona?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Osoba obdarowana realizuje kolejne lekcje w dowolnym miejscu i czasie, i co najważniejsze w swoim własnym tempie. Jedynym warunkiem realizacji kursu jest dostęp do internetu, a uczestnika ograniczają tylko własne chęci.

19.05.2020

Czy koszt 6-miesięcznego kursu na poziomie podstawowym to 59 zł? Czy jest to cena za jeden miesiąc?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Cena 59 zł obejmuje 6 miesięcy kursu online.

15.05.2020

Witam, Po zakończeniu kursu otrzymam certyfikat?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie są wydawane certyfikaty po ukończeniu kursu.

15.05.2020

Dzień dobry, na jakim poziomie są dostępne kursy?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Są dostępne wszystkie poziomy zaawansowania.
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Kurs języka włoskiego online, realizowany za pomocą platformy e-learningowej kursy123. W zależności od wybranej opcji, prezent obejmuje 6 lub 12 miesięczny dostęp do materiałów edukacyjnych.

Komu podarować kurs włoskiego?

 • Miłośnikowi słonecznej Italii
 • Osobie, której znajomość włoskiego przydałaby się w życiu zawodowym lub prywatnym
 • Każdemu, kto zawsze chciał nauczyć się mówić po włosku

Kurs języka włoskiego online

Kurs języka włoskiego online za pośrednictwem platformy kursy123 to komfortowa i efektywna forma nauki języka obcego. Kurs zawiera elementy rozrywki i edukacji przez zabawę, dzięki czemu nauka staje się ciekawa i przyjemna. Osoba obdarowana realizuje kolejne lekcje w dowolnym miejscu i czasie, i co najważniejsze w swoim własnym tempie. Jedynym warunkiem realizacji kursu jest dostęp do internetu, a uczestnika ograniczają tylko własne chęci.

Co zawiera kurs włoskiego online?

 • Fotolekcje – najbardziej efektywny sposób na naukę słownictwa. Podczas fotolekcji angażowana jest zarówno pamięć wzrokowa jak i słuchowa.
 • Dyktando – pojawia się tuż po fotolekcjach, ćwiczy wymowę i kształtuje właściwą intonację. Dyktando sprawdza jak kursant radzi sobie z wychwytywaniem pojedynczych słówek, rozumieniem całych zdań oraz umiejętnością ich zapisywania.
 • Filmy edukacyjne z efektami specjalnymi – rozwijają umiejętność rozumienia ze słuchu oraz kształtowania akcentu oraz wymowy.
 • Gry – czyli nauka poprzez rozrywkę.
 • Kącik gramatyczny – prosto, zwięźle i konkretnie omówiona gramatyka, służąca konstruowaniu poprawnych wypowiedzi.
 • Dialogi – pozwalają przełamać barierę językową oraz wykorzystać w praktyce zdobytą wiedzę w zakresie słownictwa i gramatyki.

Dlaczego warto uczyć się włoskiego?

Włoski to język międzynarodowy, którym posługuje się około 80-125 mln ludzi na całym świecie. Poza Italią, językiem włoskim porozumiewają się mieszkańcy San Marino, Watykanu, Szwajcarii, Malty i byłych kolonii włoskich.

Zasady realizacji

W celu realizacji kursu językowego online należy wypełnić formularz rezerwacji na stronie https://prezentmarzen.com/rezerwacja/, a następnie skontaktować się z obsługą platformy kursy123 i wymienić voucher na kupon z kodem do materiałów szkoleniowych. Kod należy aktywować na platformie online w czasie nie dłuższym niż rok od daty zakupu vouchera. W zależności od wybranej opcji, dostęp do kursu online wynosi 6 lub 12 miesięcy od dnia, w którym kod został aktywowany na platformie e-learningowej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • jest inwestycją w rozwój bliskiej osoby
 • pozwala zdobyć nową wiedzę i umiejętności
 • wspomaga samodzielną naukę języka włoskiego

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

wiele lokalizacji  - kliknij żeby zmienić
wiele lokalizacji   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  6 miesięcy

Cena: 59 zł

Ocena 

4/5
9