Indywidualna Lekcja Sexy Dance – Warszawa

3771

Zmysłowy i kobiecy - Sexy Dance

Sexy Dance tudzież Burleska to rodzaj tańca niezwykle kobiecego. Taniec ten jest zmysłowy, eksponuje siłę kobiecego seksapilu, ale jednocześnie charakteryzuje go szyk i elegancja. Zajęcia Sexy Dance przeznaczone są wyłącznie dla Pań. Podczas nauki tańczymy z krzesłami, które stanowią atrybut taneczny oraz wspomagamy się przeróżnymi rekwizytami jak: kapelusze, boa z piór czy długie rękawiczki.

Dlaczego warto poznać sexy dance?

Sexy Dance to taniec, który sprawia, iż nawet najbardziej nieśmiałe i skrępowane panie odkrywają w sobie nutkę seksapilu i są w stanie wprawić w zachwyt każdego mężczyznę. Jest to najlepsza droga, by wydobyć z siebie kobiecą zmysłowość, która niejednokrotnie w wyniku codziennych obowiązków odchodzi w zapomnienie. Dzięki nauce sexy dance kobiety stają się pewne siebie, świadome swoich wartości i są w stanie onieśmielić każdego mężczyznę.

Rozpocznij naukę w warszawskiej szkole tańca FEN!

FEN to szkoła tańca, która powstała z miłości do tańca. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało rozwojem studia, które aktualnie posiada kilka lokalizacji w Warszawie. Spotkasz tu wykwalifikowanych instruktorów, którzy wprost zarażają pasją i miłością do tańca. Dzięki lekcjom z profesjonalnymi tancerzami nabędziesz warsztatu, który wprawi w osłupienie każdego!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Zajawka

Kup w zestawie 45 lokalizacji

PrezentMarzeń - Zajawka99 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Towarowa 22 Jupiter Centrum wejście E lub ul. Blokowa 3 OSiR TARGÓWEK (ZACISZE).

 • Czas trwania

  Zajęcia trwają 1 godzinę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny, swobodny, obuwie taneczne bądź sportowe. Prosimy nie zakładać butów z czarną podeszwą.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji szkoły tańca FEN.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się indywidualnie.

#ada

Prezent dostałam od chłopaka i na początku nie byłam zachwycona. Zajęcia trwały godzinę i moim zdaniem to za mało. Jestem raczej nieśmiała i zanim zaczęłam się rozkręcać, lekcja się skończyła. Pomimo wszystko wspominam to miło, nauczyłam się kilku zmysłowych kroków, co było (tak myślę) celem mojego chłopaka. Polecam wykupić na większą ilość godzin :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product