Karnet na Pole dance

(19)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Karnet na Pole dance, który osoba obdarowana może wykorzystać w jednej z wybranych lokalizacji. W zależności od opcji, karnet obejmuje różną liczbę zajęć, które odbywają się w grupie.

Komu podarować Karnet na Pole Dance?

  • Kobiecie kochającej taniec
  • Przyjaciółce poszukującej nowych, ciekawych wrażeń
  • Koleżance, która lubi ćwiczyć w rytm muzyki
  • Osobie, która uwielbia aktywnie spędzać czas

Pole Dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole Dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu  uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Czy każdy może spróbować sił w Pole Dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Oczywiście, po pierwszych lekcjach można spodziewać się zakwasów i delikatnych otarć, ale każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości, poradzi sobie bez większych problemów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To zajęcia, które łączą taniec oraz akrobatykę
  • Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiety, która chce systematycznie uczyć się pole dance
  • Pole Dance to oryginalna forma aktywności fizycznej

 

Cena od: 115 zł

Dostępne w
13 lokalizacjach!