Karnet na Pole dance

Karnet na Pole dance, który osoba obdarowana może wykorzystać w jednej z wybranych lokalizacji. W zależności od opcji, karnet obejmuje różną liczbę zajęć, które odbywają się w grupie.

Komu podarować Karnet na Pole Dance?

  • Kobiecie kochającej taniec
  • Przyjaciółce poszukującej nowych, ciekawych wrażeń
  • Koleżance, która lubi ćwiczyć w rytm muzyki
  • Osobie, która uwielbia aktywnie spędzać czas

Pole Dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole Dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu  uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Czy każdy może spróbować sił w Pole Dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Oczywiście, po pierwszych lekcjach można spodziewać się zakwasów i delikatnych otarć, ale każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości, poradzi sobie bez większych problemów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To zajęcia, które łączą taniec oraz akrobatykę
  • Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiety, która chce systematycznie uczyć się pole dance
  • Pole Dance to oryginalna forma aktywności fizycznej

 

Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Będzin 100 zł Bydgoszcz 149 zł Kielce 130 zł Lublin 115 zł Łódź 160 zł Płock 260 zł Poznań 159 zł Rzeszów 90 zł Warszawa (Centrum) 150 zł Wrocław 249 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł