Karnet na Pole Dance – Poznań

3771

Zajęcia Pole Dance odbywają się w grupie. Zależnie od wybranego wariantu, uczestniczka może skorzystać z czterech lub z ośmiu lekcji. Każda lekcja trwa 60 minut.

Komu podarować Karnet na Pole Dance?

 • Osobie, która pragnie zadbać o swoją sylwetkę
 • Przyjaciółce, która poszukuje nowych i ciekawych zajęć
 • Kobiecie z Poznania jako oryginalny prezent

Pole Dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole Dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu  uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Czy każdy może spróbować sił w Pole Dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Oczywiście, po pierwszych lekcjach można spodziewać się zakwasów i delikatnych otarć, ale każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości, poradzi sobie bez większych problemów.

Ballerina Pole Dance

Szkoła Ballerina Pole Dance powstała po to, żeby każda z Pań mogła przyjść, spróbować i zakochać się w Pole Dance oraz dla tych, które już od pewnego czasu ćwiczą, by mogły dopracować swoje umiejętności. Bo wbrew pozorom Pole Dance to nie tylko podniebna akrobatyka i wykonywanie wymyślnych figur. Gdzieś między tym wszystkim jest jeszcze piękny, charyzmatyczny taniec, o którym nie wiedzieć czemu, niejednokrotnie się zapomina. Dzięki wspaniałym instruktorkom w tej szkole, można spełnić swoje marzenia o Pole Dance.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • To zajęcia, które łączą taniec oraz akrobatykę
 • Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiety, która chcę systematycznie uczyć się pole dance
 • Pole Dance to oryginalna forma aktywności fizycznej

 

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość spotkań

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Ballerina Pole Dance, ul. Przemysłowa 39

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Sportowa koszulka i krótkie spodenki lub legginsy. Zalecamy również zaopatrzenie się w opaski na nadgarstki, aby uniknąć otarć, które pojawiają po kilku pierwszych zajęciach. Można ćwiczyć w skarpetkach lub boso.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się w grupach. Zgodnie z grafikiem zajęć. Uczestniczka zajęć zobowiązana jest do poinformowania o swojej nieobecności

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product