Indywidualna lekcja tanga argentyńskiego dla dwojga – Warszawa

3771

Taniec formą dialogu

Tango argentyńskie to niezwykle ekspresyjny taniec, który jest odzwierciedleniem nieposkromionych emocji. Tango jest formą dialogu pomiędzy partnerami, gdzie szczególną rolę odgrywa mowa ciała – gesty, ruchy i spojrzenia, które potrafią rozbudzić w tancerzach namiętność.

Rozpocznijcie naukę indywidualną lekcją

Indywidualna lekcja tanga argentyńskiego dla dwojga to najlepsza forma zajęć, umożliwiająca rozpoczęcie nauki tego gorącego tańca. Lekcja tanga będzie dostosowana do Waszych preferencji i umiejętności tanecznych, a indywidualny tok zajęć pozwoli Wam skupić się na wybranych elementach. Pierwsza lekcja pod okiem instruktora z pewnością rozbudzi w Was argentyński temperament i chęć doskonalenia warsztatu. 

Nauka tanga w formie prezentu

Indywidualna lekcja tanga argentyńskiego będzie wspaniałą formą upominku dla każdej pary, która choć trochę lubi muzykę i taniec. Gorące, latynoskie rytmy rozgrzeją serca zakochanych, a namiętny i pełen uczuć taniec stanie się z pewnością wspólną pasją.  

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.6/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 47 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Towarowa 22 Jupiter Centrum wejście E lub ul. Blokowa 3 OSiR TARGÓWEK (ZACISZE) bądź ul. Łabiszyńska 20 OSiR TARGÓWEK.

 • Czas trwania

  Indywidualna lekcja wraz z instruktorem trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie swobodne, strój sportowy bądź elegancki. Obuwie taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

 • Wymagania

  Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji szkoły tańca FEN.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się indywidualnie. Możliwość realizacji prezentu przez 1 osobę.

#Adrianna Sowińska

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej atrakcji! Lekcje tanga argentyńskiego dostaliśmy w prezencie świątecznym od znajomych i uważamy, że to świetny i co najważniejsze - trafiony prezent! Lubimy spędzać czas aktywnie więc było to dla nas nowe, ciekawe wyzwanie. Polecam serdecznie!

#wiki89

Daję 5 zasłużonych gwiazdek! Realizacja prezentu przebiegła fantastycznie! Naszą pierwszą lekcję tanga argentyńskiego prowadził świetny, przesympatyczny i co najważniejsze - profesjonalny instruktor. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego prezentu!

#Milena

wow, nawet nie sądziłam, że taniec może dostarczyć tyle pozytywnych emocji! właśnie wróciłam z narzeczonym z lekcji tanga argentyńskiego i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. ogrom emocji jest nie do opisania!

#Żaneta M.

Nauka tańca marzyła mi się od dawna i w końcu udało mi się zaciągnąć męża na naszą pierwszą wspólną lekcję tańca:) Indywidualną lekcję tanga argentyńskiego uważam za udaną, bardzo sympatyczny instruktor, nie było problemu z dogadaniem się:) Opanowaliśmy podstawowe kroki i planujemy udać się na dłuższy kurs tańca:)

#Paweł

Wybrałem ten prezent jako pomysł na randkę i to był strzał w dziesiątkę. Obydwoje znakomicie się bawiliśmy, było sporo śmiechu. Ale poza zabawą to fajna forma wyrazu i praktyczne umiejętności, które zawsze się przydają.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product