Poznaj Pole Dance

3771

Historia Pole Dance sięga ponad 800 lat wstecz, kiedy powstał tradycyjny hinduski sport dla mężczyzn - Mallakhamb. W wolnym tłumaczeniu Mallakhamb oznacza gimnastykę na słupie. Skąpo ubrani mężczyźni przedstawiali konkretny układ na drewnianym palu. Tradycja zachowała się do dziś. Aktualnie w 14 stanach Indii organizowane są zawody Mallakhamb.

Podobna dyscyplina, adresowana do mężczyzn powstała także w Chinach - Chinease Pole. Do wykonywania akrobacji używano słupów, często również obrotowych, których średnica sięgała czasem nawet 8 cm.

Erotyczna wersja Pole Dance pojawiła się dopiero w latach dwudziestych ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. Wówczas do małych miejscowości przyjeżdżały tzw. jarmarki, które zabawiały publikę swoim tańcem. Dużą popularnością wśród mężczyzn cieszyły się także niewielkie namioty tzw. Hoochie Coochie, w których tancerki wykonywały zmysłowy taniec wokół wertykalnego drążka, podpierającego konstrukcję. Następnie Pole Dance ewaulował z namiotów do barów, a obecnie stanowi rodzaj gimnastyki, który ma charakter ściśle sportowy. Dzięki organizowanym zawodom i mistrzostwom w tej dyscyplinie, Pole Dance stał się prawdziwym widowiskiem sportowym.

Płatnosci mobilne

Cena od:

24.999948000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Cena od:

24.999948000000

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Wrocław

Kup w zestawie 6 lokalizacji

PrezentMarzeń - Wrocław249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Czas trwania uzależniony jest od wyboru poszczególnej lokalizacji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Na zajęcia zalecamy przynieść krótkie spodenki i najlepiej obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się w grupach. Pole dance to forma tańca, która doskonale wpływa na wzmocnienie i kształtowanie własnego ciała.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności