Poznaj Pole Dance – Łódź

3771

Poznaj Pole dance to godzinne zajęcia w łódzkiej szkole tańca. Obecnie uważane za jedne z ciekawszych form fitnessu, praktykowane przez entuzjastów na całym świecie.

Komu podarować Poznaj Pole Dance?

 • Koleżance, która lubi ćwiczyć w rytm muzyki
 • Kobiecie, której znudził się zwykły fitness
 • Przyjaciółce, która poszukuje nowych pasji

Pole Dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole Dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu  uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Czy każdy może spróbować sił w Pole Dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Oczywiście, po pierwszych lekcjach można spodziewać się zakwasów i delikatnych otarć, ale każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości, poradzi sobie bez większych problemów.

 Lejdis Studio

Lejdis Studio to sieć nowoczesnych przestrzeni fitnessowych, stworzonych z myślą o aktywnym, spędzaniu czasu i kształtowaniu sylwetki. To nie tylko przestrzeń. ale także osoby, które tworzą to niezwykłe miejsce. To społeczność uzależniająca od entuzjazmu i endorfin, dzięki którym nawet najcięższe ćwiczenia stają się prawdziwą przyjemnością.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • To zajęcia, które łączą taniec oraz akrobatykę, dzięki którym można wspaniale wymodelować sylwetkę
 • Może być początkiem nowej, wspaniałej pasji
 • Pole Dance to oryginalna forma aktywności fizycznej

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Łódź

Kup w zestawie 5 lokalizacji

PrezentMarzeń - Łódź249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Plac Wolności 2, Łódź

 • Czas trwania

  Lekcja Pole dance trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Na zajęcia zalecamy przynieść krótkie spodenki i najlepiej obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się w grupach. Pole dance to forma tańca, która doskonale wpływa na wzmocnienie i kształtowanie własnego ciała.

#Marta

Zajęcia świetne, nawet się zmotywowałam do ćwiczeń. Niestety następnego dnia po treningu miałam takie zakwasy, że nie mogłam się poruszać przez 2 dni :(. Radzę rozruszać się nie co przed lekcją ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product