Pole Dance – Łódź

(3)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lekcja Pole dance trwa 50 minut.

Lokalizacja

ul. Stefana Jaracza 40 90-993 Łódź

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy przynieść krótkie spodenki i najlepiej obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Zajęcia odbywają się w grupach. Pole dance to forma tańca, która doskonale wpływa na wzmocnienie i kształtowanie własnego ciała.

Opinie (3)

2021-03-29

Przyjaciółka uwielbia nowe wyzwania i taniec. Voucher na lekcje pole dance otrzymała z okazji urodzin. Prezent się udał, przyjaciółka jest gotowa na nowe wyzwanie.

2021-03-27

Kupiłem pole dance dla dziewczyny na urodziny, która lubi aktywność fizyczną i różne tańce. Był to dobry wybór, a dziewczyna zapisała się już na kolejne lekcje.

2016-02-04

Zajęcia świetne, nawet się zmotywowałam do ćwiczeń. Niestety następnego dnia po treningu miałam takie zakwasy, że nie mogłam się poruszać przez 2 dni :(. Radzę rozruszać się nie co przed lekcją ;)

Dodaj Opinię

Pole Dance – Łódź

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Poznaj Pole dance to godzinne zajęcia w łódzkiej szkole tańca. Obecnie uważane za jedne z ciekawszych form fitnessu, praktykowane przez entuzjastów na całym świecie.

Komu podarować lekcję pole dance?

  • Koleżance, która lubi ćwiczyć w rytm muzyki
  • Kobiecie, której znudził się zwykły fitness
  • Przyjaciółce, która poszukuje nowych pasji

Pole Dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole Dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu  uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Czy każdy może spróbować sił w Pole Dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Oczywiście, po pierwszych lekcjach można spodziewać się zakwasów i delikatnych otarć, ale każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości, poradzi sobie bez większych problemów.

 Lejdis Studio

Lejdis Studio to sieć nowoczesnych przestrzeni fitnessowych, stworzonych z myślą o aktywnym, spędzaniu czasu i kształtowaniu sylwetki. To nie tylko przestrzeń. ale także osoby, które tworzą to niezwykłe miejsce. To społeczność uzależniająca od entuzjazmu i endorfin, dzięki którym nawet najcięższe ćwiczenia stają się prawdziwą przyjemnością.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To zajęcia, które łączą taniec oraz akrobatykę, dzięki którym można wspaniale wymodelować sylwetkę
  • Może być początkiem nowej, wspaniałej pasji
  • Pole Dance to oryginalna forma aktywności fizycznej

 

Realizacja

Lejdis Studio (JT Promotion)

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
pinezka
Łódź  - kliknij żeby zmienić

Łódź   (zmień)

Cena:

Ilość spotkań:  1 spotkanie

Cena: 50 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto