Poznaj Pole Dance – Wrocław

3771

Poznaj Pole dance we Wrocławiu to godzinne zajęcia w grupie. Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu.

Komu podarować Poznaj Pole Dance?

 • Przyjaciółce poszukującej nowych, ciekawych wrażeń
 • Koleżance, która lubi ćwiczyć w rytm muzyki
 • Kobiecie, której znudził się zwykły fitness

Pole Dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole Dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu  uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Czy każdy może spróbować sił w Pole Dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Oczywiście, po pierwszych lekcjach można spodziewać się zakwasów i delikatnych otarć, ale każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości, poradzi sobie bez większych problemów.

 Pole Dance Studio

Pole Dance Studio powstało w 2010 roku jako pierwsza szkoła pole dance w Polsce to miejsce stworzone z myślą o kobietach. Kadra to grupa ludzi posiadających wysokie kwalifikacje i ogromne doświadczenie w tym, co robią. Przede wszystkim są to osoby, dla których zawód to jednocześnie pasja, którą potrafią zarażać innych i pokazywać jak wielką radość może sprawiać aktywność fizyczna i praca nad własnym ciałem. Zajęcia Pole Dance stworzone są dla nowoczesnych kobiet, którym znudziła już siłownia czy zwykły fitness. Jest to świetna okazja do wymodelowania sylwetki, zrzucenia zbędnych kilogramów, a także zdobycia nowych znajomości.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • To zajęcia, które łączą taniec oraz akrobatykę, dzięki którym można wspaniale wymodelować sylwetkę
 • Będzie idealny dla każdej kobiety kochającej ruch i muzykę
 • Pole Dance to oryginalna forma aktywności fizycznej
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.6/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Aktywnie

Kup w zestawie 33 lokalizacje

PrezentMarzeń - Aktywnie129 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Tęczowa 57, 53-601 Wrocław II piętro

 • Czas trwania

  Lekcja Pole dance trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie wpływają na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Na zajęcia zalecamy przynieść krótkie spodenki i najlepiej obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się w grupach. Pole dance to forma tańca, która doskonale wpływa na wzmocnienie i kształtowanie własnego ciała.

#malynka_

Było mega! Super zajęcia! Pozdrawiam

#myszka

Pięć gwiazdek, na które oceniam prezent jest jak najbardziej zasłużone! Wszystko było bez zastrzeżeń. Klub w pełni przygotowany do ćwiczeń, grupy zajęciowe małe, tak, że każdy miał dla siebie dostatecznie dużo miejsca i swoją rurę :) Warunki do nauki pole dance wyśmienite!

#MAŁA

POLE DANCE JEST ŚWIETNY! POZWALA POZNAĆ WŁASNE CIAŁO, A CO WIĘCEJ PODCZAS ZAJĘĆ NABIERA SIĘ CORAZ WIĘCEJ PEWNOŚCI SIEBIE. JA PO KAŻDYCH ZAJĘCIACH CZUJĘ SIĘ CORAZ BARDZIEJ KOBIECO. POLECAM, NAPRAWDĘ WARTO!

#Marlena

Zawsze chciałam spróbować jak się tańczy na rurze czy to łatwe, czy też może trudne :) Okazuje się, że do najłatwiejszych nie należy ale zajecia mimo wszystko bardzo mi się podobały.

#Karola Z.

Lekcje pole dance dostałam od chłopaka, zupełnie tak bez okazji. Byłam bardzo zaskoczona. wiedział, że jest to moje małe marzenie. Dla mnie zajęcia były rewelacyjne! Spodobało mi się na tyle, że teraz regularnie ćwiczę :) Jeszcze trochę, a może zrobię flagę - mój cel!

#Agnieszka

Po zajęciach z pole dance we Wrocławiu czułam każdą część swojego ciała! Masakra! Nawet nie wiedziałam, że tyle mięśni jest angażowanych podczas 'tańca na rurze'. Teraz to nawet siłownia mi nie potrzebna. Podczas zajęć pole dance wystarczająco pracuję nad swoją sylwetką.

#M. G.

SYMPATYCZNIE! kolejne nowe doświadczenie pojawiło się na mojej życiowej liście :)

#Iza Jędrych

Byłam, voucher zrealizowałam, ale taniec na rurze jakoś mnie nie jara... Ale chociaż spróbowałam i teraz już wiem, że to nie dla mnie

#ALA

Lekcja była naprawdę fajna, ciekawa, ale te zakwasy?! Nie wybaczę Wam tego! :D

#Ania1

Realizacja bez problemów. Zajęcia naprawdę robią wrażenie, a pani instruktor była bardzo miła. Polecam!

#Monika

Chyba pokochałam pole dance. Jestem bardzo optymistycznie nastawiona :)! Co do realizacji to bez zarzutów. Polecam!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product