Pole Dance – Wrocław

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lekcja Pole dance trwa 1 godzinę.

Lokalizacja

ul. Tęczowa 57, 53-601 Wrocław II piętro

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie wpływają na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy przynieść krótkie spodenki i najlepiej obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Zajęcia odbywają się w grupach. Pole dance to forma tańca, która doskonale wpływa na wzmocnienie i kształtowanie własnego ciała.

Opinie (11)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2016-06-21

POLE DANCE JEST ŚWIETNY! POZWALA POZNAĆ WŁASNE CIAŁO, A CO WIĘCEJ PODCZAS ZAJĘĆ NABIERA SIĘ CORAZ WIĘCEJ PEWNOŚCI SIEBIE. JA PO KAŻDYCH ZAJĘCIACH CZUJĘ SIĘ CORAZ BARDZIEJ KOBIECO. POLECAM, NAPRAWDĘ WARTO!

2016-06-21

Pięć gwiazdek, na które oceniam prezent jest jak najbardziej zasłużone! Wszystko było bez zastrzeżeń. Klub w pełni przygotowany do ćwiczeń, grupy zajęciowe małe, tak, że każdy miał dla siebie dostatecznie dużo miejsca i swoją rurę :) Warunki do nauki pole dance wyśmienite!

2016-06-21

Było mega! Super zajęcia! Pozdrawiam

Dodaj Opinię

Pole Dance – Wrocław

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Poznaj Pole dance we Wrocławiu to godzinne zajęcia w grupie. Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu. Dostępne opcje to 1, 4 lub 8 spotkań.

Komu podarować lekcję pole dance?

  • Przyjaciółce poszukującej nowych, ciekawych wrażeń
  • Koleżance, która lubi ćwiczyć w rytm muzyki
  • Kobiecie, której znudził się zwykły fitness

Pole dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole Dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu  uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Czy każdy może spróbować sił w Pole Dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Oczywiście, po pierwszych lekcjach można spodziewać się zakwasów i delikatnych otarć, ale każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości, poradzi sobie bez większych problemów.

 Pole Dance Studio

Pole Dance Studio powstało w 2010 roku jako pierwsza szkoła pole dance w Polsce to miejsce stworzone z myślą o kobietach. Kadra to grupa ludzi posiadających wysokie kwalifikacje i ogromne doświadczenie w tym, co robią. Przede wszystkim są to osoby, dla których zawód to jednocześnie pasja, którą potrafią zarażać innych i pokazywać jak wielką radość może sprawiać aktywność fizyczna i praca nad własnym ciałem. Zajęcia Pole Dance stworzone są dla nowoczesnych kobiet, którym znudziła już siłownia czy zwykły fitness. Jest to świetna okazja do wymodelowania sylwetki, zrzucenia zbędnych kilogramów, a także zdobycia nowych znajomości.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To zajęcia, które łączą taniec oraz akrobatykę, dzięki którym można wspaniale wymodelować sylwetkę
  • Będzie idealny dla każdej kobiety kochającej ruch i muzykę
  • Pole Dance to oryginalna forma aktywności fizycznej

Realizacja

pinezka
Liczba spotkań:  1 spotkanie

Cena: 60 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto