Pole dance – Warszawa

(13)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

Szkoła Tańca FEN, ul. Blokowa 3, Warszawa

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie wpływają na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy przynieść krótkie spodenki i najlepiej obcisłą koszulkę odsłaniającą ramiona i brzuch, ponieważ te części ciała są punktami oparcia przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać ważny voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Zajęcia odbywają się w grupach.

Opinie (13)

2019-06-25

Polecam dla wszystkich kobiet które chcą spróbować czegoś nowego w sporcie :)

2016-06-08

Pole dance jest świetny! Można popracować nad własnym ciałem. Ja osobiście poczułam mięśnie, o których instnieniu nawet nie wiedziałam! :p Polecam każdemu kto lubi choć trochę aktywności fizycznej i oczywiście kobietom, które mają niską samoocenę. Naprawdę warto uwierzyć w siebie!

2016-06-08

Średnio byłam nastawiona do tego tańca, do tych zajęć. Ale zostałam miło zaskoczona! Pole dance jest naprawdę bardzo oryginalny. Samo miejsce bardzo przyjemne, tak samo instruktorki i wszystkie dziewczyny, które były tego samego dnia ze mną na zajęciach z pole dance. Bardzo miło wspominam tą lekcję :)

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Pole dance – Warszawa

FAQ

28.06.2020

Czy pole dance będzie dobry dla osoby która nigdy nie trenowała?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Podczas zajęć potrzebne są silne mięśnie ramion i nóg, wytrwałości oraz zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia, które są wykonywane podczas rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. 

22.05.2019

Chciałabym kupić zajęcia dla córki na wakacje. Tylko, że córka jest w wieku 13 lat i czy mogła by chodzić na zajęcia

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Oczywiście, córka może uczestniczyć w zajęciach. Pole dance wzmacnia ogólną koordynację ruchową, ćwiczy mięśnie całego ciała. To sport dobry w każdym wieku :)

18.11.2016

Witam :) Chciałam kupić karnet koleżance na urodziny. Myślę, że 4 wejścia to trochę mało, dlatego wolałabym kupić jej pakiet 8 wejść. Czy jest możliwość wykorzystania ich w trybie 4 wejścia przez 2 miesiące czy te 8 wejść trzeba wykorzystać w jednym miesiącu? Koleżanka bardzo intensywnie pracuje, dlatego myślę że uczęszczanie na zajęcia 2 razy w tygodniu mogłoby być dla niej kłopotliwe... Może mają państwo jakieś pakiety prezentowe na dwa miesiące? Proszę o szybką odpowiedź Pozdrawiam Anna Kweclich

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Realizacje na pole dance są realizowane w grupach. Koleżanka ustali terminy na realizacje z instruktorką. Zajęcia mogą być rozłożone na 2 miesiące. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Grupowa nauka tańca na rurze Pole dance w Szkole Tańca FEN w Warszawie. Do wyboru 1, 4, 8 lub 12 spotkań. Pojedyncze zajęcia trwają 60 minut.

Komu podarować lekcję Pole Dance?

  • Kobiecie kochającej taniec
  • Przyjaciółce poszukującej nowych, ciekawych wrażeń
  • Koleżance, która lubi ćwiczyć w rytm muzyki

Pole dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole Dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas tańca obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić Pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu  uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego. W zależności od wybranego wariantu prezent obejmuje 1 lekcję zapoznawczą lub cykl 4, 8 lub 12 spotkań po 60 minut każde.

Czy każdy może spróbować sił w Pole dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas Pole dance. Oczywiście, po pierwszych lekcjach można spodziewać się zakwasów i delikatnych otarć, ale każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości, poradzi sobie bez większych problemów.

Szkoła Tańca FEN

Nauczycielka szkoły to medalistka ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Dodatkowo posiada dyplom instruktora tańca sportowego wydany przez Wyższą Szkołę Edukacji. Szkoła Tańca FEN przez wiele lat współpracowała z  warszawskimi Ośrodkami Kultury i Sportu organizując wiele konkursów oraz pokazów tanecznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala w pełni pomóc początkującym kursantom.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To zajęcia, które łączą taniec oraz akrobatykę
  • Jest idealny dla każdej kobiety kochającej ruch i muzykę
  • Pole dance to oryginalna forma aktywności fizycznej

 

Czytaj więcej

Realizacja

Warszawa  - kliknij żeby zmienić

Warszawa   (zmień)

Cena:

Ilość spotkań:  1 spotkanie

Cena: 45 zł

Opcja BEZ ENDU
4,50 zł

Wykonawca:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny