• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Poznaj salsę – Warszawa

3771

Gorąca salsa

Salsa to rodzaj tańca swobodnego, energicznego i niezwykle rytmicznego. Sam taniec wyzwala wiele pozytywnych emocji, w zależności od interpretacji muzyki salsa może być pełna ekspresji i energetyczna bądź też zmysłowa i pełna uczuć pomiędzy partnerami.

Salsa solo dla Pań

Poznaj salsę w Warszawie to intensywne zajęcia taneczne, które pozwalają poznać prawidłowe techniki salsy. Lekcja salsy kształtuje kobiece ruchy, rozwija poczucie rytmu oraz koordynację ciała. Nauka salsy w warszawskiej szkole tańca FEN to wspaniały trening kondycyjny oraz sposób na eliminację własnych słabości. Kobiety nabierają pewności siebie i stają się bardziej otwarte w tańcu, a ich ruchy są niezwykle kobiece.

"Poznaj Salsę" w prezencie

Lekcja salsy to fantastyczny prezent dla każdej kobiety, która kocha taniec i aktywność fizyczną. Dzięki jednorazowym zajęciom każda kobieta może rozbudzić w sobie pasję i miłość do tańca. Gorące, latynoskie rytmy rozbudzą w Paniach kobiecość i zmysłowość. Zajęcia w warszawskiej Szkole Tańca FEN są też wspaniałą formą na spędzenie wolnego czasu oraz nawiązanie nowych znajomości. 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Towarowa 22 Jupiter Centrum wejście E lub ul. Blokowa 3 OSiR TARGÓWEK (ZACISZE) bądź ul. Łabiszyńska 20 OSiR TARGÓWEK.

 • Czas trwania

  Grupowa lekcja z instruktorem trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentów.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji może wziąć tylko osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie swobodne, strój sportowy bądź typowo kobiecy. Obuwie taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji szkoły tańca FEN.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia wyłącznie dla Pań. Zajęcia odbywają się w grupach.

#anitka

Cudowne zajęcia, poznałam podstawowe kroki i pozycje, które sprawiły, że czuje się dużo bardziej pewna siebie i nie wstydzę się wychodzić na parkiet w klubie. Pani instruktor rewelacyjna. Polecam serdecznie, zwłaszcza mało pewnym siebie paniom ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności