Poznaj salsę dla dwojga – Łódź

3771

Łódź - Grupowa lekcja tańca

Słowo „salsa” samo w sobie już wzbudza emocje! Tańczona w parze kojarzy się ze świetną zabawą, flirtem i uwodzeniem partnera. W czasie zajęć tanecznych Poznaj Salsę dla Dwojga uczymy jak prowadzić w tańcu i jak być prowadzoną oraz jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera. Nowo zdobyte umiejętności pozwolą Wam odczuć czysty komfort tańczenia, który sprawi, że będziecie nie raz bawić się do białego rana.
Oprócz tego, że nauczymy Was tańczyć – to zajęcia salsy są znakomitą formą relaksu, treningu i sposobem na zawarcie nowych znajomości!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Łódź

Kup w zestawie 5 lokalizacji

PrezentMarzeń - Łódź249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Struga 66

 • Czas trwania

  Lekcja tańca trwa 60 minut. Zajęcia odbywają się w grupie.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Preferowany klimat taneczny/ kobiety - legginsy lub spodnie treningowe, bluzki typu nietoperz, wygodne topy, mile widziane buty na lekkim obcasie lub obuwie typu baletki - jazzówki, obuwie sportowe. Dla panów zalecany jest wygodny, elegancki strój.

 • Wymagania

  Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym.

 • Informacje dodatkowe

  Początkujący uczestnicy mogą wziąć udział jedynie w pierwszych lub drugich zajęciach w planowanych lub istniejących grupach oznaczonych jako P1 lub OPEN oznaczonych w aktualnym grafiku szkoły.

#ewelina

z moim ukochanym na zajęciach salsy było więcej śmiechu i zabawy niż tańca:)) bawiliśmy się nieziemsko!! może uda się go namówić na konturowanie lekcji salsy, aby na ślubie dać czadu i zrobić wielkie show...:))

#Michał K.

Bardzo lubię aktywnie spędzać czas więc lekcja salsy była swego rodzaju wyzwaniem. Skoro umiem przebiec 10 kilometrów to myślałem, że nie będzie dla mnie problemem poruszanie się w rytm muzyki, no i myliłem się... słoń mi chyba na ucho nadepnął bo tancerzem to ja nie zostanę, ale bawiliśmy się z narzeczoną niesamowicie! Było dużo śmiechu i dobrej zabawy;-)

#Kim88

Bardzo fajne zajęcia, podstawowe kroki i prowadzenie, bardzo przydatne. Miła atmosfera, świetni prowadzący lekcję, jesteśmy niezwykle zadowoleni.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product