Poznaj salsę dla dwojga – Warszawa

3771

Godzinne zajęcia salsy dla dwojga realizowane są w warszawskiej szkole tańca. Lekcja odbywa się w grupie i przeznaczona jest dla początkujących a także zaawansowanych osób.

Komu podarować poznaj salsę dla dwojga?

 • Nowożeńcom w prezencie ślubnym
 • Parze, która lubi aktywnie spędzać czas
 • Przyjaciółce, która uwielbia tańczyć

Poznaj salsę

Zajęcia rozpoczynają się krótką rozgrzewką, która przygotowuje uczestników do nauki podstawowych kroków i figur salsy, w których dominują ruchy bioder i rąk oraz dynamiczne bądź płynne akcje ciała. Najbardziej popularne i fundamentalne figury łączymy w choreografię w rytmie kubańskich, gorących przebojów.

Salsa

Salsa jest popularnym na całym świecie latyno-amerykańskim stylem tańca, który rozwijał się zwłaszcza na Kubie i w Ameryce. To wyjątkowo gorący i zmysłowy taniec, angażujący każdą partię ciała. Sala może być tańczona solo lub w parach. Nauka salsy dodaje pewności siebie, uczy świadomości własnego ciała, a także bardzo korzystnie wpływa na kondycję fizyczną. To taniec, któremu rytm nadaje żywa muzyka, wręcz sama porywająca do tańca.

Szkoła tańca

Szkoła przez wiele lat współpracowała z warszawskimi Ośrodkami Kultury i Sportu, organizując wiele konkursów oraz pokazów tanecznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala w pełni pomóc początkującym kursantom. FEN zrzesza utalentowane instruktorki, których taniec to pasja wypełniająca większość życia.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Taniec to wyjątkowa forma aktywności fizycznej
 • Podczas zajęć istnieje okazja, by nawiązać nowe znajomości
 • Lekcje tańca to fantastyczna forma spędzenia wolnego czasu oraz świetna zabawa
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 48 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Towarowa 22 Jupiter Centrum wejście E lub ul. Blokowa 3 OSiR TARGÓWEK (ZACISZE) bądź ul. Łabiszyńska 20 OSiR TARGÓWEK.

 • Czas trwania

  Lekcja tańca trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

 • Wymagania

  Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji szkoły tańca FEN.

 • Informacje dodatkowe

  Formą tańca jest salsa liniowa. Zajęcia odbywają się w grupie.

#Angelika Z.

Dostałam z mężem, prezent w postaci zajęć salsy od znajomych na święta i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej pierwszej, wspólnej lekcji tańca:) Mój ukochany niestety nie zostanie profesjonalnym tancerzem, ale na zajęciach bawiliśmy się świetnie:)

#agusia

własnie wróciłam z narzeczonym z zajęć salsy i jesteśmy mega zadowoleni!!! super instruktor, świetna grupa, dużo pozytywnej energii i co najważniejsze - ogromna zabawa!

#Andy

Moja dziewczyna zaciągnęła mnie na te zajęcia, ale muszę przyznać, że to był świetny pomysł ;D Niektóre ruchy czy pozy ciężko opanować, ale ma się niezwykłą satysfakcje nabycia pewnych umiejętności. Dobra zabawa, fajni prowadzący.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product