Poznaj salsę dla dwojga – Warszawa

3771

Salsa dla każdego!

Salsa posiada niezwykle uniwersalny i użytkowy charakter. Umiejętności zdobyte podczas grupowej nauki salsy w Warszawie z powodzeniem będziecie mogli wykorzystać na parkiecie każdej salsoteki, a także innych klubów, gdzie gorące, latynoskie rytmy coraz częściej porywają tłumy do tańca! Salsa jest tańcem niezwykle rytmicznym i swobodnym, a podstawowych kroków może nauczyć się każdy!

Latynoski klimat

Salsa liniowa wywodzi się z kultury Kuby, Puerto Rico i USA. Szybko zdobyła popularność wśród wszystkich amatorów tańca w parach. Typ salsy liniowej, zwany jest tak, ponieważ partnerzy tańczą wzdłuż linii prostej. Charakterystycznymi elementami salsy liniowej są szybkie i efektowne prowadzenie, dynamiczne i ekspresyjne figury oraz eksponowanie kobiecości partnerki.

Salsa – co dokładnie oznacza?

„Salsa” to słowo wywodzące się z języka hiszpańskiego. W znaczeniu dosłownym oznacza sos lub smak, który niesie ze sobą pikantne i aromatyczne doznania. W zakresie tańca i muzyki salsa jest gatunkiem, który zawiera wiele elementów z różnych stylów muzycznych, co w efekcie tworzy pikantną mieszankę, nasyconą gorącymi rytmami.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 10

PrezentMarzeń - Warszawa249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Towarowa 22 Jupiter Centrum wejście E lub ul. Blokowa 3 OSiR TARGÓWEK (ZACISZE) bądź ul. Łabiszyńska 20 OSiR TARGÓWEK.

 • Czas trwania

  Lekcja tańca trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

 • Wymagania

  Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji szkoły tańca FEN.

 • Informacje dodatkowe

  Formą tańca jest salsa liniowa. Zajęcia odbywają się w grupie.

#Angelika Z.

Dostałam z mężem, prezent w postaci zajęć salsy od znajomych na święta i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej pierwszej, wspólnej lekcji tańca:) Mój ukochany niestety nie zostanie profesjonalnym tancerzem, ale na zajęciach bawiliśmy się świetnie:)

#agusia

własnie wróciłam z narzeczonym z zajęć salsy i jesteśmy mega zadowoleni!!! super instruktor, świetna grupa, dużo pozytywnej energii i co najważniejsze - ogromna zabawa!

#Andy

Moja dziewczyna zaciągnęła mnie na te zajęcia, ale muszę przyznać, że to był świetny pomysł ;D Niektóre ruchy czy pozy ciężko opanować, ale ma się niezwykłą satysfakcje nabycia pewnych umiejętności. Dobra zabawa, fajni prowadzący.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product