Sexy dance – Warszawa

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lekcja tańca trwa 60 minut.

Lokalizacja

Dostępne lokalizacje: C.H. Jupiter, wejście E, ul. Towarowa 22 oraz ul. Blokowa 3, Szkoła Tańca FEN, Warszawa

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Swobodny, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia.

Informacje dodatkowe

Zajęcia odbywają się w grupach.

Ważność vouchera

365

2020-04-15
4/5

Nauka online sexy dance

Mojego męża dopadło zniechęcenie, zmarkotniał,dlatego chciałam go rozweselić tańcząc zmysłowy sexy dance, a że pasjonuje się tańcem, pewnie to nie jest trudne.Kupie taki prezent w formie kursu online.

2015-08-07
5/5

To była super zabawa! z chęcią bym powtórzyła odwiedziny w tym studio :)

2015-07-20
4/5

Wbrew pozorom to wcale nie takie łatwe jakby się mogło ...

Wbrew pozorom to wcale nie takie łatwe jakby się mogło wydawać :p Dali mi wycisk, ale o to w tym wszystkim chodzi! Na początku jest trochę ciężko, czuje się zmęczenie, ten wysiłek, ale efekt jest rewelacyjny no i mega satysfakcja!

2015-02-18
4/5

Rewelacja! Mozna się nauczyć naprawdę seksownie ...

Rewelacja! Mozna się nauczyć naprawdę seksownie tańczyć! Ja jestem bardzo zadowolona, a mój chłopak chyba jeszcze bardziej! :D

2015-02-13
5/5

super!!!

Było super! Polecam każdej kobiecie! Ukochany w 7 niebie, a ja jestem bardziej pewna siebie!

2015-01-20
4/5

Teraz to ja jestem królową parkietu! Nauczyłam się wielu ...

Teraz to ja jestem królową parkietu! Nauczyłam się wielu ciekawych ruchów, które naprawdę można wykorzystać podczas tańca w klubie na imprezie. Nie wiem czemu niektórzy myślą, że to ordynarne i wyzywające. Zapewniam, że sexy dance to fantastyczny rodzaj tańca!

2015-01-05
5/5

Coś fantastycznego! Nawet nie wiedizałam, że można kupować tego typu prezentu, oczywiście do momentu aż sama dostałam właśnie naukę sexy dance. Świetne studio, instruktorzy i układy taneczne !

2015-01-02
5/5

Niedrogi prezent, a tyle radości! Zawsze chciałam się zapisać na tego typu zajęcia ale jakoś nigdy nie było motywacji... Teraz nadrabiam! Dzięki Wam regularnie chodzę na zajęcia co nie tylko przekłada się na moje umiejętności ale też i na kondycję :)

2014-02-20
5/5

Doskonale się bawiłam, dużo cennych porad. Nauczyłam się kontrolować ciało i poruszać bardziej seksownie. Jednocześnie kondycja jak po siłowni. Już nie mogę się doczekać najbliższego wyjścia do klubu!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lekcja tańca Sexy dance realizowana jest w Szkole Tańca FEN w Warszawie. Zajęcia prowadzone są w grupach i trwają 60 minut.

Komu podarować sexy dance?

  • Miłośniczce tańca, jako nową alternatywę
  • Przyjaciółce z Warszawy, która lubi aktywnie spędzać czas
  • Osobie, która lubi podejmować wyzwania

Poznaj Sexy dance

Sexy dance to uwodzicielski taniec, który uczy pewności siebie i wzmacnia kondycję. Choreografia dobrana przez instruktorkę pozwoli poczuć się zmysłowo i lepiej poznać możliwości własnego ciała. Sexy dance to wszechstronny taniec, który wykorzystuje i łączy różne techniki i style tańca. Opiera się na układzie choreograficznym, w który wplatane są niezwykle kobiece oraz bardzo zmysłowe ruchy. Ta oryginalna mieszanka miękkości, namiętności i szybkich, dynamicznych ruchów stanowi wspaniały sposób na odnalezienie własnego stylu. Lekcja Sexy dance realizowana jest w grupach i trwa 60 minut.

Szkoła Tańca FEN

Lekcja Sexy dance odbędzie się w Szkole Tańca&Fitnessu FEN. Szkoła przez wiele lat współpracowała z warszawskimi Ośrodkami Kultury i Sportu, organizując wiele konkursów oraz pokazów tanecznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala w pełni pomóc kursantom na różnym poziomie zaawansowania. FEN zrzesza utalentowane instruktorki, których taniec to pasja wypełniająca większość życia. Grupowa lekcja Sexy dance to możliwość poznania nowego stylu tańca, a także okazja do spędzenia czasu w kobiecym gronie i nawiązania nowych przyjaźni.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Może okazać się początkiem nowej pasji
  • Zachwyci każdą miłośniczkę tańca
  • Kupujesz oryginalny prezent, gotowy do wręczenia

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Warszawa  - kliknij żeby zmienić
Warszawa   (zmień)

Cena:

Cena: 45 zł

P0000056

Ocena 

5/5
9