Poznaj Sexy Dance – Warszawa

3771
45

Sexy dance to uwodzicielski taniec, który poprawi kondycję i humor każdej kobiecie. Pod okiem instruktorki każda z Pań może poczuć się zmysłowo i poznać lepiej możliwości swojego ciała. Są to zajęcia wszechstronne, podczas których wykorzystujemy i łączymy różne style i techniki tańca. Opierają się one na układzie choreograficznym, w który wplatane są niezwykle kobiece oraz bardzo zmysłowe ruchy. Dzięki nim poczujesz się królową na parkiecie. Ta oryginalna mieszanka miękkości, namiętności i szybkich, dynamicznych ruchów stanowi wspaniały sposób na odnalezienie własnego stylu.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Warszawa 45 zł

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.6/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niej

Kup w zestawie 41 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Niej169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Lekcja tańca trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Voucher realizowany wyłącznie przez osobę obdarowaną.

 • Obowiązujący strój

  Na zajęcia, które zaczynają się rozgrzewką przygotowującą do dalszych ćwiczeń należy przynieść coś wygodnego (np. krótkie spodenki i obcisłą koszulkę), ale tak, żeby podczas zajęć poza rozgrzewką czuć się bardzo kobieco i bez ograniczeń.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się w grupach. Sexy dance to uwodzicielski taniec, który poprawi kondycję i humor każdej kobiecie. Ta oryginalna mieszanka miękkości, namiętności i szybkich ruchów oczaruje niejednego faceta.

#Marta J.

To była super zabawa! z chęcią bym powtórzyła odwiedziny w tym studio :)

#Moniaaaa

Wbrew pozorom to wcale nie takie łatwe jakby się mogło wydawać :p Dali mi wycisk, ale o to w tym wszystkim chodzi! Na początku jest trochę ciężko, czuje się zmęczenie, ten wysiłek, ale efekt jest rewelacyjny no i mega satysfakcja!

#kita

Rewelacja! Mozna się nauczyć naprawdę seksownie tańczyć! Ja jestem bardzo zadowolona, a mój chłopak chyba jeszcze bardziej! :D

#Ewa M.

Było super! Polecam każdej kobiecie! Ukochany w 7 niebie, a ja jestem bardziej pewna siebie!

#VERA

Teraz to ja jestem królową parkietu! Nauczyłam się wielu ciekawych ruchów, które naprawdę można wykorzystać podczas tańca w klubie na imprezie. Nie wiem czemu niektórzy myślą, że to ordynarne i wyzywające. Zapewniam, że sexy dance to fantastyczny rodzaj tańca!

#Ania_Zet

Coś fantastycznego! Nawet nie wiedizałam, że można kupować tego typu prezentu, oczywiście do momentu aż sama dostałam właśnie naukę sexy dance. Świetne studio, instruktorzy i układy taneczne !

#Blondyna_

Niedrogi prezent, a tyle radości! Zawsze chciałam się zapisać na tego typu zajęcia ale jakoś nigdy nie było motywacji... Teraz nadrabiam! Dzięki Wam regularnie chodzę na zajęcia co nie tylko przekłada się na moje umiejętności ale też i na kondycję :)

#Kama

Doskonale się bawiłam, dużo cennych porad. Nauczyłam się kontrolować ciało i poruszać bardziej seksownie. Jednocześnie kondycja jak po siłowni. Już nie mogę się doczekać najbliższego wyjścia do klubu!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product