Indywidualna lekcja tanga argentyńskiego dla dwojga

(11)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Lekcja tanga argentyńskiego dla dwojga w pod okiem doświadczonych instruktorów w profesjonalnych szkołach tańca. Zajęcia stanowią doskonały wstęp do regularnej nauki tańca. Lekcja ma charakter indywidualny.

Komu podarować lekcję tanga argentyńskiego?

  • Parze, która uwielbia taniec
  • Drugiej połowie, z którą pragniesz ciekawie spędzić czas
  • Osobom aktywnym, które chętnie podejmują nowe wyzwania

Indywidualna lekcja tanga

Lekcja z doświadczonym instruktorem tańca to doskonały sposób na rozpoczęcie swojej przygody z tangiem. Indywidualny charakter zajęć pozwoli w pełni dostosować ich przebieg do potrzeb i umiejętności uczestników. Podczas zajęć instruktor krótko scharakteryzuje taniec, dzięki czemu kursanci lepiej zrozumieją jego etykietę i kroki. Nieustanna bliskość towarzysząca partnerom podczas tanga argentyńskiego pozwoli im jeszcze mocniej zacieśnić więzi.

Tango argentyńskie

Tango argentyńskie to rodzaj tańca charakteryzujący się zmysłowością i bliskością partnerów. Ekspresyjny i uczuciowy, wyraża zwykle silne emocje związane ze smutkiem, dramatyzmem, romantyzmem i melancholią. Tango tańczy się w kilku stylach, do których wykorzystuje się specjalnie dedykowaną muzykę. Tango argentyńskie wyróżnia się na tle innych rodzajów tańca improwizacją, taniec ten nie ulega standaryzacji. W tangu dominują gwałtowne ruchy, które odzwierciedlają emocje partnerów, a szybkość ich wykonywania i zestaw figur nie są stałe.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Może okazać się początkiem nowej pasji dzielonej wspólnie z bliską osobą
  • Lekcje prowadzone są przez doświadczonych instruktorów
  • To oryginalny upominek, który na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej

Cena od: 100 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: