Podsumowanie miesiąca – listopad 2018

biała kartka papieru, okulary, filiżanka herbaty z cytryną, cynamon i anyż na miękkim swetrze

Listopad był dla nas czasem wytężonej pracy. Otworzyliśmy nowy punkt sprzedaży stacjonarnej, wprowadziliśmy do oferty ponad 100 nowych produktów i zostaliśmy wybrani najszybciej rozwijającą się firmą e-commerce w województwie lubelskim. Zapraszamy na krótkie podsumowanie minionego miesiąca!

Nowy punkt sprzedaży

wyspa prezentmarzeń w e.leclerc lublin

W minionym miesiącu na prezentowej mapie Polski pojawił się nowy punkt sprzedaży stacjonarnej. Tym razem stoisko Prezentmarzeń stanęło w E.Leclerc Lublin przy ulicy Tomasza Zana. Znajdziecie je na poziomie 0 tuż przy kasach E.Leclerc i w pobliżu Galerii Zegarków KORN, Biura Podróży Itaka oraz Banku Pekao SA. Po Atrium Felicity i CH Plaza jest to już trzeci punkt sprzedaży Prezentmarzeń w Lublinie.

Nowe prezenty w ofercie

W listopadzie nasza oferta prezentowa powiększyła się o ponad 100 nowych produktów. Poniżej przedstawiamy pełną listę nowości z podziałem na lokalizacje.

Warszawa

Wrocław

Kraków

Poznań

Trójmiasto

Katowice

Szczecin

Lublin

Białystok

Bieszczady

Dolina Biebrzy

Dzierżoniów

Głogów

Gostyń

Jelenia Góra

Kalisz

Kłodzko

Konstancin-Jeziorna

Kościerzyna

Kudowa-Zdrój

Opole

Płock

Puławy

Rzeszów

Sanok

Świdnica

Tychy

Wałbrzych

Wygnańczyce

e-Gazele Biznesu 2018

I miejsce dla emotivo prezentmarzeń w rankingu e-gazele biznesu 2018

W listopadzie odbyła się gala e-Gazele Biznesu 2018, organizowana przez redakcję magazynu Puls Biznesu. Firma Emotivo, właściciel marki Prezentmarzeń, została w tym roku wybrana najszybciej rozwijającą się firmą e-commerce w województwie lubelskim. Nasza firma obecna była już w rankingu, otrzymując wyróżnienia przez ostatnie trzy lata z rzędu. W tym roku osiągnęliśmy kolejny sukces i wybiliśmy się wyprzedzając konkurencję i zajmując od razu I miejsce w województwie.

Prezentmarzeń w mediach

W listopadzie Prezentmarzeń pojawił się w mediach aż 25 razy! W sumie w ubiegłym miesiącu doczekaliśmy się 1 wejścia radiowego, 3 publikacji drukowanych i 21 publikacji online. Szczegółową rozpiskę publikacji znajdziecie w infografice do pobrania poniżej.

W grudniu nie zamierzamy zwalniać tempa także bądźcie z nami. Zachęcamy też do bieżącego śledzenia nowości na naszej stronie internetowej Prezentmarzen.com oraz profilach na Facebooku i Instagramie.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.