Badania DNA

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Pobranie próbki do badań trwa około 5 minut. Czas oczekiwania na wyniki to około 20 dni roboczych.

Lokalizacja

Zestaw do badania wysyłany jest na adres obdarowanego. Pobraną próbkę należy odesłać na wskazany adres. Wyniki odbiera się za pośrednictwem platformy Vitagenum.

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Strój dowolny.

Wymagania

Uczestnik nie może być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub wszelkich środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Wyniki badań będą dostępne na osobistym koncie strony Vitagenum po upływie około 20 dni roboczych.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-14

Bardzo ciekawy prezent. Dostalem od kolegi. Nie spodziewalem się nigdy w życiu czegoś takiego, a jestem osoba, która lubi takie oryginalne prezenty. Polecam

2021-04-10

Fajny prezent, na pewno bardzo oryginalny ;)

2021-04-08

Dzięki badaniu DNA, mogłam dobrać dla siebie idealną dietę oraz plan treningowy. Efekty teraz są niesamowite - polecam ;)

Dodaj Opinię

Badania DNA

FAQ

13.06.2020
W jakiej formie przeprowadzana jest konsultacja z genodoradcą?
Odpowiedź z 13.06.2020
Na adres pocztowy przychodzi zestaw do pobrania materiału genetycznego z przypisanymi badaniami. Każda osoba jest zarejestrowana w systemie Vitagenum i posiada swój własny, unikatowy kod, dzięki któremu będzie mogła otrzymać swoje wyniki  po upływie 20 dni roboczych od wysłania próbki. 
Zadaj pytanie

Badania genetyczne DNA sprawdzają w jaki sposób funkcjonowanie żywych organizmów związane jest z właściwościami budujących je cząsteczek - komórek. Wszystko jest zapisane w DNA, który teraz można odczytać i z łatwością dowiedzieć się co masz ukryte w genach.

Osoba obdarowana otrzyma na wskazany adres zestaw do badania. Następnie odsyła próbkę na podany przez wykonawcę adres. Wyniki odbierze za pośrednictwem platformy Vitagenum.

Komu podarować Badania DNA?

 • przyjacielowi, który jest ciekawy świata i chciałby lepiej poznać siebie
 • koleżance, która chciałaby odpowiednio zadbać o swoje zdrowie
 • rodzicom, którzy chcą rozwijać swoje dzieci, najlepiej dla ich zdrowia

Vitagenum Badania genetyczne

Podstawą pracy firmy jest odczytywanie i interpretacja informacji zawartych w ludzkim genomie. Ważne jest, aby wiedza na temat własnego organizmu pozwalała żyć każdemu człowiekowi dłużej, zdrowiej i lepiej. Rozwijana przez firmę technologia pozwala na odczytywanie sekwencji nukleotydowej z dowolnego miejsca w ludzkim genomie, co czyni ją bardzo elastyczną i nowatorską. Wykorzystywane markery genetyczne są potwierdzone przez tysiące publikacji naukowych, powstałych na bazie wyników uzyskanych w wiodących ośrodkach naukowych z całego świata. Vitagenum to pierwsza polska firma działająca w obszarze genetyki personalnej. Posiada własne laboratorium- materiały nie są wysyłane za granicę.

Jak to działa?

 1. Do wyboru są zestawy: Fit ONA, Fit ON oraz Talent
 2. Na adres pocztowy przychodzi zestaw do pobrania materiału genetycznego z przypisanymi badaniami. Każda osoba jest zarejestrowana w systemie Vitagenum i posiada swój własny, unikatowy kod, dzięki któremu będzie mogła otrzymać swoje wyniki.
 3. Materiał do badań pobiera się zgodnie z załączoną instrukcją. Całość jest absolutnie bezpieczna i bezinwazyjna oraz zajmuje mniej niż 5 minut. Pobieranie materiału polega na zrobieniu wymazu z policzka, dlatego może być ono wykonane nawet bardzo małym dzieciom.
 4. Pobraną próbkę należy odesłać do laboratorium Vitagenum. Przesyłka jest z góry opłacona, co wiąże się z brakiem dodatkowych kosztów.
 5. Wyniki odbierane są po upływie 20 dni roboczych, za pośrednictwem osobistego konta Vitagenum.

 

Zestawy badań DNA

Fit ONA:

Każda kobieta jest inna, niepowtarzalna. Aby odpowiednio o siebie zadbać należy dobrać indywidualny zakres diety, ćwiczeń i pielęgnacji. Dzięki Badaniom DNA można dowiedzieć się: jakie czynniki wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała; jak schudnąć lub utrzymać optymalną masę ciała; jaki rodzaj aktywności fizycznej jest wskazany; jaki rodzaj diety jest najlepszy; jakie produkty są źródłem ważnych witamin oraz jak dbać o skórę i cerę by zachować świetny wygląd? Każde badanie jest spersonalizowane i odpowiedzi na te pytania będą dotyczyć tylko osoby, która przeprowadziła takie badanie. W pakiecie Fit ONA znajduje się:

 • zestaw do badania VITAGENUM
 • 30 minutowa konsultacja z GENODORADCĄ
 • wyniki w dokumencie .pdf

Fit ON:

Każdy mężczyzna ma inne potrzeby i pragnienia. Nie każdy potrafi należycie o nie zadbać. Badania DNA pozwolą sprawdzić jak świadomie wykorzystać tkwiący w kimś potencjał. Dostosują dietę i plan treningowy w taki sposób, aby osiągnąć pełnię możliwości. Zestaw badań genetycznych pozwoli odpowiedzieć na pytania: czy drzemie w kimś gen "sprintera" czy "maratończyka" i jak wykorzystać ten potencjał; jak ćwiczyć, aby osiągnąć i utrzymać wysportowaną sylwetkę; jakie produkty są najlepszym źródłem witamin; w jakich dyscyplinach sportowych ma się szansę odnieść największy sukces; jak dostosować suplementację do faktycznych potrzeb organizmu; jaki rodzaj diety jest odpowiedni? W pakiecie Fit ON znajduje się:

 • zestaw do badania VITAGENUM
 • 30 minutowa konsultacja z GENODORADCĄ
 • wyniki w dokumencie .pdf

Talent:

Każdy jest wyjątkowy, niepowtarzalny. Każdy ma swój ukryty talent. Niektórzy potrzebują tylko dowiedzieć się jaki. Dzięki Badaniom DNA można sprawdzić jaki potencjał jest w kimś zamknięty, w jakim kierunku się doskonalić. Pakiet badań genetycznych Talent pozwoli odpowiedzieć na pytania: jakie są predyspozycje fizyczne, psychiczne i intelektualne; jakie aktywności i zawody są najbardziej odpowiednie; jakie talenty są zapisane w DNA i jak je rozwijać; w jaki sposób genetyka wpływa na osobowość; jak w zgodzie z własnym genotypem wzmocnić sprawność fizyczną; jak kontrolować emocje i skutecznie się motywować? Zestaw badań Talent zawiera:

 • zestaw do badania VITAGENUM
 • 30 minutową konsultację z GENODORADCĄ
 • wyniki w dokumencie .pdf

 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ:

 • osoba obdarowana lepiej pozna siebie, swoje predyspozycje i będzie mogła żyć w harmonii ze sobą
 • jest to gotowy i innowacyjny pomysł na prezent
 • prezent pomoże w kształceniu dzieci, samych siebie, pozwoli lepiej dostrzec swoje słabe i mocne strony i rozwijać się najlepiej jak się tylko da

 

Badania DNA:  Fit ONA

Cena: 990 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto