Masaż sportowy

(22)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

 Masaż sportowy przeznaczony jest dla 1 osoby i realizowany jest w wybranym gabinecie, przez doświadczonych specjalistów. Wykonywany z myślą o osobach czynnie uprawiających sport.

Komu podarować masaż sportowy?

  • Osobie, która uprawia sport
  • Przyjacielowi, który przygotowuje się do zawodów sportowych
  • Każdej osobie, której mięśnie są przeciążone przez wysiłek fizyczny

Atrakcja

Osoba obdarowana, po zarezerwowaniu terminu, stawia się na miejscu z ważnym odcinkiem vouchera. Po przygotowaniu do zabiegu, doświadczony specjalista wykona masaż trwający od 30 do 60 minut ( w zależności od lokalizacji i wybranej opcji czasowej). Na czas pobytu w gabinecie, goście otrzymają szlafroki.

Masaż sportowy

Masaż sportowy przede wszystkim przeznaczony jest dla osób z dużym napięciem mięśniowym. W cyklu treningowym obciążeniu ulegają mięśnie, ścięgna i stawy, które podczas takiego masażu znacznie się regenerują i przygotowują do dalszej pracy. Wstępnie zabieg ma na celu przygotowanie mięśni do treningu tak aby zmniejszyć ryzyko kontuzji, a wykonany po wysiłku fizycznym przyspiesza wchłanianie kwasu mlekowego, dzięki czemu można uniknąć zakwasów. Masaż sportowy redukuje także sztywnienie mięśni oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Idealna okazja do odprężenia ciała po dużym wysiłku fizycznym
  • Wręczasz gotowy i niebanalny prezent
  • Możesz wpłynąć na samopoczucie i zdrowie bliskich Ci osób