Masaż relaksacyjny dla dwojga

(48)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Masaż relaksacyjny dla dwojga. Zabieg realizowany jest dla dwóch osób jednocześnie, w tym samym gabinecie. Czas trwania masażu zależy od wybranej lokalizacji.

Komu podarować Masaż relaksacyjny dla dwojga?

  • znajomym jako prezent ślubny

  • rodzicom z okazji rocznicy związku

  • osobie, która lubi zabiegi w Spa

Masaż relaksacyjny dla dwojga

Skorzystaj z dobrodziejstw masażu relaksacyjnego. Dzięki takiemu masażowi nasze ciało jest odprężone, a napięte mięśnie rozluźniają się. Techniki manualne stosowane podczas  masażu relaksacyjnego, jak głaskanie, ugniatanie czy oklepywanie wpływają korzystnie na nasze samopoczucie. Zabieg pozwala na osiągniecie stanu odprężenia ciała i umysłu. Już po jednej sesji czujemy się zrelaksowani i pełni sił do działania.    

Przeciwwskazania

Masaż relaksacyjny jest bezpieczny, jednakże istnieją pewne przeciwwskazania. Nie należy wykonywać go w przypadku stanów gorączkowych i zapalnych, przy podrażnieniach skóry oraz chorobach zakaźnych i nowotworowych. Z masażu nie powinny korzystać osoby z zaawansowaną miażdżycą, nadciśnieniem, żylakami, niewydolnością krążenia nerek i wątroby, wadami serca czy łamliwymi kośćmi. 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i możliwości wykonania zabiegu, zalecamy zasięgnąć porady lekarza.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • darujemy gotowy do wręczenia upominek

  • sprawiamy przyjemność osobie, która potrzebuje odpoczynku

  • zapewniamy mile spędzone chwile we dwoje

Cena od: 158 zł

Dostępne w
41 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 41 dostępnych)

  (zmień)

Cena: