Masaż relaksacyjny dla dwojga – Katowice

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut.

Lokalizacja

Kopalnia Relaksu, ul. Warszawska 21, Katowice.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać ważny voucher prezentowy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Masaż relaksacyjny dla dwojga – Katowice

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Masaż relaksacyjny dla dwojga oferuje parom możliwość wspólnego doświadczenia relaksu i ukojenia. Masaż obejmuje plecy.

Komu podarować masaż relaksacyjny dla dwojga?

  • Osobom potrzebującym odpoczynku i ukojenia po dniach pełnych stresu i napięć, które docenią czas spędzony w stanie głębokiego relaksu.

  • Osobom, które pragną wspólnie z partnerem lub przyjacielem doświadczyć terapii mającej na celu redukcję napięcia mięśniowego i poprawę samopoczucia.

  • Osobom szukającym pomysłu na nietypowy prezent dla bliskiej osoby, który oferuje więcej niż tylko materialną wartość, a przynosi realne korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Masaż relaksacyjny dla dwojga w Katowicach

Masaż relaksacyjny to idealna propozycja dla par, pragnących wspólnie doświadczyć głębokiego relaksu i odprężenia. Proces ten rozpoczyna się od stworzenia ciepłej, przyjemnej atmosfery, gdzie światło i spokojna muzyka wprowadzają w stan głębokiego odprężenia. Specjalista od masażu stosuje techniki, które nie tylko rozluźniają mięśnie, ale również pozwalają na uwolnienie się od codziennego stresu i zmartwień. Każdy ruch masażysty jest przemyślany, aby zapewnić maksymalne odprężenie i zwiększyć przepływ energii w ciele. Ta wspólna przygoda pozwala nie tylko na regenerację sił, ale także na zacieśnienie więzi, dzięki dzieleniu się bezcennym doświadczeniem głębokiego relaksu. 

Kopalnia Relaksu

Kopalnia Relaksu to wyjątkowe miejsce, w którym panują błogość i spokój. Salon specjalizuje się w masażu i zabiegach pielęgnacyjnych, które świetnie komponuje w oferowanych rytuałach SPA. W ofercie gabinetu dostępne są masaże relaksacyjne, upiększające i zdrowotne oraz rytuały SPA, które wykonywane są również w parach. Kopalnia Relaksu to salon o pięknym, klimatycznym wystroju, w którym można w pełni się zrelaksować i zapomnieć o zmartwieniach.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Umożliwia parom uzyskanie głębokiego stanu relaksacji i odprężenia, co jest kluczowe dla zdrowia fizycznego i psychicznego, szczególnie w dzisiejszym szybkim tempie życia.

  • Jest doskonałą okazją do oderwania się od codziennych obowiązków i stresu, oferując chwilę wytchnienia i spokoju w przyjemnej atmosferze.

  • Pozwala na wspólne doświadczanie błogiego stanu relaksu, co wzmacnia poczucie bliskości i zrozumienia między partnerami, czyniąc go idealnym wyborem na rocznice, walentynki czy inne specjalne okazje.

Realizacja

pinezka
Katowice  - zmień lokalizację

Katowice   (zmień)

Cena:

Cena: 269 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0017801