Całodniowy pobyt w Active SPA dla dwojga – Rzeszów

3651

 Całodniowy pobyt w Active SPA dla dwojga to możliwość spędzenia nieograniczonej ilości czasu w Strefie Relaksu w Hotelu Blue Diamond Active SPA****. Można korzystać z basenu, łaźni, saun i siłowni.

Komu podarować pobyt w Active SPA?

 • nowożeńcom
 • rodzicom, którzy chcieliby zaznać chwili odprężenia w urokliwym miejscu
 • bliskiej osobie, z którą chciałbyś spędzić czas

Pobyt w Active SPA

Całodniowy pobyt w Active SPA dla dwojga to okazja do zrelaksowania się oraz spędzenie miłych chwil tylko we dwoje. Uczestnicy mają możliwość przebywania i korzystania z atrakcji znajdujących się w Strefie Relaksu. Można spędzić nieograniczoną ilość czasu korzystając z: basenu z hydromasażem i biczami wodnymi, sauny fińskiej, sauny relaksacyjnej, łaźni parowej, łaźni solankowej, tepidarium i siłowni. Dodatkowo mają możliwość nielimitowanego dostępu do strefy Yacht Club, która obejmuje: całoroczny zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, jacuzzi, zewnętrzną saunę 60-cio osobową z atrakcyjnymi seansami saunowymi. Za dodatkową opłatą można urozmaicić swój pobyt poprzez skorzystanie z zabiegów oferowanych przez gabinety odnowy biologicznej bądź wizytę w hotelowej Restauracji Simple. 

Hotel Blue Diamond Active SPA

Hotel Blue Diamond Active SPA**** zlokalizowany jest w miejscowości Nowa Wieś, zaledwie 7 km od centrum Rzeszowa, jednak z dala od zgiełku miasta. Hotel oprócz bogatej i komfortowej bazy noclegowej ma także szerokie zaplecze kulinarne, sportowe oraz relaksacyjne. Na terenie hotelu znajduje się siłownia, korty tenisowe oraz pełnowymiarowa kryta pływalnia. Nowoczesną strefę relaksu tworzą m.in.: basen z atrakcjami wodnymi oraz wbudowanym barem, dwie sauny, dwie łaźnie parowe, tepidarium, strefa schładzania oraz profesjonalne gabinety odnowy biologicznej, oferujące atrakcyjny wybór zabiegów pielęgnacyjnych, masaży i pakietów SPA.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • to możliwość wypoczynku w urokliwej, cichej okolicy Rzeszowa 
 • obdarowani będą mogli zrelaksować się tylko we dwoje
 • pobyt w Active SPA to nie tylko relaks ale także świetna zabawa we dwoje
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Rzeszów

Kup w zestawie 5 lokalizacji

PrezentMarzeń - Rzeszów249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Nowa Wieś 414, BLUE DIAMOND HOTEL ACTIVE SPA****

 • Czas trwania

  Nielimitowany czas przebywania na terenie Active SPA.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Zalecamy zabrać ze sobą strój kąpielowy.

 • Wymagania

  Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Nielimitowana możliwość korzystania z atrakcji w Strefie Relaksu: basen, łaźnie, sauny, siłownia.

#Jola

Dobrze jest się tak wyrwać od problemów i codzienności, miło spędzony dzień.

#Klaudia

Witam serdecznie. Mam kilka pytań: 1. Ile trwa pobyt ? 2. Są jakieś dodatkowe koszty za zabiegi, jeśli tak to jakie ? 3. Trzeba wcześniej informować o przebyciu? 4. W jakich godzinach można zrealizować voucher ? 5. Czy cena 109 zł jest ceną obejmującą dwie osoby ? Proszę o szybką odpowiedź, jestem zainteresowany zakupem. Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, pobyt trwa jeden dzień (bez noclegu). Można spędzić nieograniczoną ilość czasu korzystając z: basenu z hydromasażem i biczami wodnymi, sauny fińskiej, sauny relaksacyjnej, łaźni parowej, łaźni solankowej, tepidarium i siłowni. Za dodatkową opłatą można urozmaicić swój pobyt poprzez skorzystanie z zabiegów oferowanych przez gabinety odnowy biologicznej bądź wizytę w hotelowej Restauracji Simple (według cennika obowiązującego na miejscu). Przed chęcią realizacji vouchera, należy skontaktować się z naszym działem rezerwacji w celu ustalenia terminu. Można korzystać z pobytu od poniedziałku do piątku 10-23 oraz sobota-niedziela 8-23. Cena 109 zł obejmuje dwie osoby. Gdyby miała Pani jakieś pytania lub wątpliwości, służę pomocą. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności
product