Masaż dla kobiety w ciąży lub młodej mamy

(49)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Odprężający masaż dla kobiety w ciąży wykonywany jest w profesjonalnym salonie SPA w wybranej lokalizacji. Masaż wykonują doświadczone masażystki.

Komu podarować masaż?

  • Kobiecie w ciąży, która potrzebuje chwili relaksu
  • Przyjaciółce, która spodziewa się dziecka
  • Ciężarnej żonie, jako oryginalny prezent

Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż relaksacyjny ciała przeznaczony specjalnie dla kobiet w ciąży lub młodych mam jest bezpieczną formą relaksu, która pozytywnie wpływa na kondycję kobiety oraz rozwój dziecka. To delikatna forma masażu opierająca się głównie na technikach głaskania i rozcierania, która poprawia krążenie, ujędrnia i nawilża skórę. Celem masażu jest przyniesienie ulgi, niwelacja obrzęków oraz dolegliwości bólowych przede wszystkim w okolicy karku, szyi, barków oraz kończyn dolnych i górnych. Specjalne ułożenie kobiety masowanej sprawia, że możliwe jest nawet masowanie kobiet w zaawansowanej ciąży. 

Komfort

Masaż charakteryzuje się koniecznością odkrywania poszczególnych partii ciała. Niejednokrotnie wiąże się to z uczuciem skrępowania i innymi obawami dotyczącymi nagości. Masaż relaksacyjny wykonywany jest  w kameralnych gabinetach, gdzie dzięki odpowiedniemu wystrojowi, świetle oraz muzyce, panuje atmosfera sprzyjająca odprężeniu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Wizyta w salonie SPA to poprawa kondycji ciała oraz stanu umysłu
  • Masaż to chwila relaksu i pielęgnacji, o których marzy każda kobieta, spodziewająca się dziecka
  • Jest idealnym prezentem dla kobiety, która spodziewa się dziecka