Relaks w strefie saun

Odpoczynek w strefie saun to prezent przeznaczony dla jednej lub więcej osób, w zależności od wybranego wariantu. Przy zakupie należy wybrać jedną z dostępnych lokalizacji.

Komu podarować relaks w strefie saun?

  • kobiecie, która kocha relaks,
  • mężczyźnie, który uwielbia wypoczynek w saunie,
  • każdej osobie potrzebującej chwili wyciszenia.

Relaks w saunie

Seans odbywa się w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, w którym temperatura może osiągnąć nawet 100 stopni. W takich warunkach skóra człowieka jest rozgrzewana do 42 stopni, a temperatura całego ciała podnosi się o jeden stopień. Dzięki temu, nasz organizm zaczyna produkować więcej ciałek odpornościowych, które skutecznie poradzą sobie z niewielkim przeziębieniem lub stanem zapalnym. Ważne jest jednak, aby bezpośrednio po seansie wziąć naprzemiennie zimny i gorący prysznic. Taki zabieg poprawi ukrwienie i pomoże w rozluźnieniu napiętych mięśni.

Co zyskujemy podczas pobytu w saunie?

Taka gorąca terapia dla duszy jest nie tylko niezwykle przyjemna i relaksująca. Posiada także mnóstwo pozytywnych właściwości zdrowotnych. Taki seans niweluje napięcie mięśni i bóle stawów. Już po kilkunastominutowej wizycie odczujemy oczyszczenie dróg oddechowych i znacznie ułatwione oddychanie. Dodatkowo nasza skóra stanie się miękka, elastyczna i jędrna. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ 

  • jest odpowiedni zarówno dla kobiety jak i mężczyzny,
  • podarujesz możliwość zażycia głębokiego relaksu,
  • to ukojenie zarówno duszy jak i ciała.
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Bydgoszcz 100 zł Kalisz 60 zł Koszalin 50 zł Łódź 45 zł Opole 30 zł Płock 200 zł Puławy 75 zł Tychy 59 zł Warszawa 45 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł