Relaks w strefie saun

(58)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Odpoczynek w strefie saun to prezent przeznaczony dla jednej lub więcej osób, w zależności od wybranego wariantu. Przy zakupie należy wybrać jedną z dostępnych lokalizacji.

Komu podarować relaks w strefie saun?

  • kobiecie, która kocha relaks,
  • mężczyźnie, który uwielbia wypoczynek w saunie,
  • każdej osobie potrzebującej chwili wyciszenia.

Relaks w saunie

Seans odbywa się w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, w którym temperatura może osiągnąć nawet 100 stopni. W takich warunkach skóra człowieka jest rozgrzewana do 42 stopni, a temperatura całego ciała podnosi się o jeden stopień. Dzięki temu, nasz organizm zaczyna produkować więcej ciałek odpornościowych, które skutecznie poradzą sobie z niewielkim przeziębieniem lub stanem zapalnym. Ważne jest jednak, aby bezpośrednio po seansie wziąć naprzemiennie zimny i gorący prysznic. Taki zabieg poprawi ukrwienie i pomoże w rozluźnieniu napiętych mięśni.

Co zyskujemy podczas pobytu w saunie?

Taka gorąca terapia dla duszy jest nie tylko niezwykle przyjemna i relaksująca. Posiada także mnóstwo pozytywnych właściwości zdrowotnych. Taki seans niweluje napięcie mięśni i bóle stawów. Już po kilkunastominutowej wizycie odczujemy oczyszczenie dróg oddechowych i znacznie ułatwione oddychanie. Dodatkowo nasza skóra stanie się miękka, elastyczna i jędrna. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ 

  • jest odpowiedni zarówno dla kobiety jak i mężczyzny,
  • podarujesz możliwość zażycia głębokiego relaksu,
  • to ukojenie zarówno duszy jak i ciała.